Osiecka
powrót do forum 1 sezonu

I znam piosenki i czytałem książki a nawet listy i biografię a w serialu jakoś nie mogę jej polubić. Czy to ja sobie ją inaczej wyobrażałem czy była taka chłodna i nieobecna i jakaś takaś... Serial mi się podoba, tylko bohaterka mało ludzka.

grzybolub

Też znam jej biografię i wydaje mi się, że z nią po prostu tak już jest. Szanuję jej twórczość , ale nie uważam że była pozytywną postacią. Na pewno była mocno zagubiona i jakaś taka życiowo naiwna. Jak dziecko. Miała ogromną potrzebę kochania i bycia kochaną, ale chyba tak naprawdę nie wiedziała czym jest miłość. Nie nadawała się do dłuższych relacji, miała swoje dziwne ciągi i tak jak napisałeś, była jakaś taka nieobecna. Jak na jakichś prochach. Może przez to, że była mało ludzka, tak bardzo przyciągała do siebie mężczyzn, bo wydawała im się niedostępna. Po czym osaczała ich, a oni zaczyna
li mieć jej serdecznie dość. Poza tym nie zrozumiesz Pan kobiet, Panie Grzybolub ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones