PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 247
ocen
4,6 10 1 34247
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Z tego co widzę w poprzednim temacie nie można dodawać kolejnych postów. Zapraszam do współtworzenia kolejnej listy absurdów :)

nick2008

jak patrzę na Bartka miotającego się między Wadlewem a Wrocławiem. Wyprowadza się, ale nie, ale tak i te jego zawieszenie stoi jak pajac chciałby pogadać z Emilką ale się wstydzi czy nie wiem co to mnie krew zalewa. Powiedziałby że nie chce wyjeżdżać niech coś pogadają albo niech próbuje z Emilką jeszcze po prostu nie wyjdzie to nie, a się kompromituje jak zawsze eh

nick2008

Odcinek 2179: nie ma to jak obudzić się rano pod pościelą, która poprzedniego wieczora była cała usyfiona przez Kaśkę, a do tego pewnie jeszcze nieuprana od czasu Radzia i Jowitki, którzy też miło pod nią spali, co Bartuś?

gabrielazajac7

drugi cyrk to jak Bartek mówił Mirkowi o mieszkaniu że "spodoba ci się". Toż oni obaj tam byli wcześniej... wtedy jak Patryk zginął, jeszcze Artur tam mieszkał wtedy a nie Kaśka

Wingo

No prawda :). Ale też w tym mieszkaniu był później remont i całkiem inaczej wygląda, inne też ułożenie tego mieszkania więc ewentualnie możemy się nie czepiać. Chyba że jak był Bartek z Mirkiem to już było po remoncie, wtedy możemy się czepiać :).

maria_88_3

no już po XD

nick2008

Oczywiście Natan to jedyny lekarz od wszystkiego w calym Wrocku opatruje Miksera itp ma kontakty w USA w sprawie leczenia Jowity z nowotworu itp noszzzz kurde ja od nich nie wymagam żeby innych lekarzy grał Gajos czy Chyra ale nic by sie im chyba nie stalo jakby nawet te pare kwesti i scenek zagral jakiś statysta a nie ciagle to samo to wyglada jakby niby w tym porzadnym szpitalu byl tylko sam Natan ktorym tam prowadzi swój prywatny gabinet

mrowa93

Racja to głupio wygląda i nierealnie. Nawet nie wiem od czego dokładnie ten Natan jest bo wychodzi że od wszystkiego. Dobrze chociaż że Jowita miała dwóch innych lekarzy ale oczywiście to Natan ma najlepsze znajomości :).

ocenił(a) serial na 5
maria_88_3

No właśnie, Natan to wszystkolog :P

nick2008

Radek złodziej wbija do Barbariana w kapturze i kradnie Karolowi samochód, ten to ma tupet.

użytkownik usunięty
Wingo

A potem jeszcze zostanie najlepszym ziomkiem Karola,a wszyscy przyjmują go z otwartymi ramionami.

użytkownik usunięty

Wcześniej myślałem że gość okrada przypadkowego faceta,a potem okaże się że Karola,a ten od początku wiedział kogo okrada.Cwany manewr bo Karol na niego nie złoży doniesienia,bo córka i paczka by mu nie wybaczyli,podobnie jak Artur.

Wingo

I jeszcze spaprali postać Ludwika. Brawo nowi scenarzyści . Czy oni oglądali w ogóle stare odcinki, znają charaktery tych osób grających w PM ? Znając ich fantazją zrobią z Krystiana drugiego Igora. Z Karola zrobili słabiaka, z Ludwika przygłupa , Beata też straciła wiele z dawnej postaci itd itd.

użytkownik usunięty
maria_88_3

Wygląda na to,że nie znają tego jakie charaktery miały te postacie dawniej.

użytkownik usunięty

Tak samo z Darią,niedawno oferma potykająca się o własne nogi,teraz wielka Pani Król na włościach,ustawiająca wszystkich po kątach,Luiza która panicznie bała się pocisków,sama za byle co pociska po Beacie,proponuje żeby z Aśki teraz zrobili ofermę,a z Kaśki człowieka sukcesu.Natan będzie łajdakiem lub lowelasem.Krystian nowym Igorem w sumie to realne,przecież na początku był podły wobec Fabiana,a potem jeszcze nabijał się z ojca Dominika.

użytkownik usunięty
maria_88_3

Brakowało tylko żeby Mikser dał mu w zęby,ale po ostatnim starciu z Cyrylem chyba chłop miał dość.Jeszcze gdyby potem Ludwik się przyznał że to był tylko taki test,czy Beata faktycznie jest tak spragniona,albo chciał ją zmotywować do ogarnięcia się w tych sprawach,a on naprawdę zachowywał się jakby nie czuł powagi sytuacji.

użytkownik usunięty

Widać Mikser dał se spokój z tym biciem a Ludwik zamiast proponować Beacie seks mógł ją pocieszyć albo wcale nie dołować ino dolał oliwy do ognia. A Krystian wiadomo cymbał do kwadratu z matką się koleguje a ojcu wypomina,że mu nic nie powiedział olewa go a zapomniał,że ojciec właśnie przez te wszystkie lata się nim zajmował by mu nic nie brakowało zapewnił dom wykształcenie był przy nim gdy matka dała noge zostawiając go na dobre i bawić się w tych Indiach czy gdzieś tam w najlepsze i niedługo Krystian wtargnie na swoje życie popełni samobójstwo oczywiście wyląduje w szpitalu będzie walczył o życie jak dowie się o co jego matce tak naprawdę chodzi .Luzika teraz zgrywa panią a wczesniej nie umiała się pogodzić z krytyką jak Ją hejtowali tła się i piła do nieprzypomności by o wszystkim zapomnieć. Daria paniusia wielka za 10 wszystkimi dyryguje

użytkownik usunięty

Poza tym Krystian ma 19 lat matka prawie całe życie miała go w dupie,dajmy na to przynajmniej 18 lat,ona nawet nie ma specjalnie wytłumaczenia dlaczego go olała bo niby co,gdyby jeszcze chociaż miała depresję po urodzinach syna,wyjechała,leczyła się psychiatrycznie a po kilku latach jak doszła do siebie okazało się że Michał z synem się gdzieś przeprowadzić,ona nawet specjalnie skruchy nie okazuje,żadnego przepraszam czy coś.

Przez Luizę tez pobił się Mikser z Radkiem a przecież gdyby Luiza sama umiała się obronić Mikser nie musiałby sam na dwójkę ruszyć,Jowitę i Radka.Dlatego wypadałaby żeby znowu Daria coś zepsuła,a Luiza została obrażona.

użytkownik usunięty

No po urodzeniu go zostawiała nie interesowała się nim tylko sobą. Mikser pobił się z Cyrylem o Beatę po tym co usłyszał,że nasłał na nia swojego najlepszego kumpla Eryka a gdy Luiza się o tym dowiedziała przyszła do Beaty i kazała odczepić się od jej faceta Miksera. Luiza siedziała w kuchni obrażona wrócił Mikser od okulisty , lekarza powiedział mu,że musi nosić okulary Luiza od razu zaczęła go całować i kazała Mikserowi by rzucił pracę w barbarianie. Mikser okularów nie nosi i dalej pracuje w knajpie.

użytkownik usunięty

O ile że nie odszedł z Barbariana można wytłumaczyć,trudno żeby zostawił pracę którą kocha,przez fochy swojej kobiety,tym bardziej że chyba mu się nie przelewa,a nie ma innej pracy,ale z okularami pewnie za kilka odcinków okaże się że ma świetny wzrok.

użytkownik usunięty

Wiadomo on innej roboty nie ma ten Mikser. Wszystko możliwe,że wcale nie potrzebuje tych okularów i tak ich nie ma

ocenił(a) serial na 7
maria_88_3

No ja oniemiałam, jak zaczęła się scena z Ludwikiem. Miałam nadzieję, że to jakiś słaby żart / podstęp, nie wybaczę im TAKIEGO zepsucia TAKIEJ postaci.

nick2008

oglądam sobie starsze odcinki i dalej nie mogę: Błażej olał swoją milf dziewczynę, bo się zaczął uganiać za arogancką Ewką ze śmietnika. to zawsze będzie hicior XD

ocenił(a) serial na 4
nick2008

dwa kwiatki z dzisiejszego odcinka:
1. Paulina prowadziła samochód w szpilkach

2. Emilka jak dostała te czekoladki to nawet nie przyszło jej do głowy by poczęstować Paulinę, tylko zaczęła sama wpieprzać. Niby sobie wszystko wyjaśniły, ale nawet gdyby Emilka nadal coś do niej miała to dobre wychowanie i kultura wymagały tego by ją poczęstowała.

ocenił(a) serial na 7
qwerty95960

Nie widziałam odcinka, ale jeśli Emilka nie poczęstowała Pauliny to dobrze zrobiła - no bez przesady, przypominam Ci że to była kochanka jej męża, w dodatku bezczelna i roszczeniowa, wyciągnąć do niej rękę to jedno, ale zbyt grzecznie traktować? Bo co?

użytkownik usunięty
Naavy

przyjęcie Pauliny w Wadlewie to jednak przesada,w zasadzie tylko negatywny stosunek mają dwie osoby Malwina i Gosposia,reszta niemal z otwartymi rękami ją przywitała.Już Marian to przegięcie a teraz Emilia,lada moment będą gadać jak przyjaciółki.

ocenił(a) serial na 1

grazyna wypomina karolowi malolate a sama z błazejem sie kociła a teraz z jego z ojcem chyba piszacy scenaruiusze jada na czyms mocnym

ocenił(a) serial na 4
Naavy

przecież niby wszystko sobie wyjaśniły. A najlepsze że w dzisiejszym odcinku to lodami ją poczęstowała.

nick2008

policjant z odc 2181 to ten sam który kiedyś maglował Błażeja po tym rzekomym pobiciu (potem Igor go fajnie zgasił) oraz Olę po napadzie Nożownika. jeden policjant w tym Wrocku hah

użytkownik usunięty
Wingo

Ewa która ma przynajmniej prawie 40 lat,nie ma nawet na mandat,co ta laska robiła całe życie,że jest goła i bosa,a syn dalej zapatrzony jak w obrazek,zamiast się spytać,mamo co robiłaś całe życie,skoro mnie nie wychowywałaś a pieniędzy też nie masz.

użytkownik usunięty

Ewa siedzi z Krystianem w kieszeni u Michała i jeszcze ma coś do powiedzenia,Michał powinien wyrzucić obydwoje z domu,Ewę bo nie ma za grosz honoru,a Krystiana za to że jest niewdzięczny i zachowuje się jakby był jej kochankiem,ochroniarzem i adwokatem,na dodatek Ewie nic nie jest winny a Krystian jest pełnoletni,a w następnym odcinku kolejna szopka Krystian się wyprowadza,a ojciec znów będzie składał się przed nim jak żebrak,jak to łatwo jej dostawać zawsze od rodzica co się chce wystarczy,udawać że się wyprowadza i już jest.

użytkownik usunięty

Michał zawsze pracuje w domu i przyjmuje tam klientów jakby nie mógł sobie wynająć małego biura,przecież architekci dobrze zarabiają,a ten zachowuje się jakby zarabiał 2 góra 3 tysiące i musiał oszczędzać.Poza tym on pracuje na utrzymanie Krystiana a ten robi mu obciach,przy kliencie.Jak straci zlecenie to jemu się byt nie poprawi.

Kiedyś nawet oglądałem ten serial. Teraz - patrząc na tych ludzi, którzy są odpowiedzialni za rozpisywanie scen i dialogów - to najzwyczajniej w świecie banda kretynów. Dawno nie spotkałem się z takim turbo dysmózgiem i kretynizmem.
Tak, pajace. Jeżeli to czytacie, to tak - czujcie się urażeni. Beka w opór. :D

nick2008

Wojtek był dyrektorem w przetwórni warzyw, dobrze zarabiał, a teraz jest akwizytorem pożyczkowym hahaha

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

z tego co pamiętam zrezygnował z tej pracy oficjalnie,bo stwierdził że to nudna praca nie dla niego,że on woli ruch,adrenalinę.Ale potem chyba jeszcze był czymś w rodzaju dostawcy/kuriera czy przedstawiciela handlowego,choć nie wiem czemu znów zmienił pracę,pewnie za 30 odcinków będzie nowym listonoszem albo taksówkarzem.Swoją drogą ciekawe jak teraz ogarniają gospodarstwo skoro Wojtek już nie pomaga Marianowi,wcześniej pomagała Aurelia,a Bartek wyjechał czy sam Marian który ponoć jest coraz starszy wszystko ogarnia plus Emilia cały dom,plus sołtysowanie.Trochę mało generalnie.

Tak, sam zrezygnował Wojtek, bo szukał wrażeń i znalazł, obrzuciła go gnojem :D:D:D

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Miejscowość Wadlewska to wyjątkowi idioci,nie czytają umów,grzecznie podpisują,biorą sprzęty a potem ból dupy że Wojtek z Damianem ich oszukał.Ja rozumie dwie osoby,naiwnie podpisały,ale większość wsi tak głupków z siebie robi,ten wątek to chyba ma być przestroga dla ludzi w normalnym życiu że trzeba się milion razy zastanowić przed złożeniem podpisu.

ocenił(a) serial na 4

No, przecież Wojtek jeszcze wskazywał numer paragrafu na który trzeba szczególnie zwrócić uwagę. Nawet gdyby wprost im powiedział jakie są kary to ci idioci by wzięli te pożyczki. Najlepsze jest to że teoretycznie jedna z najbardziej ogarniętych tam postaci, czyli Paulina, też nie zwróciła na to uwagi.

użytkownik usunięty
qwerty95960

I jeszcze ta argumentacja,że to Wojtek swój on by ich nie oszukał,że jak nie będą mieli kasy to przedłuży im okres spłaty bez konsekwencji.Tak to może jak kumpel pożycza kumplowi do ręki na zaufanie pieniądze jest,formalnie prawo stoi po stronie Damiana chyba że umowa ma jakieś błędy prawne,jeśli jest sporządzona zgodnie z prawem ludzie we wsi mogą szykować pieniądze,albo załatwić sobie tak zwane zielone papiery,że nie wiedzieli co robią.Owszem raczej rzadko zdarza się żeby oddawać 3 razy tyle,już dwa razy tyle to sporo,a tym bardziej to że jak zrezygnuje z pożyczki to 5 razy tyle,chyba bardziej logiczne byłoby odwrotnie 3 razy jak zrezygnuje,5 razy jak biorę dalej.

Mentalność debili z Wadlewa. wzięli pożyczkę, nie spłacają, ale winny jest Wojtek/pożyczkodawca, że ściąga należności. Serial, serialem, ale nie mogę patrzeć na tych jeba.nych rolasów, którzy wiecznie narzekają. Nie dość, że krus, to dotacje do ha, rekompensaty za suszę/powodź, banda nierobów.

Hans_Kloss

Spoko, ale gdyby nie ci rolasy, to byś liście z drzewa żarł.

milenasy

Różnica polega na tym, że ja sobie radzę, a rolasy nie, bo wyciągają łapy po wszelaką pomoc z budżetu, na którą się my wszyscy składamy także płacąc podatki.

ocenił(a) serial na 6
nick2008

Boss, były ministrant a teraz gangster Damian Skowronek podjeżdza Audi z obstawą pod sklep :D Miało yglądać groźnie, wyglądało śmiesznie

Natalia092

I żenująco. ..

nick2008

Najwiekszy absurd tego serialu to Pniewski i jego "gra aktorska" a tak właściwie to calkowity jej brak plus jego wyglad/fryzura/mimika/sposób mowienia/i ta jego morda wykrecona w pałąk od wiaderka
A drugi absurd to ta cała pseudo-pani scenarzysta Kamińska z dwojga zlego nie wiem co gorsze czy ten aktorzyna Pniewski czy scdnarzysta kaminska...

ocenił(a) serial na 4
nick2008

Ten Krystian jest jakiś nienormalny, czemu Melka dalej z nim jest, nawet jej nie przeprosił? Ja na miejscu jego ojca, bym go dawno wywaliła z domu xd I jeszcze przepisał całą kase Ewie, a mógł się podzielić z ojcem i Melką...

ocenił(a) serial na 8
alka893

Nooo... Zachowanie tego gówniarza już dawno przekroczyło wszelkie granice absurdu. On się zachowuje jakby miał nie 18/19, a co najwyżej 8 lat, w dodatku jest kompletnym idiotą i narcyzem, który nie dorósł do żadnego zwiazku, a już na pewno nie z Melką, która zachowuje się jako tako dojrzale i odpowiedzialnie (mimo pewnych dawnych kryminalnych przygód). Czemu ona z nim ciągle jest, to istotnie, wielka zagadka. Scenarzyści chyba usilnie starają się z nich zrobić taką nową "pierwszą miłość", ku uciecze małoletnich fanek Pniewskiego, ale nijak się ta para nie umywa do Marysi i Pawła czy Kingi i Artura z początkowych odcinków serialu.

Krystian to jest po prostu straszna postać. Można odniesć wrażenie, że ma pewne cechy wspólne z Arturem z poczatków serialu, który też był rozpieszczonym przez bogatego ojca gnojkiem, ale mimo to nie zachowywał się jak ośmiolatek, nie był tak naiwny i głupi, no i młodego Płoszajskiego w przeciwieństwie do Pniewskiego naprawdę dało się oglądać. ;)

ocenił(a) serial na 6
nick2008

Mleko & Weksler
Haha, padłem. Zawsze jakieś whisky, alkohole i Karol twierdził, że mleko jest dla dzieci a dzisiaj dogaduje z Radziem warunki interesów i trzaskają toast mleczkiem :P
Jacy biznesmeni - takie toasty xd

użytkownik usunięty
iamvip

Sabina twierdzi że Natanowi nie przeszkadza że Radek siedzi z Karolem im na głowie,bo ciągle pracuje,to chyba tym bardziej facet który pewnie obecnie utrzymuje cały dom,bo złodziej się nie dokłada,Karol też pewnie nie,Sabina nie pracuje,ma prawo do trochę swobody w mieszkaniu za które płaci rachunki,należy do kobiety z którą jest.

użytkownik usunięty

Na dodatek mówi do super duetu że jemu to nie przeszkadza,a ten do niej mówił że jest inaczej.Tak jakby miała w dupie to co on mówi.W sumie śmieszne jest to że mieszkają tam wszyscy co byli w więzieniu,Sabina jak była podejrzany o wypadek po pijaku,Radek kiedy za zabójstwo Igora był podejrzany,Karol za przekręty wcześniej,tylko Natan nie ewentualnie spędził chyba noc na dołku jak Igor o pobicie złożył,więc skoro nie był w więzieniu musi się wyprowadzić na to wychodzi.Wypada żeby za niego wprowadzić się ktoś kto był w więzieniu,czyli Błażej chyba tak jak Radek był zatrzymany o podejrzenie pobicia.

ocenił(a) serial na 8

Natan się powinien wyprowadzić, a wprowadzić powinien się inny naczelny ex-więzień, w dodatku członek rodziny, czyli Igor. xD Karol, Sabina, Igor i Radek - dopiero by było wesoło. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones