PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 461
ocen
6,5 10 1 461
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

Lipa tylko że zaplanowana jest dopiero na 2016 r. ;/

Marlena_Woyetz

Zapowiedź wręcz przeciwna, że tak ujmę;) cholernei jestem ciekaw tych fabuł, powtórze się. ale dla mnie sama rozgrywka jest niewiele więcej ważna od fabuły czy realizmu przedstawionego świata. Takie mam podejście i nic na to nie poradzę. To jakbym horror oglądał - jedna mała śmiesznostka, potknięcie w stronę widza-debila i już cały horror oglądam jak komedię:) serio. Nie pamiętam kiedy się bałem na horrorze.

jazdowicz2666

No to jest lipa, wiadomo, ale z drugiej strony możemy liczyć na to, że CI Games ostro zadbają o to, żeby gra została przygotowana porządnie i wypuszczona do sprzedaży dopiero, kiedy będzie odpicowana jak ta lala. Pamiętamy chyba, co się stało z Assassin's Creed: Unity... To był przecież dramat. Pierwszego patcha naprawczego puścili chyba nazajutrz od wydania. Masakra. Oglądałem gameplaye z SGW3 i zapowiada się bardzo interesująco. Zwłaszcza teraz po pokazie na Gamescom przebieram nogami ;)

gregsava

Przebierających nogami jest cała gromadka, bo ja się też piszę. Tym bardziej, że doczytałem się wczoraj paru nowych szczegółów a mianowicie - ponoć nad multidostępme jednak producent pracuje, czyli nie jest takie pewne - a ilez było pyskowania jeszcze tydzień temu, że gra ino dla jednego playera. Nadto - ze na etapie planowania akcji gracz sam tworzy środki walki, dobiera amunicję (rodzaj) itp. no i że z drona można jednak zrezyngować. To też wielu przeszkadzało (czemu?). I oczywiście kwestia eliminacji znaczników - jest.

czaknoris_III

No to jak panie czak? mnie się pytasz a tu piszesz i wychodzi że wiesz? To po co pytasz?:0 Chyba że to tutaj było później. Widzę, że czytaliśmy ten sam materiał:) No to fajnie. A co do meritum, to faktycznie te opcje o któych piszesz bo doczytałeś są ciekawe i jak dla mnie podnoszą ocenę trójeczki o punkt czy dwa w górę. Więcej swobody dla gracza i więcej główkowania a nie tania rąbanka. W punkt, moim zdaniem.

Marlena_Woyetz

zawirowania kalendarzowo - urlopowe, nie ma szkody:) Swoją droga co komu dron przeszkadza kiedy jednocześnie stęka, że w grach ceni realizm? przecież dronowanie przeciwnika to jest standard w realnych warunkach snajperskiego pola walki, więc o co raban, kumasz to bo ja niekoniecznie a ściślej wcale. Zobacz sobie jeszcze - skoro tak sobie podrzucamy wieści - filmik na banzaju o ile łapiesz angielski z hiszpańskim potwornym akcentem. Koleś się strasznie męczy ale materiał wartościowy, polecam.

czaknoris_III

odsłuchalam:0 znaczy obejrzałam również, ale ścieżka dźwiękowa tak powala, że niewiele zobaczyłam ze śmiechu:) W sumie - mimo wszystko - materiał bardzo ciekawy. Choć wciąz mi się przypominał Manuel z "Hotelu "Zacisze"". Que?:) Te rabany o których wspominasz, to moim zdaniem zwykły szum informacyjno-bełkotowy. Taka sieciowa specyfika, niestety. Wiesz, jak to łatwo się przylepić do okrętu i wrzeszczeć potem: "płyniemy!" No i to na tej zasadzie. Tyle, ze okręt spokojnie płynie i wcześniej nie zacumuje w porcie niż w 2016 roku:) w dobrym porcie.

Marlena_Woyetz

jednym z portów do cumowania będzie na sto procent mój pececik:) to już wiem. NIe wiem natomiast, czy cena nie będzie odstraszająca, choć z drugiej strony - dawno żadnej gry nie kupiłem (ze 2 lata?), to wyjdzie mi i tak tanio jak barszcz. Tylko jak jeśc żupę myszką komputerową? Jakieś pomysły? Jako kobieta może mi podsuń coś? W nagrodę obiecuję, że zagram ze dwa razy pierwsze w twoim właśnie imieniu,ok?

czaknoris_III

Sama sobie za siebie zagram, a jedyne co ci moge podsunąc jako kobieta, to pięść pod trąbę, zwaną nosem. Na więcej nie licz. Co do cumowania - ja nabrzeże mam już gotowe. czeka. Ile to miesięcy jeszcze_? dyszka? Straaaasznie długo. Jak żyć, premierze? Najlepiej by było, zeby CIG jednak tak raz na miesiąc coś puścił nowego do sieci. Inaczeje niewyróbka będzie. przynajmniej u mnie. Chyba od kuzyna sobie jedynkę pożyczę i przy niej poczekam.

Marlena_Woyetz

O jest smak:) Pograć w jedynkę następnie w dwójkę między czasie przechodzę Dying Light, i parę innych gierek. Ostatnio szaleje i kupuje coraz to więcej gier :( Spłukałem się że nawet na skarpetki nowe nie mam:( Ale jeśli snajper wyjdzie to muszę go mieć:) Bo jak by to wyglądało by Rodaków nie wesprzeć tym bardziej że robią coraz lepszej jakości produkcje co można zauważyć na Lords of the fallen i po filmikach z SGW3.

ModyPolok

W kwestii skarpetek: tragedii nie ma, bidaku:), pewnie masz większy rozmiar niż ja, ale ostatnio pies zeżarł mi kilka par, więc mam w ofercie mniejsze - chętnie ci je wylizinguję;) A co do gier na wariata, ja aż tak nie przebieram nogami. Wróciłam sobie do Total War Mediewala i póki co jest ok, moge sobie przy tym poczekać na trójeczke SGW. Dam radę;)) Jedynki już dawno nie mam ani ja ani sąsiad, dwójkę niechętnie. Czekam na 3.

Marlena_Woyetz

O proszę! Zanim jednak ta trójka się pojawi to może i ja do medievala wrócę? Nie wyglądaliście mi Woyetz na medievalkę. Kim grasz najchętniej? Bo ja Turcją -0 chyba najtrudniej ale frajda podczas zdobywania Italii - masakryczna. Tyle, że to jednak zupełnie co innego niż snipery and company. \Wolę FPS-y i dlatego chyba więcej niż pare razy w Medie nie pyknę;)

czaknoris_III

Dzięki za wszystkie komentarze! Czytamy praktycznie wszystko, co jest w sieci i naprawdę bardzo cieszą nas pozytywne opinie - a negatywne bierzemy do serca. No i jako osoba prosto z CIGames potwierdzam, że multiplayer w grze będzie, choć na razie nie zdradzamy na jego temat żadnych szczegółów. :)

CIGames_Tomek

:) Ciekawa jestem, które negatywy uznajecie za celnie wytknięte, a nie tylko jako durnowaty hejt? Bo ja takich niewiele widzę w sieci, w sensie, że konkretnych i rzeczowych. A co do multiplayera, to fajnie że będzie, choć na moją decyzję o zakupie większego wpływu to nie ma. Jak prawdziwy snajper:0 wolę sobie samotnie, spokojnie, ale do celu. Towarzystwo mi nie jest potrzebne:) A serio: fajnie, że czytacie vox populi. Żeby tak i inni, to wiele rzeczy szło by w tym kraju lepiej

Marlena_Woyetz

Świecimy przykładem! :)
A odpowiadając na Twoje pytanie: każdy feedback jest dla nas cenny, także negatywny, choć oczywiście nie musimy się z każdym zdaniem zgadzać, prawda? Oczywiście trzeba jeszcze odróżnić rzeczowy feedback, gdzie komuś coś nie odpowiada, od trollowania - komentarzami w stylu "uga buga, gra na pewno będzie do bani, bo ja tak mówię" to się nie przejmujemy; trolle były, są i będą, nie należy ich karmić i tyle :).

CIGames_Tomek

To super że będzie ale fajnie by było by Taka informacja została Oficjalnie podana do wiadomości gdyż jest wiele pytań o to a także hejtują na was widocznie bezpodstawnie. Mały artykulik by się przydał:) na temat + może jakaś informacja na jakim etapie jest gra procentowo poproszę jest to bardziej czytelne dla graczy:)

ModyPolok

Po procenty to do banku ;). My tu gry robimy, a tu nic oczywistego nie ma. Jak z każdą sztuką - przecież nie poprosisz malarza, żeby wyliczył, w ilu procentach ukończył obraz, prawda? Ale spokojnie, konkretna data premiery będzie znana... w swoim czasie :).
A co do multi - będziemy mieć dużo dobrych wieści dla fanów, ale znów trzeba uzbroić się w cierpliwość... (Wiem, że to niełatwe, moją mocną stroną to też nie jest ;))

CIGames_Tomek

OK może i racja, ale mam pewną sugestię dla poprawienia gry a raczej jej wyglądu Taka mała rzecz a z pewnością będzie to lepiej wyglądać. Na jednym z filmików bohater rozbraja bombę fajnie by było by automatycznie do niej przykucał i coś tam grzebał przy niej było by to bardziej realne niż samo wczytywanie okręgu. Mam jeszcze parę dostrzeżeń i z chęcią się nimi podzielę ale raczej wolał bym to na priv. A tak to spoko, z chęcią zagrał bym już teraz bo mam wolne godzinki. :)

ModyPolok

Spokojnie, spokojnie, właśnie dlatego na materiałach wideo wyraźnie zaznaczamy, że to ciągle wczesna wersja gry. Jej główne założenia oczywiście się nie zmienią, ale dużo właśnie takich rzeczy, o których wspominasz to coś, o czym wiemy i nad czym czuwamy :).

ModyPolok

No, masz oko kolego, nie powiem. Obejrzałem sobie to o czym piszesz i faktycznie. Wcześniej nie widziałem, bo nie kucnąłem automatycznie:) No sorry, żartuję rzecz jasna. Oka gratuluję i zdopingowałeś mnie, żebym i ja coś znalazł do poprawki.:)) Swoją drogą - to też bym już pograł a nie demał i demał. Wolnych godzinek wprawdzie nie mam, ale w pracy nocne dużyry na dość jałowym biegu, więc sniper w sam by był. I żeby była opcja, że moge wymienić łeb wroga/celu na główkę mojego kierownika. Myślę, że gra z taką opcją zrobiłaby furorę na całym świecie;)

czaknoris_III

no faktycznie młody szczególarz jest. strach się bać. Aż kucnęłam z wrażenia a w oczach mam okręgi:)))) w kwestii jużpogrania zamiast czekania - to ja się przyłączam. Mam nadzieję, że nie będzie opóźnienia premiery. Bo nie będzie, prawda?

Marlena_Woyetz

Sorki ale ja tego złośliwie nie napisałem:(. Napisałem tak wiedząc o tym że jest to pre-alpcha w dodatku, przy tak trudnej branży jak Gry można pomóc im znaleźć jakieś niedociągnięcia w szczególności że jest to studio które ma przed sobą niezłą perspektywę. Po co mają się z nas (Polaków) śmiać skoro można wypuścić grę która Będzie kolejnym hitem z Polski jak Dying Light. Dlatego napisałem że są tam takie a nie inne niedociągnięcia:) Oczywiście dobrze także iż ktoś od nich śledzi ruchy w sieci:)

ModyPolok

No, nikt ci serio nie zarzuca złośliwości, żartem najwyżej.:) spokojnie:) A że wychwytujesz takie drobiazgi to ci się chwali, może na etat pójdziesz (nie wiem, czy teraz zażartowałam). Swoja droga to twoja reakcja modelowa jest, jeśli komuś nieuświadomionemu tłumaczyć po co producent wrzuca kawałki w sieć i potem śledzi dyskusje - a on ino materiał zbiera. Ciekawa jestem jak często jest to pomocne.

Marlena_Woyetz

Marlena znowu się czepiasz a potem trzeba prostować;) odpuść;) Coś takiego jak te dyskusje, które śledzi producent, to jakby nowa mutacja tzw. recenzji wewnętrznych któe kiedyś w wydawnictwach książkowych funkcjonowały. z korzyścią dla książek. teraz juz innych poza płatnymi recenzji nie ma. Niestety. patrząc na związki gier z dyskusjami o nich - wnoszę, że tradycja jeszcze nie zginęła. I całe szczęście.

czaknoris_III

oj czak. jak już zrobiłeś te wszystkie pompki, to wyluzuj. chyba jasno widac (o ile pot oczu nie zalewa), że sobie tam wyżej żartowałam i nic więcej. I kto tu się czepia i nie odpuszcza, mięśniaku z Teksasu:)? Szklankę zimnej wody zamiast. Whisky odstaw i to natychmiast. Nikt się nie kłóci, jest cool i dobrze, . Nie ma o co zamiatać po kalwiszach. Luz i kropka. I - nie bójmy sie tego słowa - jest to kropka luzu a nie kropka nienawiści:))

Marlena_Woyetz

błąd, wielbłąd nawet. Nie zrobiłem wszystkich pompek, ale wszystkie i jeszcze dwie z przyklaskiem, bądźmy uczciwi w podawaniu faktów. A wracając do tematu - bo dośc daleko odeszliśmy, czyli Snipera trójeczki - widziałaś te 31 sekund którym machają na fejsie? Jak wrażenia? Moje very very very pozytywne, choć 4 razy musiałem puszczać żeby wiedzieć co zobaczyłęm, takie kurcze krótkie((( Może by tak w nabliższym czasie dorzucic do pieca jakiś dłuższy kawałeczek?

czaknoris_III

niezły numer, bo własnie przed chwila odpowiadając ci w jakims innym wątku (amoże nie tobie tylko komuś innemu? już psiakosć nie pamiętam, szybka jestem) spytałam cię dokładnie o to samo|:)) i wyraziłam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się coś więcej, choć sam filmik 31s trocszkę pokazuej z tego, co chcemy wszyscy wiedzieć. Licze na to, że jednak po tej dośc długiej ciszy, CIgames czymś nowym nas uraczy

jazdowicz2666

jazdowicz2666 Ja też nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony chłopaki mają dzięki temu jeszcze kupę czasu na to, żeby grę podrasować i wypuścić przewdziwy hit zamiast gniota przygotowanego na kolanie podczas przerwy obiadowej albo w kiblu po tej właśnie przerwie. Te ostatnie pokazy tylko podsyciły mój apetyt i tak jak sobie czytam ludzi po forach, to ich apetyt również jest coraz większy. Grafika osobiście mnie powala.

gregsava

Zgadzam się, mają jeszcze dużo czasu, do tego gra pokazywana w gameplayach jest w wersji produkcyjnej, więc jak gra już tak wygląda w wersji produkcyjnej to aż zz niecierpliwością czekam na wersję gotową do gry. Swoją drogą napracowali się tam w tym CIGames, widać ogromny skok między 1,2 i tą kolejną 3 częścią. Fajnie by było gdyby nie była to ostatnia część, bo cała seria jest świetnym pomysłem!

The_pirat_way

Mnie jeszcze do tego bardzo podoba się wieść, że jednak pojawi się też wersja z trybem multiplayer - prawdopodobnie nieco później niż pierwsze wydanie, ale jednak - bo prawdę mówiąc tak rozbudowany FPS będzie niesamowity w rozgrywce wieloosobowej! To całe skradanie się itp będzie super, podejrzewam, że coś jak Counter Strike, ale w zdecydowanie większym terenie. Może nawet kiedyś uda nam się spotkać w SGW3 nawet o tym nie wiedząc :P

gregsava

Jeśli cię ktoś zastrzeli na samym początku gry - z pewnością to będę ja:) Uwaga! Strzelam tylko i wyłacznie w prawe oko, jak tow. Zajcew w Stalingradzie;) Nie będzie bolało. Serio: rozgrywka snajper kontra snajper - to moim zdaniem - biorąc pod uwagę fabularność gry - rozwiązanie maksymalnie dobre. Inne tryby, np. pościg za snajperem, czy inne zbiorowe żniwa to byłoby pudło. SnaS mi się podoba. Klawo.

czaknoris_III

Za chudy jesteś w uszach, żeby mnie wyrolować na początku ;) Po tylu godzinach przy Call of Prypeć mogę powiedzieć, że po prostu byłem na wojnie :D No właśnie taka trochę CS-owa rozgrywka myślę, że tutaj by bardzo fajnie wyszła. Nawet można jakieś tryby hostage zrobić czy coś... No bo przecież nie wave'y jak w Gears of War - trochę nie ten styl ;) Coś tam wymyślą, spokojnie - ja w CI Games wierzę. ;)

gregsava

????? A co to jest Call of Prypeć??? battle of Smrodzianka? Co to za jaja bo nie kumam kompletnie.

czaknoris_III

czak:) Nie wiesz co to Prypeć? I ty chcesz snajperzyć na Ukrainie? No nie... Musze ci dac korepetycje - dużo nie biorę, więc tym bardziej zachęcam.

czaknoris_III

Stalker: Call of Pripyat, gościu - kult! Nie grałeś??? No to masz poważne zaległość. W takim razie zamiast tracić czas na najnowszy CoD przysiądź sobie do tego - kapitalna gierka.

gregsava

robicie mnie w trąbę? czemu akurat Prypeć do ciężzkiej cholery, co?

czaknoris_III

A nie kojarzy Ci się co nieco z Czarnobylem? Poza tym poczytaj nieco o fabule Satlkera, to wszystko będzie jasne :) Zresztą odbiegliśmy nieco od tematu: nowe filmiki z Snipera widział?

gregsava

Panie, "Stalkera"to ja przede wszystkim konsumowałem wg"Pikniku na skraju szosy" Strugackich. O ile pan wiesz o czym mowa:) i mimo wszystko Prypeci tam nie stwierdziłem. Żeby było weselej, awaria w Czarnobylu była później, ot przewidzieli. A wracając do tematu: jakie nowe filmiki? widziałem ten jeden 31 sekundowy. Jakiś drugi się pojawił? Co? Gdzie? Und kiedy? bo nie wiem. Rzucaj linkiem, bo mi się apetyt wzrósł.

czaknoris_III

Dla wyjaśnienia - chodzi o grę, taka nazwa ;) ale rozumiem, że tutaj raczej chodziło o to by wzbudzić kontrowersję :) Stalker to dobra gra, bardzo dobra do której wracam po latach a i też wcale nie była okazem świetnego kunsztu wykonania. Po prostu miała rewelacyjną fabułę ( choć ponarzekam sobie trochę na 2 część , Clear sky było dość... nudne )
A co do samego Snipera, to cholera nie mogę się doczekać :)

The_pirat_way

:) Ok, poszukam sobie tego "Stalkera" i zobaczę co to takiego;) Nie wykluczam, że zagram na próbę. Wrażeniami sie podzielę:) Ale nie wiem kiedy to będzie. Na sgw3 też czekam, obym nie za długo musiał.

czaknoris_III

Jeszcze wcześniej pojawił się filmik nawet krótszy, który pokazywał morderstwo przy pomocy broni białej. Bardzo w stylu Assassin's Creed. Po prostu skok z półki na ofiarę i przygniecenie do gleby z jednoczesnym uderzeniem w głowę jakąś pałką czy czymś. Wygląda realistycznie i bardzo fajnie ;-) A ponadto jest to nowość w SGW, ponieważ nie skupiamy się już tylko na snajperskim rzemiośle. Rozszerzamy grę nie tylko pod względem otwartego swiata i graiki, ale również grywalności :)

gregsava

to ja poprosze o link do tego jeszcze krótszego bo mam zaległosci jak widze. a tego cholernie nie lubię. dawaj koleś, nie kaz czekac. Ein, zwei drei, jak mawiali czterej pancerni

Marlena_Woyetz

wejdź sobie na profil CI Games na fejsie to od razu znajdziesz:) nie wiem czy tu można dawac linki zewnętrzne. Nie leń się to ci czas oczekiwania szybciej minie;)

gregsava

no tak gwoli pełnej ścisłości, to kicanie w górę i w dół oraz podcinanie gardełek to absolutnie się mieści w rzemiośle snajpera w równym stopniu, co strzał z wielkiej odległości. Znowu polecam wspomnienia wojenne Zajcewa. A na grywalność to też zapewne wpłynie pozytywnie, że o realizmie świata gry nawet nie wspominam, bo to jasne. Jeśli więcej będzie w grze takich numeró, to tylko z korzyścia dla niej.

czaknoris_III

no mieści się, mieści się, jasna sprawa. A co do linku do tych 31 sekund, to leń jesteś i nie dżentelmen, bo jak słaba płeć prosi, to trzeba ruszyć rzyć (wirtuaalną) i dopomóc, a nie tryndloić - "sama sobie znajdź" nie mam konta na fb i nie zamierzam, leniu ty. A teraz nie będę ci móić - idź sobie poszukaj albo zgadnij, kto będzie robił muzykę do trójki, bo od razu ci napiszę, jako osoba kulturalna, że ... Stroiński!!! hehehe co ty na to?

jazdowicz2666

Premiera 27 lutego 2017. Biorę urlop w robocie i jadę na wakacje do Gruzji rozstrzelać kilku typów :D Nie mogę się już doczekać tej gry. 3 różne tryby rozgrywki, zmieniający się cykl dnia i nocy, OTWARTY ŚWIAT! Moje oczekiwania co do tej produkcji są wygórowane, ale jestem raczej pewien, że chłopaki z CI games dostarczą porządny i dokończony produkt. Nic tylko ogarnąć pre-order i czekać do premery!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones