PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219081}

Pokémon: Advanced Generation

Poketto monsutâ - Adobansu jenerêshon
7,0 710
ocen
7,0 10 1 710
Pokémon: Advanced Generation
powrót do forum serialu Pokémon: Advanced Generation

Niech ktoś powie dlaczego sezony 7,8,9 jako jedyne nie były zdubbingowane przecież pokemony są nadal na wielkiej fali

ocenił(a) serial na 1
filmmaniak_3

Wiem, że te odcinki nie były emitowane w Polsce, ponieważ nie mieli dobrą popularność. Może postanowili, że nie ma sensu tłumaczyć.
I szczerze się nie dziwię Max i May szalenie mnie irytowali i oczywiście wiem, że postacie w świecie pokemon są infantylni, ale Ci przekraczają granice, moim zdaniem.
Jakby co na YouTube są odcinki z napisami.

CukierekOlunia

May miała 10 lat, Max był jeszcze młodszy jak mogli przekraczać granice infantylności ? I tak głównego bohatera w tej kwestii nikt nie przebije, jeszcze w pierwszych odcinkach ok, miał 10 lat, ale później nadal był dzieckiem ? Nadal mu zależało tylko i wyłącznie na byciu mistrzem ? Choć jako dzieciak byłem fanem Pokemonów to trzeba przyznać, że to jest bardzo słaby punkt tego anime, nie ma jakiegoś większego pomysłu na historie.

filmmaniak_3

Cóż głupotą było rozłączenie 3 głównych bohaterów. Jak znam życie połowa fanów wychowana na nich po prostu przestała oglądać anime po końcu Originalsów i stąd tak słaba oglądalność i popularność tej serii co w konsekwencji doprowadziło, że niebyła ona dubbingowana ani emitowana w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones