Terra Nova (2011)
Terra Nova: Sezon 1 Terra Nova sezon 1, odcinek 11
odcinek Terra Nova (2011)

Od środka

Within 44m
8,1 706
ocen
8,1 10 1 706
Terra Nova
powrót do forum s1e11

s01e11

ocenił(a) serial na 6

Oglądało mi się go tak dobrze jak żaden odcinek wcześniej może jeszcze coś z tego serialu
będzie:)

ocenił(a) serial na 7
pablo000

Mi też odcinek naprawdę dobry chyba jest nadzieja dla serialu.

Maxell_master

Najlepszy odcinek jak do tej pory, mam nadzieję, że finał będzie przynajmniej dobry...

elenkaa

ej nie wiecie czy bedzie 2 sezon? bo na paru stronach czytałam ze nie bo mala oglądalność jest ...

doma2410

Chyba jeszcze nie wiadomo oficjalnie...

ocenił(a) serial na 4
elenkaa

Wystarczy, że z ekranu zniknął ten mały gówniarz, pani doktor .... no szkoda, że nie zastosowali tego samego zabiegu z Maddy ( historia z tym kółkiem żenująca)...... i odcinek od razu zrobił się bardziej interesujący.Chyba wreszcie poszli po rozum do głowy przez ostatnie dwa tygodnie.

ocenił(a) serial na 5
davidstar

zgadzam się, trzymając się tego wątku może jest jakaś nadzieja, sam zmieniłem ocenę na wyższą.

ocenił(a) serial na 5
Cmb

Coś w tym jest jedyny babol tego odcinka to kolejne sprzeczne informacje odnośnie działania portalu.

ocenił(a) serial na 6
Cmb

teraz tylko czekać na wielką bitwe Terra Nova kontra reszta świata z czołgami i nie wiadomo z czym jeszcze plus dinozaury! Maddy i Zoe siedzą w bunkrze...

ocenił(a) serial na 2
pablo000

Serial jak byl glupi, tak taki pozostal. Dialogi sa beznadziejne, o grze aktorskiej nie wspominajac. Ostatnia scena rozsmieszajaca do lez, dawka patosu powalajaca. I tak dlugo wytrzymuje przy tym gniocie, ale to tylko dlatego, ze mam dzika slabosc do sf.

Ogladalem Zakazane Imperium, teraz ogladam American Horror Story, wczesniej zapoznalem sie z serialowa Gra o Tron. W ogole nie ma porownania. Tamte pozycje oscyluja u mnie w granicach oceny 7-8 (dobre, bardzo dobre). Jak mozna w tym zestawieniu ocenic Terra Nova? Wiecej niz 2 to nieprzyzwoitosc :D

Ten serial jest tak plytki, ze az zeby bola. Postacie sa plastikowe, szablonowe, aktorzy robia drewno, ale co moga biedni wykrzesac ze scenariusza pisanego przez 10-latkow? Tyle kasy sie zmarnowalo...

Ogladalnosc spada? A czemu sie tu dziwic? Zazwyczaj odcinki sa nudne jak flaki z olejem, a zalew glupoty przekracza wszystkie dopuszczalne granice. Nie przypominam sobie, bym osobiscie ogladal serial glupszy od Terra Nova. Nawet slaby The Falling Skies wydaje sie sensowniejszy.

Rzecz jest naprawde dramatycznie nieudana i nawet jezeli zakontraktuja sila inercji drugi sezon, to nie sadze by chcieli to pozniej jeszcze dalej wydluzac, wydawac na to kupe kasy i stykac sie z recenzjami obrzucajacymi cala produkcje i ich tworcow blotem. W necie Terra Nova stala sie obiektem kpin i szyderstw, to raczej nie jest korzystne marketingowo dla wytworni i producentow.

ocenił(a) serial na 2
per333

Na końcu 11 odcinka rzeczywiście brakowało powiewającej flagi amerykańskiej. Niemożliwością wydaje się aby mógł powstać sezon 2. Dałbym ocenę jeden za rozczarowanie filmem od którego chyba zbyt wiele oczekiwałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones