PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 574
oceny
7,5 10 1 22574
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

Fatalny dźwięk!

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja mam wrażenie, że dźwięk w serialu jest aż tak kiepski?

rav_1976

Pod warunkiem, że ten film to nie Psy :)

ocenił(a) serial na 7
NP93

Niestety to prawda, ale jest to stała bolączka wielu polskich filmów od dawna.

chemas

bo nie ma czasu na postsynchrony

ocenił(a) serial na 7
kama_2

Czy z tego wynika, że każdy film z dobrze słyszalnymi dialogami to na postsynchronach?
Osobiście wolę słyszeć nagrany na planie dialog, a nie zrobiony wcześniej i zsynchronizowany z obrazem. To już prosta droga do dubbingowania niektorych aktorów, których głos nie pasuje do filmu.

chemas

przed chwilą obejrzałem film z nagranym na planie dialogiem (wolałbym tak) ale nic nie słyszałem (więc dziękuję)

ocenił(a) serial na 7
kama_2

Rozumiem. Sam się nieraz wkurzam. Chodzi mi o to, że chciałbym by dialogi były rzeczywiste i jednocześnie technicznie dobre pod względem słyszalności.

ocenił(a) serial na 7
chemas

U przeciętnego youtubera z 1000x niższym budżetem jest lepszy dźwięk. I nawet nie wie, co to postsynchrony.

NP93

Oglądałem serial w na vod.tvp i dżwięk faktycznie był do bani, natomiast jakiś czas temu był na tvp seriale i tam dżwięk był o wiele lepszy..... o wiele.

NP93

Czym jest średnia jakość dźwięku przy tak ważnym przekazie serialu? To jak wytykanie hojności pomocnej dłoni.

ocenił(a) serial na 7
fanunu

tym, że połowę tego przekazu widz puści mimo uszu

ocenił(a) serial na 6
NP93

dźwięk tragiczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones