PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 366
ocen
7,4 10 1 1366
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain

W deszczu..

ocenił(a) serial na 10

Dość długo odkładałam tą dramę na później myśląc, że będzie wyciskaczem łez z niewyjaśnionym zakończeniem, jak to przystało na koreańskie k-dramy. Od początku była dla mnie zaskoczeniem. Wciągnęłam się w każdą minutę tego serialu i odczuwałam każdą emocje jaką dawali mi bohaterowie. Narastające emocje i uczucia. Często i frustracja na bohaterów i staromodne podejście do życia koreańczyków. Każdy odcinek budował emocje coraz wyżej i wyżej, dzięki czemu drama poruszyła moje serce i zapadła ostatecznie w pamięć. Z początku nie byłam też przekonana do głównych bohaterów, ale im bardziej zagłębiałam się w serial tym ich wspólny sposób porozumiewania się podobał mi się coraz bardziej i przekonywał do zasadności ich relacji. Wszystko potęgowała też mistrzowska gra aktorska. Emocje jakie okazywali mimiką twarzy i postawą ciała - mistrzostwo ! Myślę, że kiedyś wrócę ponownie do tego serialu i obejrzę go jeszcze raz z zapartym tchem.

ocenił(a) serial na 10
martello90

Dla porównania polecam obejrzeć bliźniaczy film One Spring Night

ocenił(a) serial na 10
pajak999

Obejrzałam przed 'Something in the Rain' :) Ale dziękuję za polecenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones