PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 380
ocen
6,3 10 1 41380
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

Oglądac zaczołem ten serial na stronie ale seriale tam jest 13 sezonów za darmo.Może dodadzą też sezon 14 .Dużo odcinków jest do oglądania w tej serii ale będe oglądał kolejne sezony na pewno.Mam kilka pytań do tych co oglądali wszystkie sezony : czy babcia lucyna zawsze była taka pomylona w kolejnych sezonach ?też tak dziwnie się zachowywała I miała jakieś dziwne skojarzenia? Dalej mam pytanie czy był taki odcinek w serii ojca mateusza że nocul albo możejko czy ksiądz jacek mieli problemy swoje jakieś a ksiądz im pomógł.chodzi o to że nocul albo możejko byli oskarżeni o coś I byli w tarapatach bo postawiono im jakieś zarzuty a oni byli niewinni ,było cos takiego w tej serii ? Albo jeszcze mam pytanie bo na początku był na plebanii chĺopak wnuk tej babci a teraz jest cos widziałem że jakas dziewczynka ,to kim ona jest i czyja to córka ? Jeszcze ciekawi mnie w którym odcinku pojawił sie po raz 1 syn możejki ?

użytkownik usunięty

Jeszcze mam pytanie czy ten chłopak podopieczny ojca mateusza zniknie w którymś sezonie ? No bo wiem że w nowych odcinkach jest jakaś podopieczna ,w którym sezonie ona sie pojawi ? Tamara arciuch gra pania burmistrz w którym odcinku pojawiła sie po raz 1 w tej roli ? No I jeszcze pytanie mam czy możejko w którymś sezonie pogodzi sie z mateusz em ? Bo ciągle w początkowej serii denerwował sie że ksiądz sie miesza do śledztw .On kiedyś zmieni zdanie I będzie bardziej ufał mateuszowi ? Czy zawsze będzie taki zły że mateusz nocula na trop śledztwa doprowadził ? Te pytania zadaje bo nie znam tego serialu tak w całosci od początku .Dlatego pytania zadaje fanom ojca mateusza bo nie znam wszystkich serii .No I dlatego pytam fanów o te szczegóły.

ocenił(a) serial na 6

Emilka jest córką jakiejś zmarłej krewnej księdza odc , Michał zniknął, bo jego ojciec po wyjściu z więzienia znalazł jakąś pracę chyba w Warszawie. A jak mateusz raz wyjechał do Rzymu, to ksiądz Jacek go zastępował i pomagał policji zamiast Ojca Mateusza razem z Natalią i Pluskwą.

SherlokHolmes

Ojciec z Michałem wyjechali do Anglii.

ocenił(a) serial na 6
karolina_stefaniak

karolina_sefaniak o co chodzi?

ocenił(a) serial na 6
SherlokHolmes

a dobra, już ne ważne, zapomniałem tego wątku i myślałem, że chodzi o to, że twój ojciec wyjechał z jakimś Michałem, do Anglii :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones