PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219081}

Pokémon: Advanced Generation

Poketto monsutâ - Adobansu jenerêshon
7,0 710
ocen
7,0 10 1 710
Pokémon: Advanced Generation
powrót do forum serialu Pokémon: Advanced Generation

Tego dnia wyemitowali pierwsze dwa odcinki tej serii a w poprzednich tygodniach nadawali odcinki z serii "Master Quest". O ile mi wiadomo są to nowe odcinki, których na antenie Polsatu jeszcze nie było. Pewności nie mam ponieważ Polsat nadawał Pokemony ostatnimi laty dosyć chaotycznie i niezrozumiale(ale to chyba zbyt słabo powiedziane) a poza tym przez takie nadawanie straciłem chęć oglądania(na innych stacjach nie oglądałem). Pierwszą serię powtarzali chyba kilka razy.

Mam nadzieję(chociaż wielkim fanem nie jestem - po prostu je lubie), że tym razem znowu zaczną nadawać odcinki(NOWE!), że się tak wyrażę, jak po sznurku, tak jak to było za pierwszym razem. Wczoraj nadali kolejne cztery, ale niestety Polsat to nieprzewidywalna stacja, więc kolejnych odcinków nie można być pewnych.

P.S.: Jak ktoś zna plany Polsatu odnośnie Pokemonów niech napisze.

dru_d_pudzian

Wprawdzie jest już dawno po fakcie, ale napisze co miałem napisać.

Tak więc co do tych odcinków z tej serii, to wyemitowali wtedy zaledwie kilkanaście albo niewiele więcej (sorry za nieścisłość). Polsat po prostu wtedy, zapchał sobie nimi dziurę antenową, jaką sobie zrobił.

P.S.:
Tak się składa, że mniej więcej od tego okresu, prawie przestałem oglądać polsat. Zorientowałem się po prostu, że to g*wniana stacja (sorry że tak późno).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones