PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678388}
7,2 69
ocen
7,2 10 1 69
Mentir para Vivir
powrót do forum serialu Mentir para Vivir

Jestem w trakcie oglądania 10 odcinka i nie twierdzę, by fabuła szalała. Na telkę przeznaczono
około 100 odcinków, więc już powinno się coś dziać. Wszystko skumulowało się w odc. nr 1, a
teraz niestety wieje trochę nudą... Szczerze liczę, że jeszcze się rozkręci, bo nie lubię przerywać
oglądania po kilku odcinkach...
Aktorzy też tacy sobie. Nawet David wypada blado na tle innych jego produkcji. Protka mogłaby być
nieco młodsza, choć MV jest całkiem ładna.
Reasumując - gdybym miała wystawić ocenę Rosy Ocampo, w tej chwili byłoby to najwyżej 6/10.

petit_fleur

również oglądam na bieżąco i zgadzam się z "petit_fleur", telka półki co nie zachwyca...ale liczę na to, że się rozkręci ;]

petit_fleur

No i się przeraziłam:( David, też źle? kurde przynajmniej on powinien dobrze wypaść..ecch...lipa

użytkownik usunięty
petit_fleur

Jestem właśnie po 18 odc i dla mnie telka jest świetna. Od dawna żądna nie wciągnęła mnie aż tak. W każdym odc coś się dzieje. Jedyne co mnie razi to śpiew Davida ale jeśli niczego nie sknocą MpV ma szansę trafić do moich ulubionych produkcji :)

oby oby:) Chce obejrzeć Davida:)

użytkownik usunięty
Agencik22

Aktorsko David nie powala ale dla fabuły warto :)

Widziałam kawałek drugiego odcinka gdzie mówił,że ojciec nie żyje nie był zbyt przekonujący ale ta aktorka, nie wiem czy grała matkę ciotkę czy kogoś tam....ecch myślałam,że padne, coś okropnego...wcale mnie nie przekonała,że była zdruzgotana..;/

petit_fleur

A można wiedzieć gdzie oglądasz ten serial?z góry dzięki za odp.;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Na darkiller. com (bez spacji po kropce), ale jest też dostępny na innych stronach.

petit_fleur

Aha to w necie oglądasz,myślałem że w tv już puszczają,nom to trzeba będzie jeszcze poczekać dzięki za odp.;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Chyba za wcześnie na emisję w tv, ale może we wrześniu jako premiera tv4? No kto wie(:

petit_fleur

No też tak myślę że tv4 puści jakąś premierową telkę we wrześniu,bo w wakacje zawsze jakieś powtórki lecą,nie raz nawet na czas wakacyjny przerywali nadawanie telki i robili przerwę w emisji jak to wkurzało;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones