PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262318}

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
6,8 25 837
ocen
6,8 10 1 25837
Nie ma to jak hotel
powrót do forum serialu Nie ma to jak hotel

Dubbing:)

ocenił(a) serial na 10

Widzieliście na DC tą reklamę o zdubbingowanych odcinkach? Jestem ciekawa jak to zrobili...

adyska

ja widzialem jeden odcinek. wedlug mnie dubbing jest bardzo dobry, glosy bliznaikow i ich ammy bardzo pasoja, widac wyraznom roznice w glosie london ale mnie sie bardzo podobalo i ogolnie wyszlo wszystko dobrze. DC popelnil wielki blad nadawaja najpierw odcinki z lektorem a potem z dubbingiem to troche razonca roznica, powinni dac z dubbingiem od poczatku i nie byloby sprawy. bez sensu jest ze odcinki ktore lecom rano i w poludnie sa z dubbingiem a te wieczorne z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
Batik

Ja też już widziałam parę odcinków. Moim zdaniem dubbing jest udany. Ale nigdy nie wiadomo kiedy lecą te odcinki. Po świętach kiedyś puszczali o 18.35. Mogliby tak znowu zrobić ;)

adyska

To dobrze że rano i w południe lecą z dubbingiem a wieczorem z lektorem. to oznacza ze mamy wybór i możemy ogladać i tak i tak. Nowe odcinki też są z lektorem ? (jesli są jakieś nowe odc.)

adyska

a jesli ktos nie moze rano ogladac?? to wtedy zdecydowanie wieczor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones