PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 341
ocen
6,3 10 1 41341
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

Gibeusz- duma polskiego slashu!

ocenił(a) serial na 10
katiemcr

Gimbeusz życiem

katiemcr

chwalmy gibeusza pod niebiosa :,)

katiemcr

czy gibeusz dokonał coming outu?

eva_fw

Coming out Gibeusza odbił się szerokim echem. Sensacja, internet aż huczy! Sprzedaż Smalcu Sandomierskiego wzrosła o 32920%

katiemcr

Gibeusz forever, wychwalajmy go i dziękujmy za każdą z nim chwilę <3

katiemcr

kurde...jaki do cholery Gibeusz? chodzi o Gibalskiego? xd

ocenił(a) serial na 4
alexandrax123

Tu chyba chodzi o relacje między Gibalskim, a Mateuszem. Za pewnie Gibeusz to połączenie tych wyrazów.

katiemcr

Gibeusz 4ever!!!

ocenił(a) serial na 8
katiemcr

Gibalski wymiata, to chyba mój ulubiony policjant z komendy w serialu! Mam nadzieję na jakiś odcinek z nim w roli głównej, np. jego porwanie albo coś w tym stylu...

ocenił(a) serial na 8
Inys_Mon

Był już taki odcinek co był posądzony o łapownictwo i pobicie. Ale ten nowy może go przebić

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

Wiem :). Zastanawiam się jak by Gibalski poradził sobie w niebezpieczeństwie czy coś... No i co by robili jego koledzy, żeby go ratować... ;)

ocenił(a) serial na 8
Inys_Mon

Będzie konkurs na największego idiotę na komendzie,

ocenił(a) serial na 10
maciekd_filmweb

Gibalski i tak już się wyrobił. Jego przyjaciel Marczak bardzo, który nie boi się ryzykować-uratował Dziubaka przez co sam oberwał w nogę i Ewę Kobylnicką z rąk handlarzy psów. Teraz Antek Dziubak wiedzie prym w ciapowatości i w wplątywaniu w kłopoty :) Koledzy uratowaliby go :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones