PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 828
ocen
8,0 10 1 169828
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Także nie czekajcie do końca

loganek

Właśnie rzecz w tym, że chyba tylko same dzieci chodzą na to do kina. Żaden fan filmowy by nie dał nudnemu filmowi (który powinien być najlepszą częścią serii a zamiast tego ma tyle dziur w fabule i daremnych scen że to się w głowie nie mieści) ocenę większa niż 4.

ocenił(a) film na 9
sylwia2010r

To również spojler

sylwia2010r

Jest scena po napisach i wygląda na to że będzie następna część.

Artur7335

No to jak jest scena po napisach to napisz o czym jest. Bo chyba jesteś jakiś upośledzony jak widzisz to, co nie istnieje

krzysiekniezgoda

To już piszę człowieku upośledzony. Jedzie autem Nick Fury grany przez Samuela L. Jacksona, przed nim rozbija się czarna furgonetka, Nick Fury wysiada wraz kobietą z którą jechał, ona zagląda do furgonetki i okazuje się że nikogo w niej nie ma. Potem zauważają że lecący śmigłowiec leci wprost w wieżowiec w który się wbija. Potem każe zawiadomić tej kobiecie centrum "kod czerwony", po czym ona zaczyna znikać jak inni wcześniej, on wbiega do auta którym jechał wyciąga tzw. zawiadamiacz i też zaczyna znikać ale zdążył wcisnąć "kod czerwony" itd. Nie będę dalej opisywał scen bo jeśli jesteś upośledzony to i tak nic z tego nie załapiesz. Zobacz jak łatwo można z siebie zrobić kretyna?

Artur7335

Musi być jednak coś z tobą nie tak skoro nie potrafisz ogarnąć pod jakim filmem piszesz hahahah Wiesz o tym, że ta scena była po wojnie bez granic a nie po tym filmie, którego ten post dotyczy?? Daruj już sobie kompromitacji. Faktycznie udowodniłeś na własnym przykładzie jak łatwo jest zrobić z siebie kretyna. Pozdrawiam cieplutko :)

ocenił(a) film na 9
krzysiekniezgoda

Niekiedy wystarczy usłyszeć żeby zobaczyć o co chodziło twórcą.

ocenił(a) film na 8
sylwia2010r

nigdy nie siedze na napisach w kinie konczy sie film i udaje sie do wyjscia. Nie lubie wychodzic w tloku. Cos tam slyszalem ze na koncu sa jakies dodatkowe sceny ale je sobie odpuszczam swiadomie.

ocenił(a) film na 9
sylwia2010r

jest scena po napisach nie dajcie się , można to nazwać sceną bo jednak są nadal napisy w tle , tylko nie gadać na głos w oczekiwaniu na koniec napisów i na typową sceną ,ale jest !!!!!1

jasiu406

ten "jasiu" to skrót od Janusz? bo na to wygląda

ocenił(a) film na 9
krzysiekniezgoda

Tak jak drugi człon twojego nicku?

krzysiekniezgoda

krzysiekniezgoda, ubliżasz innym użytkownikom więc masz ze sobą wielki problem, ale to się da leczyć, może jeszcze masz szansę?

ocenił(a) film na 9
Artur7335

Na bank za późno , nie ma szans, chyba że w innej linii czasowej i to w przyszłości ,jak technika mocno do przodu pójdzie albo urodzi się dopiero wybitny specjalista jak na ten czas medycyna bez radna.

jasiu406

Poza tym i tak ludzie nie zrozumieją twoich wypocin.

ocenił(a) film na 9
krzysiekniezgoda

Nie wypowiadaj się proszę za innych ludzi,

ocenił(a) film na 10
jasiu406

hej, wiesz może wiesz jak to yest z samym czasem finałowej bitwy bo nigdzie nie można się do tej informacji dokopać , mam nadzieję że ta bitwa jest dłuższa niż w IW.. przecież finał to powinien być finał z mocną pompą na koniec

ocenił(a) film na 9
mochi04

Nie wiem w sumie jak tobie odpowiedzieć , pierwsze odpowiem tak , jedź na pewno na film , 2 sprawa te 3 godz filmu zeszło mi jak 40min po seansie nawet to toalety nie poszedłem zero nudy , bitwa jest moc , jest konkret .
W IW była rozłożona na kilka etapów toczących się nawet w tym samym czasie ,i później ostateczna jeśli chodzi tobie o ostateczną z IW a ta tutaj ta ostateczna w A EG DŁUŻSZA.

ocenił(a) film na 7
sylwia2010r

za późno,czekałem jak debilooo

sylwia2010r

w Polsce ucisza się media mówiące prawdę o polskiej sytuacji i rza dzie,

Zamykanie do więzień - BnB Podstawka,
Wlepianie kar bez podstaw - Rola,
Zamykanie mediów - Międlar,
Kradzieże - Rola,
Zamykanie firm patriotom - Zięba,
Nalot ABW na media - Mossakowski,
Nasyłanie policji - Bąkiewicz,
Skazywanie za piosenki - raper Stopa,
niszczenenie finansowe - Kękuś i wiele innych

ocenił(a) film na 9
Mariusz853

O czym ty mówisz człowieku?

Mariusz853

kocham ten komentarz

ocenił(a) film na 10
sylwia2010r

https://www.youtube.com/watch?v=WTXilpHU2dc Hulk był w tym statku razem z Ludem Thora uciekli z ich rodzinnego panstwa kosmicznego, dziwi mnie czemu w filmie Avengers Koniec gry pojawia się Hulk skoro tutaj w statku mówią o tym ze wszyscy zostali zabici oprócz Thora .

ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

Przecież Heimdall go przeniósł.

ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

a poza tym zginęła tylko połowa Asgardczyków, druga połowa wraz z Walkirią poleciała na Ziemię

ocenił(a) film na 7
sylwia2010r

A ja czekałam ...

ocenił(a) film na 9
sylwia2010r

Cześć wszystkim fanom! Piszę referat na konferencję naukową o bohaterach. Mój będzie dotyczył Iron Mana. Czy moglibyście zatem wypełnić bardzo krótką ankietę? Byłabym bardzo wdzięczna :)

https://docs.google.com/forms/d/1naHTLMuWmVhO_4S-HCaeO16BU82MRC07VThS5vf4hnA/edi t

ocenił(a) film na 9
sylwia2010r

Ale po napisach są 3 uderzania zbroi Starka kiedy ją tworzył

Amelia2006_28

To nie scena.

ocenił(a) film na 8
sylwia2010r

A ja czekałam i doczekałam się ładnego hołdu dla bohaterów :)

ocenił(a) film na 7
sylwia2010r

Po napisach jest kilka "dźwięków brzmiących jak kucie nowej zbroi" nic więcej.

ocenił(a) film na 10
AKlR4

Jak kucie pierwszej zbroi

ocenił(a) film na 10
sylwia2010r

Ja byłam dwa razy w kinie i przed każdym seansem Tom Holland zapwiadał, że będzie zwiastun nowego Spidermana (far from home), ale dopiero po filmie, bo inaczej byłby to spoiler - także sceny po napisach może i nie ma (nie licząc dżwięku wykuwania zbroi z pierwszego Iron Mana), ale przynajmniej można obejrzeć zwiastun Spidy'ego. ;)

ocenił(a) film na 7
sylwia2010r

Od 12 do 18 lipca we wszystkich kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można rozszerzoną wersję ostatniej części Avengers: Koniec gry.

sylwia2010r

W wersji rozszerzonej są sceny po napisach i to nawet 3 sceny super polecam

ocenił(a) film na 9
sylwia2010r

Ogladalam film w tym tyg - teraz jest scena po napisach, dotyczaca glownie Stana Lee

ocenił(a) film na 8
missrammstein

oglądałem hdrip i nie ma nawet kucia zbroi. O co cho?!

sylwia2010r

Wspaniały film.

sylwia2010r

Końca także nie? A czego jeszcze mamy nie czekać?

sylwia2010r

Co mi dzisiaj przyszło do głowy w związku z wycofaniem Spider-mana z MCU.

W Far from home, Peter tworzy nową zbroję z technologią Starka. Jego kombinezon w sumie jest tak zaawansowany technologicznie, że jego "pajęcze" umiejętności wydają się być zbędne. Nowy strój ma wszystko to co zawdzięcza on ugryzieniu przez pająka, no może poza pajęczym zmysłem ale i tym by się zajęła Friday.

A co jeśli odgłosy na końcu odnoszą się do owej nowej zbroi i stanie się on nowym Iron Manem z umiejętnościami Spider-Mana. A żeby wybrnąć prawnie Spider-man straci moce na wskutek jakichś dziwnych wydarzeń. A wtedy wchodzi Spider Man cały na biało w nowej zbroi.

Taki fanfic ale w świecie MCU chyba wszystko jest możliwe.

sylwia2010r

Tak, że. Nieuku!

ocenił(a) film na 8
sylwia2010r

może dlatego bo miało to być ''wielkie zakończenie'' i nawiązywanie do kolejnych pomniejszych filmów nie było na miejscu

ocenił(a) film na 2
sylwia2010r

Po 3 godz meczarni to nawet jakby byla, to bym nie czekal…

ocenił(a) film na 3
sylwia2010r

EX POST FACTO...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones