PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Loki

ocenił(a) film na 9

Oddajcie Lokiego!

ocenił(a) film na 9
Fir3storm

foka!

ocenił(a) film na 7
Fir3storm

He,he -Świnko- :-D to najsłodszy komentarz i pomyłka :-D

ocenił(a) film na 9
Skold

Ma być prawdopodobnie serial o Lokim, więc wszystko możliwe. :)

ocenił(a) film na 9
Sycha19

uuu super!

Sycha19

jest już nawet info o fabule: http://filmozercy.com/wpis/serial-o-lokim-ma-juz-scenarzyste-o-czym-opowie-fabul a
:)))

ocenił(a) film na 9
anti3ek

o proszę. ale nie wiadomo kiedy

ocenił(a) film na 10
Skold

He's dead!

Himiteshu

Ma widzę tu kilka możliwości. Rzeczywiście go ubili ale nie po to żeby zginął ostatecznie tylko, aby na nowo pojawił się we własnym serialu w innej wersji "bardziej Bad As czy jakoś tak.. W Thor Ragnarok zrobli zniego śmieszka i (to mnie irytowało). A jak twórcy wypowiadali się że w serialu będzie bardziej podstępny i złowieszczy, co by sie kłóciło z tym co zapamiętaliśmy w thor ragnarok. Myślę żę oni przepisza go na nowo jak
Thora którego nikt nie lubiłał i tu nagła zmiana charakteru i wyglądu postaci.. Druga opcja to ta żę zginął ale, działania Avengers doprowadza do tego że, wydarzenia związane z tesreactem ulegną zmianie i w efekcie loki nie zginie bo przeszłość sie zmieni. Nie piszę o cofaniu czasu bo to zbyt banalne ale coś możę ulec zmianie.. Trzecia opcja loki tu nie zginął tylko użył jakiejś kolejnej sztuczki. Myśle że scena walki hulka z thanosem była sceną sciemą(zasłoną dymną) abyśmy patrzyli na walkę a nie na to co sie dzieje obok. W tej scenie Loki znika nam nagle z kadru , a po wszystkim wychodzi za jakiejś kurtyny? Nikt go nie pilnował? Czy to nie dziwne? Loki reklamuje sie przed Thanosem żę jest bogiem kłamstw i podstępu. Czy to nie dziwne?A twórcy uparcie wmawiają nam że nie żyje abyśmy w to usilnie uwierzyli aby był dobry efekt zaskoczenia w kolejnych filmach marvela. Co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 10
sdf_markas

Jakos mnie to malo obchodzi bo nigdy specjalnie nie lubilem tej postaci, cwany cham zawsze z niego jest w komiksach

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Loki jest bardziej złożoną postacią, niż liniowy, nacjonalistyczny Thor, przez to ciekawszy. chamskość ma na celu to podkreślić. Miły Loki powodowałbym zamieszanie. Ciężko byłoby odróżnić dobrych od złych. Szare filmy są trudniejsze w odbiorze, niż czarno-białe, dlatego specjalnie podkreślają szczególne cechy złoczyńców. Na film trudny w odbiorze nikt by ci nie poszedł, a tak biją rekordy na biletach

Skold

Biorac pod uwage jak bardzo tworcy sie upieraja przy tym, ze Loki nie zyje, nie bede zaskoczona, jezeli wroci gdzies z mega przytupem. Ale tez sie nie zdziwie, jezeli sie wiecej nie pojawi.

ocenił(a) film na 10
semira1

Każdy będzie zadowolony #nospoiler :)

semira1

Wroca do przeszlosci, sa sceny z Lokim z bitwy o nowy jork. Jest wiele scen z przeszlosci bo dziela sie na druzyny i przenosza w czasie przez portal kwantowy, najwiekszym zaskoczeniem byla nauczycielka Dr. Strange :D ale chyba bardziej smierc iron mana i czarnej wdowy. (spoiler)

Majesta

To jest zabawne? Pytam, bo nie wiem co przyglupki mlodociane teraz uwazaja za dobry zart. Wlasnie skonczylam to ogladac, wiec nie udalo ci sie zepsuc mi ogladania, ale po co?

semira1

Jest już po premierze, jakbym spoilerowal tydzien temu miało by to sens

Majesta

Jest dopiero 1 dzień po premierze i wiele osób nie obejrzało jeszcze filmu, a jak już musisz rozpowiadać wszystkim o fabule to pisz na początku swoich komentarzy SPOILER żeby nie niszczyć innym rozrywki

Majesta

Udajesz czy serio jesteś tak bardzo głupia? Po pierwsze jaki ma sens zaznaczanie, że to jest spoiler na końcu zdania a nie na początku? Po drugie no i co z tego, że była premiera? Jak jaśnie Pani widziała już film czy to musi oznaczać, że wszyscy to zrobili? Psujesz niespodziankę tym którzy mimo tego że premiera już była to nie zdążyli obejrzeć filmu.

ocenił(a) film na 9
Majesta

No oczywiście, że można psuć ludziom film jeden dzień po premierze. Nie spoileruje się nawet Harrego Pottera mimo, że wyszedł nie wiem ile to już lat temu. Ogarnij się koleś i przestań się zachowywać jak idiota

ocenił(a) film na 9
semira1

co za różnica czy wam zdradzi fabułę czy nie. filmy ogląda się dla emocji. a wyzywanie od "przygłupków młodocianych" jest zarozumiałe w stosunku do młodzieży, która wypruwa sobie żyły, żeby uczynić ten świat lepszym miejscem. ile jeszcze razy wam trzeba powtarzać, że nienawiść nas nie rozwija

Skold

Musisz zrozumieć że w przeciwieństwie do ciebie jednak większość osób nie lubi spoilerów, jest to nie miłe.

ocenił(a) film na 7
Dejw_

Skoro nie widziałeś / aś filmu to po co tu wcjodzisz i narzekasz na spoilery ? Przecież to idiotyczne

Marcin5800

Dokladnie to chcialam napisac. Nie rozumiem po co ludzie nie chcący znać spojlerow wchodzą na forum... To oczywiste, że ludzie którzy obejrzeli chcą podyskutować na temat treści. Ktoś nie widział, nich po prostu nie czyta postów w miejscach gdzie spoilery są oczywiste.

ocenił(a) film na 6
semira1

Będzie serial o Lokim. Pewnie o tym, co zrobił zaraz po tym, jak się teleportował. Do filmów pewnie już nie wróci.

Meliona

Tylko, ze Hiddleston jeszcze nie zgodzil sie na udzial w serialu, mimo ze mowi sie o tym jako o pewniku. Szkoda, bo nie wiem czy mnei Loki w innym wydaniu bedzie interesowal :/

ocenił(a) film na 6
semira1

Jeśli miałby go grać inny aktor, to też miałabym go gdzieś. Może Hiddleston chce ugrać jak najwięcej na umowie i dlatego przedłuża :P Nie wiem, nie jestem na bieżąco z tematem seriali z MCU.

semira1

nie zgodzil? dziwne bo w wywiadach zawsze sie jara Lokim...

shinshokuu666

A dlaczego ma sie nie jarac? Ta rola przyniosla mu popularnosc. Ale to nie oznacza, ze ma ochote dalej to ciagnac. Moze ma na siebie inny pomysl? Nie wiem, ale na serial sie na razie nie zgodzil.

ocenił(a) film na 10
semira1

Uwaga Spojler!!!! Hm jeśli zmienia się przeszłość to wydarzenia także potoczą się inaczej....

ocenił(a) film na 8
Skold

SPOILER!!! Nie wiem czemu ale kiedy Spiderman uciekał z rękawicą i nagle wyskoczył Blackpanther z tekstem aby mu ją dał, od razu pomyślałem, że to pewnie Loki w przebraniu :)

Ipog

To samo mi przyszło do głowy ;)

ocenił(a) film na 10
Skold

Ty ale Loki zabrał tesserakt i znikał, ciekawe

Skold

Przecież będzie miał swój serial...

ocenił(a) film na 5
Skold

Loki akurat może powrócić, przecież uciekł gdzieś z kamyczkiem.

ocenił(a) film na 10
jamkalukasz

Dlatego potem Cap i Tony wracają do 1970 w którym zabierają teserakt więc loki normalnie ginie tak jak pokazano w IW

Kam_bo

Zgadzam sie z Jamkalukasz. Jestem pewna ze Loki został uratowany Zobaczcie że podczas bitwy "kapitanów" Tesreact upada obok Lokiego i Loki bierze ten Tesreact i przenosie sie gdzies w przestrzeń. Zauważcie że, War Machine rozmawiając z innymi Avengers mówi że te podróże w "czasie "nie działają jak typowe podróże w czasie.To samo mówi Przedwieczny(lub przedwieczna) mówi ze kazdy skok robi jakas nową alternatywną linie czasową. Skok Capitana Ameryki i akcja z tesreactem zmieniła znaną nam rzeczywistość z 2012 r.i Sam skok zbudował alternatywną linie czasową. Loki dorwał tesreact i przeniósł sie do kazdej możliwej alternatywnej rzeczywistosci lub czasu. I moze sie pojawić dzieki temu w serialu ktory moze opowiadać o wszystkim, w dowolnym momencie . Moze też wyskoczyć również w każdym kolejnym filmie w dowolnym momencie. Ma ten tesreact i może dzieki niemu pojawiać sie wszedzie. W końcu Tesreact służy do przenoszenia sie w różne "przestrzenie".Zgadzam sie tez z tym że Tony i Cap wrócili sie do lat 70tych i zdobyli mimo wszystko tesreact ale to nie zmienia faktu że te skoki i tak buduja alternatywne linie czasowe i oni zdobyli tesreact z innej lini czasowej A loki z innej i mamy dwa tesreacty tak jak były dwie Nebule itp. Dzieki temu zabiegowi mamy niezrównaną ilość lini czasowych i możliwosc rozwoju tego uniwersum w różnych kierunkach. Myśle ten film był bardzo fajnym zamknieciem pewnych wątkow z jedoznacznym otwrciem nowych możliwosci. Ten film był zrobiony z sercem od fanów dla fanów i nie powinniśmy sie kłócić i obrażać na forum tylko dlatego że jakiś widz ma inne zdanie na temat filmu czy postaci. Poprostu cieszmy sie tymi filmami i czekamy na rozwój wydarzeń.

ocenił(a) film na 9
sdf_markas

Tak, w filmie było powiedziane że "przyszłość będzie przeszłością". Analogiczna sytuacja jest z młotem Thora. Dark World i Ragnarok się wydarzyło, a dopiero potem Thor ukradł młot. Oryginalny młot zniszczyła Hela, a ten skradziony ma Kapitan. W ten sam sposób - "oryginalny" Loki został zabity przez Thanosa, ale ten, co uciekł powinien jeszcze żyć.

ocenił(a) film na 8
Uxarius

Zgadza się. Powstały nowe niezależne linie czasowe i w tamtej Loki żyje i może inaczej los Avengersów się potoczyć.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Już nie mówiąc o tym, że Thanos z tamtej linii czasowej zginął zanim zabił Lokiego, więc nawet gdyby Tesserakt wrócił na swoje miejsce to tamten Loki by nie zginął, bo również tamta rzeczywistość została uwolniona od Thanosa.

ocenił(a) film na 8
Gandalf13

Ta z Thanosem to jest jeszcze inna linia czasowa.

ocenił(a) film na 5
Kam_bo

Ej ej ale potem kapitan oddał tesserakt do 1970 aby nie wytworzyć alternatywnej rzeczywistości

Eivie_Black

To, że Kapitan oddal teseract w 1970 nie ma wpływu na 2012.

Skold

Thanos 2 razy zginął, za pierwszym razem w pierwszych minutach thor odciął mu głowe. Iron man użył rękawicy i zginął. Czarna wdowa nie żyje, ponieważ poświęciła się, aby zdobyć kamień duszy. Thor był ulany. Kapitan ameryka stał się godny aby podnieść młot thora. Kapitan Marvel uratowała na początku filmu nebule i starka z kosmosu. Stark spotka swojego ojca z przeszłości. Pepper pots walczyła w ostatecznej bitwie w niebieskim stroju iron mana. Stark ma córke. Kapitan ameryka przekazał swoją tarcze falconowi. Thor walczy swoimi dwoma stormbreaker i mjolnir. Valkiria stanie się królową azgardu. Thor spotkał swoją matke. Ogólnie w całym filmie cofali się w wymiarze kwantowym aby zdobyć wszystkie kamienie i cofnąć czyn thanosa.

CMKS

Thor gdy zobaczył że Kapitan Ameryka podniósł Młot Mjlonir powiedział "Wiedziałem" czyli w Avengers: Czas Ultrona Cap podniósłby ten młot bez wysiłku tylko udał że tak nie jest. Nagle po paru latach stałby się godny?

ocenił(a) film na 9
daniel_czerwinski

a co z Gamorą?

ocenił(a) film na 1
Skold

niech oddająm ludzią pieniądze za ten badziew nudny dłógi film dla pszeczkola !

Lol987654321_filmweb

Ty sam jesteś nudny. Słaby troll Kac Wawa na 10 a Avengers na 1 :DDDD

ocenił(a) film na 1
Vako_SA

H ój cie to co ja oceniam na 10 rozmowa jest o tym filmie

Skold

Jestem za Lokim

ocenił(a) film na 1
Skold

odajcie moje pieniądze za ten badziew !

ocenił(a) film na 5
Skold

Czy on wszedł w jakąś chmurę z jakims kwadratowym czyms co wypadło podczas starcia czy mi się tylko to przewidziało? ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones