PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810089}

Opowieści z San Francisco

Tales of the City
6,7 2 578
ocen
6,7 10 1 2578
Opowieści z San Francisco
powrót do forum serialu Opowieści z San Francisco

nuda

ocenił(a) serial na 5

Jestem po pierwszym odcinku (jako osoba gustująca w dramatach obyczajowych) : nic nowego, zero napięcia, mało autentyczne. Ale może komuś się spodoba. Szkoda Laury Linney.

Jackie88

Dlaczego, skoro gra tę rolę od 26 lat?

ocenił(a) serial na 5
insia

Laura linney?

Jackie88

Tak. To już czwarta mini seria opowiadająca dalszy ciąg tej samej historii. Laura grała we wszystkich, od samego początku. :)

ocenił(a) serial na 5
insia

To teraz już wiem skąd ten infantylizm stylu, pozy i dialogów, to widocznie chęć podtrzymania tego samego tonu jak w poprzednich sezonach.

Jackie88

Również tak to odebrałam. W sumie ogląda się to niczym melodramat z lat 90.

Dla mnie jest Paul Gross = oglądam. Wiadomka, o wiele bardziej lubię go choćby w "Slings & Arrows".
Ten serial traktuję jako nieskomplikowaną rozrywkę po długim dniu, o której pewnie szybko zapomnę, ale nie irytuje mnie jakoś straszliwie w trakcie seansu. Ot, jest tym co sugerował zwiastun, w moim odczuciu oczywiście. (:

ocenił(a) serial na 9
Jackie88

Mnie wciągnął ten serial :) dzisiaj zacząłem oglądać i dzisiaj skończyłem... :)

ocenił(a) serial na 5
Jackie88

Moim zdaniem nie ma sensu oglądać, pomijając przy tym poprzednie (o wiele lepsze) części. Szkoda, że ludzie są tak ograniczeni i nie wiedzą po co sięgają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones