PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262318}

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
6,8 25 824
oceny
6,8 10 1 25824
Nie ma to jak hotel
powrót do forum serialu Nie ma to jak hotel

chociaż powinnam to określić ,,nie ma to jak hotel vs nie ma to jak żal" co wolicie?!ja zdecydowanie nie ma to jka hotel...ten statek to czyste zło

ocenił(a) serial na 2

''Nie ma to jak statek'' zdecydowanie.W Tiptonie są smieszne sytułacje,ale dialogi i rzeczy bez poczucia humoru.To czysta prawda

ola_97_filmweb

"Nie ma to jak hotel" jest lepsze.

Wilkusiek

Hotel......................!

ocenił(a) serial na 8
Johny999

Ja tam wole statek ale nie będę tłumaczył dlaczego.

ocenił(a) serial na 8

Oczywiście hotel lepszy.

ocenił(a) serial na 8

Nie ma to jak Statek

"Nie ma to jak hotel" ;)

ocenił(a) serial na 8

nie wiem co lepsze, ale zdecydowanie wolę oglądać statek. ile można patrzeć na ten hotel ?? można sie zerzygacc puszczają wciąż te same odcinki więc statek lepszy dla odmiany

użytkownik usunięty
moniquess

Mnie sie lepiej podoba hotel . statek to juz taki naciągany. Chociaz ogólnie nie przepadam ani za tym ani za tym . Od czasu do czasu z nudów mozna popatrzec .

ocenił(a) serial na 3

Lepszy "Nie ma to jak Hotel" w nie ma to jak statek nie ma się z czego pośmiać

ocenił(a) serial na 10
Ellen Page

nie ma to jak hotel, bo nie ma to jak statek jest naciągany i nie można się tak uśmiać jak w nie ma to jak hotel.

ocenił(a) serial na 9
mysia450

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.

Hotel oczywiście. Sytuacje były zabawniejsze, bliźniacy robili więcej szumu, byli Maddie, Carey i Bob oraz Arwin i Esteban, a ci Bailey i Woody, to totalne porażki, Cody był z Barbarą, . Statek jest nudny, wg mnie oczywiście. Wczesne odcinki (1seria) statku były nawet fajne np. Amulet Afrodyty czy Kiedyś w Rzymie lub Przyjazd mamy i kanciarz Swami (Sitar Hero :D), ale wraz z 2 serią zaczął się staczać, za to 3 to porażka, brak śmiechu, "doroślejsze" zachowanie chłopców.. wg mnie na pierwszym sezonie Suite Life On Deck powinno się zakończyć.

ocenił(a) serial na 8

Mi się bardziej podoba "Nie ma to jak hotel". To przywołuje wspomnienia sprzed paru lat i jest naprawdę śmieszny. W tym "Nie ma to jak statek" niektóre odcinki mi się podobają, ale i tak żaden nie dorównuje "Hotelowi". :D

oczywiście hotel :)

użytkownik usunięty

Naprawdę trudny wybór, bo są to dwa najlepsze seriale Disneya, jednak wybiorę ,,Nie ma to jak statek". ;)

zdecydowanie statek.

froggerek1

Ja wole nie ma to jak hotel ponieważ jest bardziej realistyczny wiadomo bliźniaki jako dzieci więcej rozrabiają i robią więcej śmiesznych rzeczy. Jest Arwin który wg mnie miał fajne tekst i zachowania:) jeszcze Maddie która z London wieczne się sprzeczała i jej jeździła to było coś, nie można też zapomnieć o Bobie który był genialny powinien częściej występować:)
Nie ma to jak statek to już było na siłę robione ale muszę przyznać ze czasami zachowanie i teksty Zacka podczas podrywu mi się podobało;) Za to ten cały Woody mnie wkurzał i to bardzo bo jego zachowanie było przewidywalne i denne... Nawet London w statku już nie była ta sama London co w hotelu:)

użytkownik usunięty

Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy. Oba są tak zajebiste, że tylko to się liczy. Uważam ,,Suite Life" za najlepszy serial wytwórni Disneya. ;)

Nie ma to jak statek lepsze. Głównie ze względu na jakośc.

ocenił(a) serial na 10

Niema to jak statek

fanseriarli10

Oba seriale są świetne. Fajnie się je ogląda, choć wolałbym żeby puszczali znowu nie ma to jak statek bo hotel znam już na pamięć a statek chętnie bym obejrzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones