PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 460
ocen
6,5 10 1 460
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

Lipa tylko że zaplanowana jest dopiero na 2016 r. ;/

jazdowicz2666

1 i 2 część to raczej porażka, oby tylko nauczyli się na własnych błędach :)

Elmor

Wedle wszelakich informacji to gra ma posiadać częściowo otwarty świat(jakoś ma być podzielony na 4 spore części) lub całkowicie będzie otwarty, tego nie jestem pewien, ale wiem że akcja będzie się działa w współczesnym siwcie w Gruzji, będzie parę ciekawych gadżetów, jak dron, czy też zmysły snajpera, głównie będziemy się poruszać samemu, a głównego celu nie będziemy znali póki nie zdobędziemy informacji gdzie się on znajduje. jak mi się coś przypomni to napiszę. Wiem jeszcze że gra ma na ten moment (gra w fazie pre-alpha) grafikę nie odstającą współczesnym grom takich jak np: Far Cry 4 i na Targach w LA zrobiła niezłe wrażenie:) Więcej info jak ktoś ma to niech zapoda chętnie się dowiem czegoś.

ModyPolok

https://www.youtube.com/watch?v=hqsVy690Jnw ;)

Elmor

Niech producent szybko wypuści czwórkę i piątkę, to może wreszcie nie będzie potrzeby czytania tych ciągłych utyskiwań na dwójkę i jedynkę;) No bo w starożytnym Egipcie zrobili kiedys grę... I tak dalej, i tak dalej. Ilez można? Z trailera, wywiadów z twórcami itp. materiałów wynika, że strzały w kolano w wersjach poprzednich (nożesz, sama brnę w to co mnie wnerwia) wyeliminowali, choć czy można być tego pewnym na etapie pre-alpha? Chyba w tym konkretnym wypadku można, po drugie nie bardzo wierze, że słaba gra może miec tak dobre przyjecie w LA jakie miała trójka SGW.

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

Ehhh i kolejna lipa kobietko Darlingu :P.Pisaliśmy że premiera ma być na 2016 r.,a teraz się okazuje że premiera jednak przeniesiona na styczeń 2017 r.Chyba sobie żarty robią :D.

jazdowicz2666

No co ci powiem(( Żarty to nie są, mam nadzieję, że poważnie, w kazdym razie termin styczeń 2017 brzmi bardziej serio niż "druga połowa 2016". Można na to sarkać (np. ja), można "szukac pozytywów", jak to mówią - znaczy, że styczeń 2017 to tylko miesiąc później niż grudzień 2016 kończący drugą połowe 2016;)))) co wybierasz? ja po namyśle, piwie (Zamkowe, namysłów, niepasteryzowane) stawiam na opcję druga. Choć z bólem serca, bo liczyłam na pogranie te pare miesięcy wcześniej. Ps. "No elo" po długiej przerwie;)

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

Żeby to był 1 kwietnia to serio bym pomyślał że to są niesmaczne żarty z premierą tej gry buuuuu,bo tak długo na nią czekam a tu tylko ciągle przekładają datę premiery...a czy wyjdzie na koniec 2016 czy 17 to w sumie 1 kij ;).Hehe jakie pytanko nagle z tym browarkiem jakie wybieram,szczerze uwielbiam piankę złocistą,ale nie piłem żadnej z tych dwóch,tradycyjnie wybieram zwykłe piwko tyskaczyka :P.Nom niestety musimy kumpelka poczekać na premierę i razem będziemy brać wrogów na celownik i pach,pach odstrzeliwać im głowy :D.Elooo po długiej przerwie :P. :-)

jazdowicz2666

Nooooo, ja już myślałem, że ta gra nigdy nie wyjdzie, taka długa cisza była. A tu proszę - niespodzianka!!!! Trailer wygląda świetnie, wyznaczono konkretną datę premiery, wszystko zaczyn nabierać rozpędu. Mam nadzieję, że to oznacza początek porządnej kampanii marketingowej, bo skoro mam już wyczekiwać do stycznia przyszłego roku, to chcętnie pooglądałbym jakieś nowe gameplaye itp. Są mi to, cholera, winni!

ocenił(a) grę na 8
gregsava

Dokładnie tak jak piszesz.Tym bardziej że teraz praktycznie nie produkują dobrych gier,np.kiedyś taki COD uwielbiany przez wszystkich,to zrobili z tego jeden,Wielki syf.A MOH już nawet nie produkują.

jazdowicz2666

Złośliwie dodam, ze dzięki opóźnieniu premiery (ściślej - jednomiesięcznemu) gra podwoi swoja wartość:))) hihihi Jak widać jeśli się zaklepie teraz, to za free dodatek (jak dla mnie część główna) z laską w roli snajpera. No i co jeden macho z drugim? Coś wam coś ściska? No! I zeby potem nie było - "kobieta mnie bije!" i inne takie. Kiedy się o tym dowiedziałam, to opóźnienie premiery ma moje pełne poparcie.

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

To co teraz wymyślili że w dodatku możesz się wcielić w role laski zamiast faceta ?.Jak chce grać laską,to wybieram grę Lara TR :D.

jazdowicz2666

Uważajjjjjjj! uważaj!!!!!! I odpuśćmy tę larę, bo silikonowe kaskaderki to kompletna porażka. Już wolałabym w Chińczyka grac, niż być jakąs Lara. ustalmy, ze można się wcielić w hm... Marlenę. I teraz dobrze się zastanów, co napiszesz w odpowiedzi, hahahaha!!!

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

Ojjj założę się że niejedna laska chciała być taką Larą,wygimnastykowaną,z sexi figurą kaskaderką z dużymi oczami hehe :P.O takiej jednej Marlence za dużo powiedzieć nie mogę,bo nawet nie wiem jak wygląda,ale z charakteru wydaje się cwana i przebiegła kobitka,która umie omotać faceta,lub przeciwnika swoimi podstępnymi sztuczkami,żeby osiągnąć swój cel :D.Więc trochę Lare trochę przypomina ,chętnie wcielił bym się w nią i przeżył przygodę w jakieś misji podobnej w TR,lub sniper/snajper i wziął przeciwników na celownik,sprzedając kulkę między oczy :D.

jazdowicz2666

Sorry bardzo pre państwa, ale jak można było od Sniper Ghost Warrior 3 przejść do tematu Tomb Ridera???????? Chyba coś nie do końca równo pod sufitem :)
A ten patent z możliwością grania panienką to tandeta, ale z jakiegoś powodu sprawdza się - nie jest to wcale nowatorski ruch przecież. Już mnóstwo twórców podjęło ten krok i z akiegoś powodu geeki się tym jarają. Nie wiem czemu, pewnie dlatego, że jedyne związki zawierają przez fb lub Tibię, ale cóż - zysk to zysk, no nie?

ocenił(a) grę na 8
gregsava

Jak to mówią,jak nie wiadomo o co chodzi?,to zawsze chodzi o kasę ;).

gregsava

jedyne związki, które wytrzymują próbę czasu i prawdę ekranu, to te zawarte dzięki portalom randkowym.:)) Nie znasz się. A przy okazji nie zgodzę się, że możliwość grania kobieta snajperem w Sniper Ghost Warrior 3 to - cytuje - tandeta. Ja niwe twierdzę, przy okazji usciślę, ze to odkrycie Ameryki, ale nie widze powodu, by posiadanie płci innej niz męska miało być tandetą. [Starałam sie maksymalnie grzecznie] Uprzedzam.

Elmor

Nie mogę się absolutnie zgodzić, że SGW to była porażka. Dobra, rozumiem jeszcze stanowisko w sprawie SGW2 - wiem, że to dość powszechna opinia, pomimo że ja osobiście tę część także lubiłem - ale co do jedynki, która była w tamtym czasie przy okazji trzecią co do najlepiej sprzedających się polskich gier, to było wreszcie coś nowego w trybie FPS. Wszystkie gry tego typu zaczynają wyglądają dokłądnie tak samo, a Snajper to świeże spojrzenie. Łączy elementy skradanki i shootera.

gregsava

A kto ci się każe zgadzać? Nikt. Są gusta i guściki a de gustibus non... wiadomo. Jeden lubi bułki z masłem, drugi jak go nogi swędzą. Mnie jedynka nie podpasowała, dwa podejścia i adios. Nie mogę tego natomiast powiedzieć o jedynce, która - w tamtych czasach - była zreszta bez konkurencji. Mam nadzieję, że podobnie będzie z trójką - przynajmniej wszystko jak do tej pory tak wygląda. Mam nadzieję, granicząca z pewnością.

jazdowicz2666

Co lipa:)? Że w poprzednich mutacjach gry były błędy? (to ci się nie podoba:)?>) , że do premiery daleko? Mnie stare byki nie przeszkadzają, bo już w tamte nie gram, ostrzę sobie klawisze na trójkę. I tego się trzymajmy:) Można być chyba dobrej myśli - zerknij sobie choć na wywiad, który ktos tu gdzieś niżej linkuje, albo poszperaj po tubie.n Otwarty świat czy te całe zmysły powinny cię uspokoić...:)

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

A czy jak pisałem że były jakiekolwiek błędy.? :P Właśnie o to biega że poprzednie części były super i dlatego pisze że lipa,bo premiera dopiero w przyszłym roku,a chciało by się już pograć. ;D

jazdowicz2666

Wybacz kobiecie, Darlingu:) No własnie chciałam się upewnić gdzie ta lipa rośnie. No to wychodzi na to, że dokładnie tam, gdzie i moja.:) Byki zresztą były, ale nie az takie, żeby umierac przez nie. Najlepszy dowód, że jeszcze żyję i czekam na trójkę:)

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

No to się w końcu dogadaliśmy i czekamy razem na trójkę,oby była jeszcze lepsza od poprzednich części,które i tak wymiatały. ;)

jazdowicz2666

jawohl, iś libe gierki cool:)

ocenił(a) grę na 8
Marlena_Woyetz

Widzę że tu koleżanka ostro po szwabsku nawija.Powinnaś w Wolfenstein zagrać,byś tłumaczenia nazistów nie potrzebowała. ;)

jazdowicz2666

Jak się ma imię brzmiące jak pół tytułu przeboju Wehrmachtu "Lili Marlene", to sprawa jest oczywista:) A co do Wolfsteina, to mieszkam nieopodal Wolfsschenze - nie ma sprawy:)

jazdowicz2666

No właśnie mnie też nie odpowiada termin, bo screeny i filmik z E3 wyglądają zarąbiście. Z tego, co czytałem, to dziennikarze, którzy dorwali się do demo też bardzo pochlebnie się o SGW3 wypowiadają. Wszystko wskazuje na to, że jeśli tylko chłopaki z CIG zadbają o dobrą historię, realizm i zminimalizują ilość błędów, których ryzyko niesie z sobą decyzja ootwartym świecie, to możemy mieć w 2016 obok Fallouta 4 jedną z najlepszych strzelanek i to polskiej produkcji.

ocenił(a) grę na 8
gregsava

Fallouta 4 to zupełnie inny klimat,zwykła fantastyka dla gimbusów,nie ma co nawet porównywać tych dwóch gierek. ;)

jazdowicz2666

Nie porównywałem, po prostu Fallout to kalsyka i moim zdaniem to, co widzieliśmy w zapowiedzi F4 to praktycznie pewniak GOTY. A Sniper 3 sobie poradzi, wiadomo, że się różni od innych FPSów.

ocenił(a) grę na 8
gregsava

Jeśli to prawda co piszą tu http://gry.interia.pl/newsy/news-sniper-ghost-warrior-3-bedzie-mial-40-milionow- zlotych-budze,nId,1868691 o Sniper 3 to nie ma mowy żeby ta gra była niewypałem. ;D

jazdowicz2666

No tekst faktycznie fajny i faktycznie rączki aż same się zacierają, ale wiesz jak to bywa - były już gierki, które miały być hitami, a potem wychodziło co wychodziło. Mam nadzieję, że panowie z CI Games się naprawdę przyłożą i czeka nas w przyszłym roku nieco splendoru, bo oto kolejny polski tytuł dołączy do czołówki popularnych gier. Tym razem z gatunku FPS, choć może nie takiego tradycyjnego biorąc pod uwagę wszystkie te skradanki.

gregsava

no fajny fajny, ale cały czas uważam, że ten z nienagranych peel jest lepszy bo więcej mówi o grze, nadto odpowiada na wiele pytań stawianych wcześniej w neciee przez potencjalnych graczy. Autor (Zieliński?) odrobił po prostu lekcje nie tylko na gamescomie, ale też wcześniej się przygotował. Co by jednak nie mówiąc - oba materiały to solidny argument za tym, że SGW3 będzie warto kupić. Przynajmniej ja już się czuję skuszony

czaknoris_III

uzupełnij sobie słonko informejszyn o kategoryczne oświadczenie ludzi z CIG o multiplayerze. Ma byc na sto procent w trybie snajper na snajpera. Ha!

Marlena_Woyetz

Już sobie uzupełniłem i się cieszę. Nie tyle z samego multiplayera, bo akurat nie umarłbym gdyby go nie było (rzadko kiedy wchodze w takie relacje), ale dlatego, że skoro już wiadomo, że będzie, to jeden wątek z trollowego trucia wypadnie. Co za ulga! będzi emożna z sensem przedyskutować tematy realne a nie zastępcze. o dbicia piany mam już zajady. Niby wiem, że trolli trzeba olewac, ale co jakiś czas mnie ponosi i potem żal straconego czasu.

czaknoris_III

jeśli ci zależy na normalnej rozmowie na normalne tematy a nie durnych dywagacjach i biciu piany, to ostrzegam i nie chodź na bankiera przypadkiem czy na onet, bo tam fioła można dostac od sponsorowanych prgnoz i hejtowania dla samego hejtowania - to tyle i kończe temat, bo mi się niedobrze robi na samą myśl. wróćmy do snipera, tak po prostu. trochę nowego się pojawiło - patrz niżej, choćby na filmik i nowe bronie.

Marlena_Woyetz

Marlena - na kiego [...] mam na bankiera chodzić (sprawdziłem co to ;) ] skoro nie gram na giełdzie, a skoro nie gram, to mam gdzieś to, co się tam dzieje. Nie to, ze uważam, że giełda nie ma wpływu na to co ze mną się dzieje, bo ma, ale ja nie mam wpływu na giełdę. Podobnie zresztą jak 99% tam grasujących po forum, którzy tylko nieudolnie udają giełdowych drapieżników a w istocie, to nawet nie biorą ich tam do sprzątania sanitariatów. :0 a dyskusje - racja - odlotowe, głownie nie na temat.

czaknoris_III

Piszesz - na kiego [...] mam na bankiera chodzić (sprawdziłem co to ;) ] skoro nie gram na giełdzie, a skoro nie gram, to mam gdzieś to, co się tam dzieje. - i nie masz racji. Nie uwierzę, że zażarcie tam dyskutujący w stu procentach to giełdowi inwestorzy:) Raczej to jest na podobnej zasadzie, jak misie w kafejkach, co hejtują Tarantino, że dziadowskie filmy kręci:) prędzej ten wariant. Czy aż 99 % takich, to chyba jednaj nie

Marlena_Woyetz

czyli się rozumiemy dokumentnie. cieszy. tarantino to tarantino, ale najweselsze są dla mnie taki ehejciki, kiedy jakiś np. dziennikarz pisze coś, co się danemu misiu nie podbajet, ale problem jest z argumentami, no to misiu pakuje z dubeltóki: Ten artykuł jest nieudolnie napisany. Rozumiesz, nagle się w korektę stylistyczna i adiustatora zamienia;))) boki można zrywać. Najlepsze, kiedy chodzi o teksty o sporcie a "korektę" przeprowadza kibol ledwo trafiający w klawiszki

czaknoris_III

nie zwróciłam do tej pory na coś podobnego uwagi, obiecuję, że nadrobię zaległości i się odpowiednio uczulę. Przewiduję dużo frajdy, z góry dzięki. A skoro mowa o frajdzie, co powiesz na ten filmik 31 sekund z fejsa? Mnie się w sumie spodobał, choć zdecydowanie za krótki. Generalnie to nie pogardziłabym jakimiś nowymi materiałami, ale takimi z obszernej szafki, a nie migawkami króciutkimi jak nie wpowiem co bo się wstydzę

gregsava

O realizm - w swietle info jakie docierają to chyba mozna być spokojnym w zasadzie. O tym, czy historia dobra czy zła nie da się dyskutować bez ogólnodostępnego demo, poczekajmy. Natomiast co do błędów, to czasu do premiery jeszcze tyle, że nie sądzę, by ich było za wiele, tym razem. SGW 3 fajna strzelanką? Coraz bardziej się skłaniam do tego, by jednak nazwy strzelanka tu nie uzywać. patrz wywiad z tubie i passus o tym, jakie proporcje czasowe sa pomiędzy namierzaniem przeciwników, a samym strzelaniem.

jazdowicz2666

Filmik z Pre-alpha - Demo :) z komentarzem i pokazane tylko 5% możliwości tego tytułu.
http://uk.ign.com/videos/2015/07/17/sniper-ghost-warrior-3-developer-commentary.
Tylko słuchajcie co mówi bo są tam istotne rzeczy :) Gra Zaj.bista:))

ModyPolok

No to faktycznie, jak tak wygląda pięc procent, to apetyt na pozostałych 95 rosnąć musi i rośnie;))) Poproszę o link z kolejnymi pięcioma procentami. Nie dręćzcie ludzi, no!

Marlena_Woyetz

nie marudzić, Woyetz, nie marudzić. Tylko oglądać na tubie jest filmik nowy, dokładnie ten sam, co go pokazywano w ramach promocji gry na targach e3 w Losa Angeles.

czaknoris_III

Nooooo! Czaku, maj darling! Wielkie sekju tobie ode mnie!:)) Kiedy mnie spytają ile zrobiłes pompek - jestem świadkiem, że wszystkie:)! Filmik super jest nie powiem, wyjasnia skąd w Los A. na targach takie wysokie oceny. Wprawdzie dla mnie to wciąz mało, ale już cos więcej widzę, może po gamescośtam będzie więcej? Oby. Bo apetyt rośnie, nie powiem, coraz lepiej to wygląda, choć w tak małych dawkach. Czekam na całoooość!:)

Marlena_Woyetz

Pomki to jasne, że wszystkie:)) moja droga Marleno... Na gemacośtam co będzie pokazane? No nie wiem czy to demo czy jakies inne, nie jestem wróżka a poza tym stłukła mi się szklana kula, co poradzę. Ale info jest takie, gdzieś czytałem w necie, nie pamiętam, że w kraju Germanów będą na targach stanowiska do gry "dla ludzi" takie a nie dla tylko pismaków. Może się wybierz, zagrasz, opowiesz. Co ty na to?

Marlena_Woyetz

Marlenaaaaa! Wstawaj! I do vaterlandu marschiren:) Na gamescom. Na razie nie widziałem niczego na własne głaza, ale uprzejmie donoszą z Kolonii (czy jak jej tam) ze grywalne demko pasi, a do tego obejmuje zupełnie inne aspekty rozgrywki niż to co twórcy pokazali na e3. Koń na d4:) sorry. Znowu szachy mi się przyplątały. Co rusz piszesz o realizmie, to akurat ten aspekt chwalą w dostępnych materiałach z gamescomu.

czaknoris_III

Czaku! Tylko spokój może nas uratowac, tylko spokój. Nie wrzeszcz, na urlopie byłam, nie wolno? Ale urlop urlopem, a sniperek drei, sniperkiem drei:) Jestem na bieżąco. Relacje z gamescoma znam, śledzę. Co do twoich pytań i wątpliwości (tu chyba nie wolno wrzucac zewnętrznych?) jest stosunkowo nowy materialik niejakiego Zielińskiego na nienagranych. Myślę, że dobrze by było, zebyś się tam pofatygował. Marudziłęm o znacznikach, ktoś inny o braku multidostępu a tam wszystko jest i to w szczegółach - polecam. I nie drzyj się tak.

Marlena_Woyetz

Toż się nie drę, tylko romantycznie ci do uszka (łóżka?) szeptem nadaję. odpowiedzi na moje wątpliwości istotnie w duzej mierze rozwiane przez materiał któy jak widzę też juz znasz. Bardzo dobry swoją drogą, powiedziałbym, że wzorcowy. Z tym mulitidostępme to jednak tak różowo nie jest, bo z tekstu wynika,ze "rozważaja", że "sprawa jest otwarta". Inna rzecz, że ja rzadko z multi mam do czynienia, więc bólu nie będzie. Może być albo nie, wsio rybka. Ważne, że gra wygląda coraz bardziej smakowicie.

czaknoris_III

Przydałoby sie trochę więcej, zanim się nie zacznie grać, trochę więcej wieści na temat wątków fabularnych. te, które już dotarły są intrygujące, ale chciałabym więcej, o dobra, choc jeszcze trochę, jak ęda skąpić, to bedzie znęcanie sie nad klientami:) Ten numer z weselem wygląda nieźle i pokazuje, że fantazji im tam w zespole nie brak. Ciekawe, co jeszcze? Może rozwód?:) A serio - ciężko czekac na kolejne newsy, a już o premierze aż w połowie 2016 to szkoda gadac(

Marlena_Woyetz

nie wiem kiedy najbliższa duża impreza typu e3 czy gamescom. Zapewne tuż przed nią (jakaś musi w końcu być!) coś nowego się pojawi. demko czy coś innego, ilustrowane filmikiem, zobaczymy. Też bym zobaczył z wielką chęcią. Numer z weselem to żywcem wzięty z (chyba) rosyjskiego filmu z tym włochem, co grał w "Ośmiornicy" :) serio, tytułu nei pamiętam,ale sobie przypomnę. Myślę, że w sferze fabularnej to cig nas jeszcze nieźle zaskoczy, tak czuję.

czaknoris_III

Aaa... Już wiem, skleroza mi odpuściła. ten film z tym Włochem, komisarzem jakimś tam. To była koprodukcja rosyjsko-włoska, ale to nie w Gruzji tylko w Afganistanie. Taka zapowiedź nowej ruskiej batalistyki a la IX kompania. Tyle, że na potwornie dziadowskim poziomie. Co do zaskoku fabularnego przez CIGames to też tak coś czuję, ale z filmem włosko-ruskim nie będzie to miec niczego wspólnego. Na szczęście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones