PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 380
ocen
6,3 10 1 41380
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

Właśnie leciał na TVP Seriale i choć czasem jak nie mam nic lepszego do roboty, to się nawet chętnie pogapię, to nie jestem sam z siebie fanem tego serialu. Jednak jest jednym z lepszych aktualnie dalej robionych, bo puszczają go w kółko Macieju jako świetną zapchaj dziurę ;)

Przekomiczna sytuacja, bo wcześniej nie oglądałem pierwszych odcinków/sezonów Mateusza, sam zaczynałem jakoś chyba od 18-19 i potem losowo na powiedzmy bieżąco, to zacząłem się jednak ciekawić wstecznymi. I tu ciekawostka i smaczek, że Łukasz młody bokser – rólka w tym odcinku (opisany w TV jako S02E05, albo jako w necie 1×25, tytuł odcinka "Waga ciężka") mocno trzecioplanowa – grany przez Bartłomieja Firleta był nic nie znaczącym epizodem, a jednak potem aktor powrócił i dostał stałą postać Antoniego Dziubaka i gra do dziś!
To, że aktorzy wracają na plan serialu, to się nawet często zdarza, ale wcielają się zazwyczaj w inne postaci z dalekiego planu i są to występy jednoodcinkowe. Ten tutaj jak dla mnie to ewenement – ciekawe jak często coś podobnego ma miejsce?

ZSGifMan

Katarzyna Żak w Miodowych Latach Alinę zaczęła grać od 96. odcinka, ale pojawiła się już w odcinku 30. jako żona kolegi z dawnych lat, któremu Karol chciał zaimponować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones