Ojciec Mateusz
powrót do forum 30 sezonu

Najnowszy sezon tego serialu jest już nie do oglądania. Brak dawnego humoru, lekkości, polotu, które były atutem tego serialu. Została tylko drętwa gra aktorów i nudny scenariusz. Kinga Preis w roli Natalii nie jest już zabawna w swojej prostoduszności, teraz jest groteskowo wulgarna. Przestaje już oglądać.

ocenił(a) serial na 7
malgorzata_czekalska

Zgadzam się.

ocenił(a) serial na 7
malgorzata_czekalska

Ja również zgadzam się, chyba scenarzyści sami nie wiedzą kiedy ze sceny zejść. Pierwsze 5 sezonów było naprawdę dobre, a teraz widać gołym okiem jak Żmijewski, Preis, Polk i Piela są znużeni graniem w tym serialu. Ciekawe zatem kiedy nastąpi koniec.

MBIITF

Wiadomo że 2 sezony jeszcze na pewno powstaną potem zobaczymy , nie wiem czy wiesz ale w orginalnym Don Matteo główny bohater odchodzi a zastępuje go były gliniarz , który teraz jest księdzem Don Masimo , choć jego prawdziwe imię to Matteo. Terenca Hilla zastąpił Raul Bouva. U nas by się przydała taka zmiana może by serial troche wyszedł z tego marazmu , ale u nas Żmijewski jest lubiany w tej roli i myśle że by to nie przeszło. Pewnie dlatego że już od dawna nie korzystają z Włoskich odc , mimo że orginał jest starszy to w Polsce powstało więcej epizodów.

ocenił(a) serial na 9
ghf

To oglaądajcie Izaure i przestańcie poty wylewać

radekdl

Ja nie krytukuje bo ja cały czas serial oglądam są odc lepsze lub gorsze, ale ja ciągle Lubie ten serial.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Tak są lepsze i gorsze odcinki.W nowym sezonie to ksiądz Jacek wymiata.

Gosiaff

Tak świetny jest już widziałem nowy odcinek i tam dopiero daje czadu.

ocenił(a) serial na 1
radekdl

A ty co jeszcze oglądasz mądralo? Tureckie tasiemce?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones