PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607195}

Alone in the Dark: Koszmar powraca

Alone in the Dark: The New Nightmare
6,7 651
ocen
6,7 10 1 651
Alone in the Dark: Koszmar powraca
powrót do forum gry Alone in the Dark: Koszmar powraca
ocenił(a) grę na 8
transformers567_fw

Czy to jest ta część w której na początku 2 psy Rottweilery albo Dobermany zerwały się z łańcucha?

jaczylion0

Tak! To ta a wcześniej przylecieli na wyspę itd.

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

rewelacja, najbardziej klimatyczny horror jaki wyszedł,
po tylu latach wciąż leży na polce, moja ulubiona gra z psx'a do dziś chetnie w nią gram,
po cichu liczę ze wyjdzie kiedys reedycja w hd !
pozdro dla fanatykow!

ocenił(a) grę na 8
Blaise.Lukas.K.

Tak, zgadzam się. Rewelacyjna przygodówka surrival horror.
Lubię do niej wracać, tak samo jak do Resident evil 1,2,3, RE:Code Veronica, Resident evil remake,
oraz Silent hill 1,2. Świetna też jest pierwsza część Alone in the dark z 1992, ale działa tylko przez dos box.

ocenił(a) grę na 10
returner

Rowniez uwielbiam Resident'a i ostatnio mialem przyjemnosc grania w tego remake pierwszej czesci, jak dla mnie super :)
Silent Hill mmm klasyk - tez grzeją półe, druga czesci pofarcilo mi sie kupic w wersji limitowanej 2dvd :)
stare czesci tych gier graficznie nie zachwycaja a wrecz porazaja i odpychaja w dzisiejszych czasach no ale jaka GRYWALNOSC ten klimat jest zajebisty dzisiaj juz tego nie robia bo ida tylko na grafe :/
a w pierwsza czesc Alone nie gralem, za to w trzecia w czwarta i piata, piata fajna ma grafe i mily motyw zakonczenia gry a reszta slabo - no moze jazda po zapadajacych sie ulicach byla fajna i tyle, 4 czesc wymiata klimat ma zajefajny w takiego Remake'a byl zagral!!

ocenił(a) grę na 8
Blaise.Lukas.K.

Wiesz te surrival horrory az tak szybko sie nie starzały bo maja renderowane
statyczne tła w 2d, a tylko postacie sa w 3d.
Moim zdaniem Resident evil 2 i 3 nie wygladaja do dzis tak źle na monitorach 17, a nawet 19 cali.
A taki Alone in the dark 4 czy Resident evil remake wyglądają wręcz świetnie.
Było więcej takich gier na poziomie jak np:
Parasite eve 1998
Parasite eve 1999
Dino Crisis 1999
Nocturne 1999
Blair witch-Rustin parr 2000
Resident evil 0 2002
Dino crisis 2 2002

ocenił(a) grę na 8
returner

Najgorzej graficznie na pewno jest z resident evil 1 z 1996 oraz Silent hill 1 z 1999.
Rzeczywiście nieciekawie, a szkoda bo te części są wyjątkowe.

ocenił(a) grę na 10
returner

Parasite Eve ma zajebisty klimat! no i Dino Crisis - wtedy jeszcze w cos takiego nie gralem, jak to pierwsze odpaliłem to bylem zachwycony kolesiem nawalającym do Dinozaurów! :D
no tak racja i powiem weicej Resident jeszcze jest wzgledny no ale Silent! slabo.
musze kupic te odnowione wersje w HD ! napewno sie niezle prezentuja! :)

ocenił(a) grę na 7
returner

U mnie jedynka działa ale bez dźwięku.

Pierwsza i druga część bardziej mnie śmieszy niż straszy.A ta baba z jedynki,śmich na sali.Usta na pół mordy

użytkownik usunięty
dominik9051

Bo to jest gra z 1992 roku więc lepiej nie mogli zrobić tej babki :)

transformers567_fw

Jak dla mnie Alone in the dark jest dużo lepszą grą niż Silent Hill czy Resident Evil. Ma niesamowity klimat. Choć silent ma świetną pracę kamery ( w którejść część-nie pamiętam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones