PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 250
ocen
4,6 10 1 34250
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Z tego co widzę w poprzednim temacie nie można dodawać kolejnych postów. Zapraszam do współtworzenia kolejnej listy absurdów :)

nick2008

ale z tego Kanapkożercy kumpel. Wcześniej Toster przejął się Radkiem to dał mu klucz do fitnessu, Artur się skapnął i tyle było, no trudno, ale ta scena: Błażej wysiada z taryfy, zabrał mu klucze i "sory stary, no to cześć". W sumie mógł go do siebie wziąć żeby spał choćby na podłodze albo w jego samochodzie na upartego, no ale dobra. Kumpel roku :D

2 sprawa, jest ta scena co Radek zachowuje się jakby nie znał Krystiana. Jezu rzygam jak na to patrzę, sam byłbym lepszym scenarzystą...

ocenił(a) serial na 6
Wingo

Radek przecież powiedział, że był jak "ZOMBJE" :D

Wingo

Od bidy to mógł upchac tego Radzia w jednym lozku z Aska albo pułkownik Król by im pożyczył jakis wojskowy namit spiwor czy tam lozko polowe i by go zamontowali w kuchni

nick2008

http://www.pierwszamilosc10.pl/wp-content/uploads/2015/12/Wielki-final-do-nowego -zwiastuna.png
no ciekawe. Żeby to Igor widział XD

nick2008

Wadlewskie rolasy robią za sutenerów. Podsyłają Pauline, żeby ta przez rozkładanie nóg wynegocjowała im lepsze warunki spłaty pożyczki. Oszołomy.

Hans_Kloss

A Dominik byl taki zakochany w siostrze Radka a teraz lata za Melką, czy było coś, że się rozstali czy coś mi umknęło???

karolinamm

Dominik nie lata za Melką, tylko celowo powiedział że mu się podoba, bo tak chciał krystian, by wybadać czy Melka już się z kimś nie spotyka, bo bystrzaka ( czyt. Krystian) uważa że Melka kręci z Mikserem, mimo iż ten ma dziewczynę Luizę, którą kocha. A co do Patrycji to w ogóle o niej nie mówią, w sumie powinna już wracać z Krakowa, bo wyjechała na rok, w dodatku tak jak Filip który wyjechał do Krakowa i przepadł. Mogliby wymyślić że do Stanów wyjechali, bo sorry kraków to nie jest koniec świata i zawsze można wsiąść w pociąg i pojechać do wrocławia spotkać się z przyjaciółmi. A Dominik nic nie mówi, ze jeździ do Patrycji, czy że z nią jest, czy że ze sobą rozmawiają przez telefon. Głupota. Chyba ze też w którymś odcinku było mówione, bo oglądam 5 przez 10, a czasami kilka odcinków pomijam.

maria_88_3

masz rację, nic o tym nie było. pewnie nowi scenarzyści nawet nie wiedzą o Patrycji.

makintosz

Nie no ten wątek z samobójstwem Krystiana jest bardziej powalony niż myślałam. Krystian wydaje ponad 10 tys na swoje samobójstwo z pieniędzy swego ojca, o którym nie pomyśli co on przeżyje. Jeszcze te pijaczki patrzą na Krystka jak na obłąkanego, na ich miejscu wiałabym z kasą :P.

maria_88_3

Jedno z najgorzej zagranych dramatycznych scen w historii PM był dramat Radzia na posterunku policji gdy sobie przyłożył broń do skroniw konfrontacji z Bogdanem,już myślałem że nikt go nie przebije....myliłem sie jednak,to co zobaczyłem dzisiaj i akcje jak Plastus sie telepał klęcząc widząc śmierć w oczach mnie przeraziła,tragedia tragedia i jeszcze raz aktorska tragedia......

brak słów Pniewski

aron312

To był Zygmunt wtedy.
a tutaj to tak, to był jeszcze większy koszmar. on tam klęczał przed tymi żulami i mamrotał a ja miałem te takie uczucie wstydu podczas patrzenia na to, uszy więdną oczy krwawią

maria_88_3

nic nie mówili pojechała i nie ma. teraz jakby wróciła to ciekawe gdzie by mieszkała w sumie bo mieszkania już nie ma

ocenił(a) serial na 4
Wingo

Jej matka ma mieszkanie, którym podobno zajęła się Izabela.

maria_88_3

Podobnie z Fabianem, 1 miłość Patrycji, ''wyjechał'' i zniknął z serialu.

nick2008

jak pokazali Radka któremu upada telefon w zwiastunie po odcinku 2212 to byłem pewien, że w 2213 to będzie sceną finałową i dalej nic nie będzie wiadomo i miałem rację. event wieszania się tej ofermy to rozłożyli na 4 odcinki chyba

a jako że scenarzyści i nowi i starzy mieli "wytyczne" że pięciokąt ma być zawsze obecny to mam pomysł na kolejny wątek. Teraz Melka się pogodzi z plastusiem i nagle się okaże że ten cały dziadek krystiana sfingował swoją śmierć i teraz będzie sześciokąt, jeszcze najlepiej żeby swój hajs chciał XD Jeszcze niech ktoś obcy równolegle zacznie podrywać Melkę to hoho mamy materiału na najbliższe 100 odcinków.

ocenił(a) serial na 4
Wingo

i do tego Melka mogłaby zaciążyć (chociaż z Krystianem to nie wiem czy ma szanse) to mamy już ośmiokąt, a jakby scenarzyści przypomnieli sobie o Julce to nawet dziewięciokąt :D

qwerty95960

Julka: "Chłopaki są głupie!" Ha ha ha no Julka się rozkręca, jej mowa powala niedługo będzie recytować

nick2008

Krystianek i jego wiecznie zbolała mina - po prostu arcydzieło beztalencia. Skąd oni wzięli tego patafiana, który gra tę rolę? Rozumiem, że serial dno, scenariusz dno; ale "aktorstwo" tego typa woła o pomstę do niebios. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę te cierpiętnicze grymasy.

nick2008

Ja pierd... cały odcinek musiałem obejrzeć by dowiedzieć się że Plastuś jednak się nie zabije ;/

użytkownik usunięty
Radek84

No ręce opadają z tymi odcinkami same nudy ;/ I ten kretyn Krystian znowu go będzie dużo ;/ ;/

nick2008

Melka wrzasnęła na pielęgniarkę i Plastuś od razu się obudził :D gimbuski pewnie mają mokro bo sw33t i wgl <3 XD

Wingo

Scena, w której Krystian chce się powiesić na arcy-grubej gałęzi paskiem, była tak absurdalnie głupia, że te matoły piszące te sceny postanowili tego nie pokazywać nawet. :(

HorrGore

No własnie zastanawialem sie jak to jest mozliwe technicznie powiesic sie na pasku od spodni na grubej gałezi..jak go tam zawiazac..przeciez jest za krótki..Czy ktos z was potrafi to jakos racjionalnie wyjasnic??

ocenił(a) serial na 4
nick2008

Heh Radzio nie umie robić masażu serca :D Czy on serio nigdy się w szkole nie uczył o pierwszej pomocy? Ja rozumiem, że szok, stres i w ogóle no ale serio? :D

jesustookmyphone

Radek to taka tępa dzida do potegi entej :D

ocenił(a) serial na 4
mania19

Co racja to racja ;) Niby ci scenarzyści kreują go na takiego super- męskiego faceta, a tak naprawdę to chyba jeden z najbardziej "piczowatych " mężczyzn w tym serialu. Nawet taki Bartek czy Natan wydają się być bardziej męscy :D

jesustookmyphone

Wczoraj gadal o wielkiej miłości do Jowity a o Nicoli to juz zapomnial :) przeciez sie nawet chajtneli hehe. Ale Radek to zero logicznego myslenia jak na faceta

ocenił(a) serial na 4
mania19

Ty weź mi nawet o Pannie Beret nie przypominaj :D Paniusia utrzymywana przez sponsora, potem wielka miłość do Radka (dalej pamiętam te obrzucanie się rybami czy czymś tam w mieszkaniu Radka :D) i praca w fastfoodzie, wielka chcica na dziecko a na końcu jeszcze naciągnęła go na kredyt dla matki po czym poszła w długą... Po prostu kwintesencja absurdu PM ;)

jesustookmyphone

Z tego co ja pamietam to mąką sie obrzucali ;) ale to sztuczne bylo. W ogole Nicola byla dziwna postacia :) Niedlugo Radek z Sabiną beda przezywac wielka milosc :)

użytkownik usunięty
jesustookmyphone

Natana problemem jest to że jest strasznym frajerem i pantoflarzem,nawet nie zauważył że Sabina go zdradziła,facet myśli że ta tylko po kryjomu się w nim podkochuje.Przecież święta Sabina nigdy by go nie zdradziła,a nawet jakby to by mu o tym powiedziała.Jako facet słabo nie wypada,jak trzeba umie dać w gębę.A Radek najlepszy komentarz to jak odszczekiwał się facetowi matki,po czym na spotkaniu z nim on stał wystraszony a to Matka dała mu wycisk a nie on.

ocenił(a) serial na 4

Cóż przyznaję, że ostatnio Natan to straszny cienias, który nie zauważa, że mu Radzio dziewczynę odbija, ale były czasy kiedy był bardziej męski ( jak np. przywalił Igorowi) :) A Radek z kimś się bił? Bo jakoś sobie nie przypominam :D No ale może mam po prostu słabą pamięć :)

użytkownik usunięty
jesustookmyphone

Natan też konkretnie rozprawił się z Michałem tym od Agaty,jak trzeba było postawił się Andrzejowi,a Radek no coż on każdemu się tylko odszczekiwał jak przyszło co do tego to chował się za innych,albo dowaliłbym mu gdyby coś,nie trawie takich typków,jak się nie ma odwagi z kimś bić,to przynajmniej nie powinien się odszczekiwać.

jesustookmyphone

ojciec Krystiana nawet nie wie jak ma sie zachowac. Jest taki sztywny, ze masakra

użytkownik usunięty
mania19

Ewa pękała z dumy że Melki nie chce widzieć,a jak się dowiedziała że nikogo to szału dostała.Trochę dziwne że nikogo nie chce widzieć,rozumiem że Melkę ale tatusia czy Mamusię pewnie znowu chce żeby się przed nim płaszczyli.Teraz Malwina ma żal do Pauliny że nie pomogła,pewnie niech za ich idzie do łożka z nim,oni zrobili głupotę inni mają karku nastawiać.

Ta Ewa to ma troche niepokolei ale fajjjnie z liscie Melce strzelila hehe. No z tymi kredytami to mnie rozwala. Ja rozumiem, ze to ludzie ze wsi ale nawet dzieciak wie, ze kredyt się spłaca. O czym ludzie mysleli jak podpisywali dokumenty.

użytkownik usunięty
mania19

a poza tym jak ludzie mają długi to zastanawiają się jak dorobić,zarobić coś sprzedać,a oni totalny luzik,Łazanek pije pod sklepem ani myślą że każdy grosz teraz się liczy.

No to mnie rozwala. Czlowiek patrzy zeby jakos zyc zeby w kredyty sie nie bawic a oni jakby kase im za darmo dano

użytkownik usunięty
mania19

czasami sam się zastanawiałem czy nie brać pożyczek,ale potem dochodziłem do wniosku że szybciej wypłatę dostanę a każda pożyczka to trzeba oddać wszystko i plus odsetki nawet jak pożyczę przy dobrej pożyczce 2000 złotych,to pewnie oddam z 2500 złotych albo więcej.A oni się zachowują jakby po pożyczeniu 2 tys mieli oddać góra tysiąc,albo nic.

użytkownik usunięty

Kolejny absurd z Michała znów kawał buca wychodzi,facet robi wszystko żeby Krystianek nie wylądował na oddziale Psychiatrycznym,przecież co ludzie powiedzą że syn wielkiego architekta leczył się psychiatrycznie,chłopak szedł ulicą i go pojmali i chcą zamknąć w szpitalu psychiatrycznym.

Bawią mnie tacy ludzie syn dopiero co próbował się zabić,nie chce z nikim rozmawiać,jest przybity,a oni chcą go do domu brać,pewnie jak się zabije to będzie winna lekarzy,że go puścili a jak chcą go leczyć to rodzice stawiają Veto.

och, już miałam nadzieję, że nasz Krystianek zginie przez cios zadany cegłówką, a tu się to niestety nie udało, ale może na tym paseczku chociaż powiesiłby się z powodzeniem? No również nie.. Jestem bardzo rozczarowana, gdy zobaczyłam, jak się budzi ta jego mega wkurzająca (oczywiście chciałabym ująć w słowach ją ostrzej) morda, to odechciało mi się oglądać każdy serial. przysięgam.

użytkownik usunięty
anizhalish

a ja od początku wiedziałem że nic tego,przecież ciężko byłoby posklejać wątek kilku postaci w żałobie na dodatek z poczuciem winy,choć myślałem że trochę dłużej to pociągną.A tutaj Krystian zaraz się obudził.

No ja myślałam że będzie w śpiączce chociaż parę odcinków, a potem leczenie psychiatryczne i też na parę odcinków z głowy oglądanie jego facjaty, no ale cóż obudził się szybko i rzecz jasna tak jak z Julką żadnych zmian w mózgu nie ma, chociaż jeżeli chodzi o Krystiana to się nie dziwię, bo gorzej już chyba nie może być.

maria_88_3

Paulina ma się przespać z Skowronkiem bo tak chce cała wieś, a Paulina się zgadza żeby zrobic dobry uczynek, uratować swoich bliskich. Bliskich? Tych, którzy za romans z Bartkiem chcieli ją spalić na stosie, uciekała, chowała się przed całą wsią, nawet słowa przepraszam nie usłyszała. To mają być bliscy. Ja bym ich w dupę kopnęła niech sobie radzą sami, wiedzieli co robią. Myśleli, że nie będą musieli spłacać długów? Że ktoś im daruje? Sami sobie są winni.

użytkownik usunięty
karolinamm

chyba aż tak bezczelni nie są żeby miała iść do łóżka z nim.Przecież wtedy naprawdę byłaby dziwką bo jak nazwać kogoś kto idzie do łóżka za pieniądze.Jak sypiała z żonatym,to bardziej ladacznica czy coś,kochanka,su... rozbijająca małżeństwo.Poza tym co dopiero co zaczęła dogadywać się z Norbertem i z innym w tango,poza tym co Damian po nocy z nią będzie tak zadowolony że momentalnie odda wszystkim te umowy.Pewnie chcą udawać że ona go kocha,a ona ma mu wykraść te umowy z sejfu.Ale to prawda przeginają ci ludzie już Emilka przesadza z tym Sołtysowaniem,nie chcę mi się wierzyć że każdy Sołtys sobie żyły wypruwa dla mieszkańców.A Paulina nastawia karku dla innych.

Sam ten Norbert się wkurzył zabronił jejnie chciał zeby to zrobila i wprost powiedzial ze chciala z nim isc do lozka. A mieszkancy chcieli zeby go uwiodla to chyba wiemy jak ma go uwiesc

użytkownik usunięty
karolinamm

nie no,muszą mieć jakiś plan,co będą leżeć razem w łóżku i on powie było tak dobrze że niszczę wszystkie umowy.Nawet dla Pauliny to za duże poświęcenie,owszem OFICJALNIE to ona ma
iść z nim do łóżka,ale potem na pewno planują coś kombinować,wiadomo jest ryzyko że pójdą do łóżka,ale z nawet zapowiedzi nowych odcinku ma być kradzież klucza.

ocenił(a) serial na 1
nick2008

Jak mnie ten plastiuś niemiłosiernie wkur...

użytkownik usunięty
nick2008

Dzisiejsza rozmowa Krystiana i Dominikw w szpitalu wyglądała mniej więcej tak: "- Co? - Co? - Gówno?"
Potem Kinga z Joginem pie%% ola jakies farmazony o gwiazdach i chyba 3x powiedzieli "Piękna noc". Melke niby lubie, ale denerwuje mnie. Wielka chuliganka, czy ona kurde musi tak ciągle sztucznie wybałuszać te gały? I tylko na wszystkich sie drze i do wszystkich gada "Zamknij sie". Kto to wymyśla te scenariusze to ja nie wiem. P.S. fajnie gra ta koleżanka Artura z pracy. Ona sie nawet wydaje lepsza od Kingi.

użytkownik usunięty

Melce przydałoby się żeby ktoś nauczył ją pokory,bomba od Ewy nie wystarczyła.Drago czy te laski umieli ją utemperować.Dominik jest w porządku,a ta łaskę robi że z nim gada.Ale Krystian nawet ją przebija strasznie chciał umierać,a chwilę potem przeszkadza mu że ojciec się na niego krzywo popatrzy.Marry dobrze zrobiła że się wkur...

użytkownik usunięty

Krystian żyć nie chce a gapi się nawet na gadkę Starego z Marry.Ewa też zatroskana matka a aż jej się gęba ruszała z dumy jak wściekła Marry wychodziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones