PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Loki

ocenił(a) film na 9

Oddajcie Lokiego!

ocenił(a) film na 9
Skold

no i zapomnieli o Lokim ;(

ocenił(a) film na 5
Skold

Według mnie Loki powróci [spojler]
















Jak było w Endgame w przeszłości Loki w 2010 zabrał tesserakt czyli wędruje po światach i jest złym sukinkotem..... chyba że Tanos go zaciukał w czasie tej wędrówki ale nie sądze nie bez powodu została dodana ta scena prawda? xDDD

ocenił(a) film na 1
Eivie_Black

rozumiem, że mówisz o innej lini czasowej niż ta którą obecnie znamy. Bo w tej głównej lini czasowej Loki po prostu został zamorodwany przez Thanosa i nikt go nieprzywrócił - nie miał jak...

ocenił(a) film na 8
Skold

Loki zginął przed zdobyciem kamieni przez Tanosa, więc nie ma szans na powrót. Szkoda, bo też go lubiłam.

ocenił(a) film na 1
kate_d

szansa zawsze jest. Skoro sprowadzili gamore i pewnie jej temat będzie tym głównym w starżnikach galaktyki 3 to jakby zaszła potrzeba to i lokiego zgarną albo z innej lini czasowej albo z przeszłośći... to tylko i wyłącznie wola reżyserów

ocenił(a) film na 10
Skold

to jest nieporozumienie za w filmie pojawia się Hulk skoro on był w tym statku którym rasa Thora uciekła z ich planety https://www.filmweb.pl/film/Thor%3A+Ragnarok-2017-707970 w poprzednim filmu wszyscy z tego statku zostali zabici oprócz Thor, to jakim cudem Hulk zyje dalej ? chyba ten Kapiatan Ameryka został zabity przez Thora

ocenił(a) film na 1
vAkatsuki

Nie do końca rozumiem o co ci chodzi...w IW Hulk zostaje wysłany przez Haimdala na ziemie zanim Thanos całkowicie niszczy statek Thora...poza tym okazuje się, że część załogi zdołała uciec....

ocenił(a) film na 1
Skold

Przepraszam bardzo nie wiem gdzie jest tutaj główny temat ale mam pare uwag co do tego filmu. Między innymi czemu hulk w poprzedniej cześć i nie chciał wyjść z brucea a nagle po 5 latach bruce jest hulkiem i go kontroluje. Jeśli go kontroluje to czy to nie będzie motyw do powstania kolejnej części z hulkiem gdzie generał chciał stworzyć z hulka broń? Super żołnierzy. Czemu thanos był „godny” podniesienia mjolnira thora i jego topora. Jak mogli sprawić ze thor oddał tron a sam wybrał się jak to sam powiedział robić to co lubi i robił do końca filmu. Czyli co? Pić i się obijać? No proszę. Skad wzięła się ta babka na polu bitwy z kosmosu i czemu i jak przepołowiła ona nagle cały statek. Jak ona mogła to chyba równie dobrze thor albo hulk mógł to zrobić. Jak dla mnie to była mega przesada już odchodząc od tego ze z d*py zaczęli do niej strzelać gdzie thanos mówił żeby ostrzelac pole bitwy i nie było mowy o przerwaniu ataku. Można się domyśleć ze flotą była mu nie posłuszna. Ale rozumiem akurat w tym aspekcie niedociągnięcie. Jeśli hulk(bruce) zwrócił życie wszystkim żyjącym istotom to do z lokim? (Bo przecież jedyne osoby ktore nie mogły wrócić z martwych to były iron Man bo zabiły go kamienie i ich „współpracowniczka” która się poświęciła za kamień duszy). A wiec co się stało z lokim?! Chyba nie przeszedł na dobra stronę mocy bo jak każdy dobry i rozsądny ogladacz napewno wiesz, iż jest to cwaniak i napewno by próbował sam się przeteleportowac do przeszłości po kamienie jak już avengersi to zrobili, a poza tym kto by mu w tym przeszkodził w tym momencie jak głównym jego przeciwnikiem był thor, jego brat, a on poszedł chlać z kolegami. To można powiedzieć ze ma wolna rękę. A to oznacza co? Kolejna cześć avengersow? No proszę >.< Coś jeszcze miałem na ten temat do powiedzenia ale już zapomniałem co to było (chodzi mi o jeszcze 1 przykład)

ocenił(a) film na 9
sebastian_januszewski

ten wątek był założony rok temu!

kogo obchodzi logika i racjonalne myślenie, no proszę cię Sebastian, zlituj się. chodziło o gagi

"pić i się obiijać" - raczej chodziło o to, że teraz będzie żył tak jak chce, a nie tak jak mu kazano/przepisano

hulk nie musiał ratować Lokiego, bo ten w tej nowej nitce czasu nie zginął, znów gdzieś przepadł z teseractem

avengersi się skończyli, ale reszta historii trwa dalej, zapowiedzieli spider-mana, strange, strazników galaktyki 3, i są jeszcze x-meni

ocenił(a) film na 10
Skold

Po co?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

bo konfrontacje z nim były zabawne

ocenił(a) film na 10
Skold

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

pffff

ocenił(a) film na 9
Skold

https://www.latimes.com/entertainment/movies/la-et-mn-avengers-endgame-spoilers- explained-russo-brothers-20190503-story.html

ocenił(a) film na 8
Skold

https://youtu.be/Z_8NKEeL6QA
Potwierdzone info :)
Loki jednak stworzył alternate timeline gdy się teleportował i pewnie w oparciu o to powstanie fabuła mini serialu

ocenił(a) film na 9
andrzej2783

wyzej wrzucilem link do wywiadu z ruso. nie, tylko nie serial :(

ocenił(a) film na 8
Skold

Nie zobaczyłem, wybacz :D Za dużo wątków tu jest i nie czytałem wszystkiego. Mini serial, tylko kilka odcinków. O ile to będzie Tom Hiddleston to ja mogę oglądać :D

ocenił(a) film na 10
andrzej2783

Ja mam nadzieje, że twórcy zaskoczą i okaże się, że Loki żyje lub, co jest według mnie prawdopodobne, po ucieczce z Tesseractem wytworzyła się nowa linia czasu, w której Loki żyję :D

ocenił(a) film na 10
Skold

Loki ma dostać swój własny serial na platformie Disney+. Nie wiem kiedy będzie miał premierę.

Skold

Nie dość, że zabili Lokiego, to teraz jeszcze uśmiercili Tony'ego. Kto następny ? Thor ? Bez tych bohaterów to już nie są prawdziwi Avengersi.

ocenił(a) film na 9
monikamarko2000

nic nie trwa wiecznie. niech tylko nie ruszają Gamory :( pewnie będą spin-offy

Skold

Przecież ona nie żyje, znaczy Thanos zrzucił ją w przepaść w „Avengers: Wojna bez granic”. Ale w tym filmie faktycznie „zmartwychwstała”.

ocenił(a) film na 7
monikamarko2000

Gamora w tym filmie to postać z przeszłości (ogólnie w tym filmie było dużo zabawy czasem).

ocenił(a) film na 10
Skold

jak dla mnie Thanos był Bohaterem, ta sytuacja w którym Thanos mieszka sam na Planecie to pewne jakiś czas wczesniej jak Avengers napadli na niego, to uwolnił się to cofnał czas aby zniszczyc kamienie . ogólnie ja na jego miejszu na tej planecie miałbym prywatną Armie jako siły obronie .

ocenił(a) film na 10
Skold

prawde mówiać to Rosjanie zostali wymazani przez Thanosa dlatego w tym filmie jest ze na planecie jest prawie spokój i nie ma zadnych wojen, a wiadomo Rosjanie stworzyli organizacje Hydra aby razem podbić świat .

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

coooooo

ocenił(a) film na 10
Skold

Oddajcie ajronmen !!!!!!!!!!!! najlepsza postac wgl !!!!!!11!!!!!!!1!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Skold

SPOILER - niżej



Loki przeżył. Tak mi się wydaje. Dlaczego? Przeszłość została nieco zmieniona - Loki zamiast do więzienia w Asgardzie (po pierwszym filmie) zdobył sześcian i zwiał.

ocenił(a) film na 9
rockman_fw

uffff co bym bez ciebie zrobil :D

ocenił(a) film na 6
Skold

Lokiego nie ma, ale są dostępne superbohaterki , jedna nawet z błyskawicą :) https://corporateentertainmentagency.com/wp-content/uploads/2018/03/Comic-Superh eroes-1.jpeg

ocenił(a) film na 9
Uh_Huh

xDDDDDDdd

Skold

Loki stary ściemniacz, oszust i manipulant wszystkich oszukuje jak mój szef, nawet Thanosa chciał oszukać :)

ocenił(a) film na 9
emplim

z serialu wynika, że chyba mu się udało :) a tanos to mały pikuś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones