PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837774}
6,1 3 388
ocen
6,1 10 1 3388
Osiecka
powrót do forum serialu Osiecka
krupastas

Na szczęście-dla równowagi-są też dwie świetne aktorki ;)
http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,25073001,agnieszka-osiecka-ma-dwie-twa rze-sa-pierwsze-zdjecia-z-serialu.html#a=159&c=83&s=BoxRozImg1 juz est, al

ocenił(a) serial na 1
pogodno_2

aktorki średnie i w dodatku kompletnie nie podobne do oryginału. ogólnie obsada pozostawia wiele do życzenia. to bedzie raczej słaba produkcja niestety :/

wild_wolf

Trudno mi pisać coś przed obejrzeniem produkcji. Co do aktorek-pozwolę się nie zgodzić-przy pełnym szacunku do odmiennych opinii.

ocenił(a) serial na 1
pogodno_2

A mi łatwo wywniosować po dorobku artystycznym reżysera, że serial nie będzie należał do tych z serii ambitnych produkcji, a co do aktorek - co do podobieńswa polecam google, co do gry aktorskiej - obrazy filmowe i seriale z nimi w obsadzie. Popławska zawsze gra tak samo, Rycembel gra jakby chciała pobić innych aktorów. Słabiutko

wild_wolf

Pożyję, zobaczę. Wtedy będę oceniać. Taką mam zasadę ;)

ocenił(a) serial na 1
pogodno_2

to fantastycznie

pogodno_2

Startuje 6 marca na TVP.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Właśnie słucham w radiu wywiadu z Elizą Rycembel. Redaktor powiedział, że jeszcze kręcą, a jest 19 marca.

monikamazgola

Jesień 2020: https://polskatimes.pl/osiecka-premiera-serialu-tvp-o-agnieszce-osieckiej-przelo zona-w-obsadzie-min-poplawka-rycembel-frycz-pakulnis/ar/c13-14788568

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

OK, tak czy inaczej nie ma tego serialu w TVP.

krupastas

On się wszędzie wciśnie XD

ocenił(a) serial na 7
krupastas

Ale on świetnie pasuje do roli celebryty

ocenił(a) serial na 7
krupastas

Moim zdaniem wprowadził trochę życia, do tego - póki co - dość nudnego serialu.

ocenił(a) serial na 8
krupastas

Roznerski akurat pasuje do tej roli

krupastas

Ciesz się ,że Fido nie zangarzowali :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones