PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546047}
6,1 496
ocen
6,1 10 1 496
Seikon no Qwaser
powrót do forum serialu Seikon no Qwaser

Ostatnio je obejrzałem w całości bez cenzury i polecam każdemu kto lubi fanserwis, a zarazem ciekawą fabułę z fajnymi postaciami.

Owszem ecchi było mocne, ale zarazem to tylko ecchi, które głównie ograniczało się do pokazywania piersi bohaterek.

pawel_nowakk

A przepraszam w pierwszej serii był ukazany stosunek, co prawda nie było wszystkich elementów ale bądź co bądź. Zaprezentowane były sceny gwałtu chlorowego qwasera na zakonnicach...

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Mi też się podobała chociaż jestem dziewczyną (^^)
Polecam drugą serie ;3

ocenił(a) serial na 7
AkemiDouhito

ojjj jakie to słodkie, dziękuję na pewno obejrzę ^^

Heller1304

W II serii dobre są tylko odcinki 1-6 i odcinek 12. Pozostałe to dno.

ocenił(a) serial na 7
pawel_nowakk

Spoczusio, ogólnie to miałem zamiar wpierw obejrzeć, zacząć od I serii ale na pewno skuszę się potem również na drugą ;)

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

Fajne Anime ale końcówka podpowiada że bedzie 3 sezon( mam nadzieje że go zrobią)

Ale sezon 1 jest lepszy od 2

Singkhan

Nie zanosi się na kontynuację. I sezon zdecydowanie lepszy. Jednak ostatnie odcinki to przegięcie.

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

musze się z tobą zgodzić.
Chodź Anime według mnie było bardzo dobre to ost odcinki 2 sezonu były bardzo słabe

Singkhan

Pisałem o ostatnich odcinkach I sezonu. Jeśli chodzi o drugi sezon to te wszelkie poświęcone w całości jakiemuś beznadziejnemu fanserwisowi (bez najmniejszej dawki fabuły) były najgorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones