PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 036
ocen
6,0 10 1 65036
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

zaskoczenie

ocenił(a) film na 10

Jestem strasznie zaskoczony tak słabą oceną. Świetny film, polecam.

perełka

Himitsu69

nie podzielam twojej opinii. Jak dla mnie jest bardzo słaby

Himitsu69

Zdecydowanie perełka. Jak na debiut, bo to jest debiut (?) i w dodatku film, który funduszy na swoją realizacje szukał w internecie, bardzo ciekawy obraz.
Kolejny przykład na to, że z dala od Hollywoodzkich standardów i wielkich pieniędzy można tworzyć bardzo nastrojowe i do tego klimatyczne filmy.
A słaba ocena... moim zdaniem wynika ona z niezrozumienia (niestety w większości przypadków) całości filmu i tematyki, którą porusza.
Natomiast mówiąc o osobach, wystawiających szóstki, czy też piątki, a rozumiejących przekaz filmu, a także wieloznaczność przedstawionych tam symboli...
cóż, mogę zadać tylko jedno pytanie - widzieliście film, dotyczący depresji, a przy okazji w tak zgrabny i przemyślany sposób operujący alegorią, symbolem, pewną umownością?
Jeśli tak, to chętnie zobaczę, bo film rewelacyjny. <3

ocenił(a) film na 5
p_atyyk

Problem polega na tym, że w Polsce źle się rozumie gatunek ,,horror'' stąd niskie oceny dla lepszych filmów a lepsze dla tych gorszych. A ujęcia z ręki uważam za najgorszy pomysł dla kina. Totalna amatorka.

ocenił(a) film na 10
chris3z8

Ano. Horror to film grozy. Fabuła może być bardzo różna. Często te najlepsze horrory są niedocenione. Pełna zgoda

ocenił(a) film na 6
p_atyyk

Alez prosze bardzo http://www.filmweb.pl/film/Kotoko-2011-631328 pozdrawiam:)

Himitsu69

A ja jestem zaskoczony tak wysoką oceną tego filmu. jak dla mnie nie powinna oscylować wyżej niż jeden.

Andrzejek324

Tak świetnie uargumentowałeś swoją wypowiedź, że nie pozostaje mi nic innego jak się z nią zgodzić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Zgadzam się słaby film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Goń się uzytkjowniku widmo. Ktoś kto nie pokazuje swoich ocen, nie ma prawa do pisania postów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Post zgłoszony za nadużycie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

jeszcze parę wycieczek osobistych w stronę moich rodziców a dostaniesz bana na konto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Próbuj dalej jeszcze trochę a założę ci sprawę cywilną i nie będzie ci do śmiechu. Mam w tym doświadczenie, będziesz już trzecią osobą. Zanim coś napiszesz to pomyśl.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Przyjedź do Warszawy to inaczej pogadamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

W gacie byś narobił ze strachu jakbyś mnie zobaczył. Rocznik 82, 182 wzrostu, 100 kilo żywej wagi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Boisz się przyjechać się przekonać? Nie mam kompleksów ani powodów żeby pisać nieprawdę.

Andrzejek324

Podaj adres ?

andrzej_weber

Na pewno nie podam ci adresu na forum publicznym. Możemy sie spotkac w konkretnym miejscu jak ci pasuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Jutro o 18 na Placu Hallera pasuje? Żaden mięczak tylko nie rozdaje adresu na forach publicznych, ponieważ mam żonę i dziecko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Jak taki jesteś kozak to czemu ty do Warszawy nie przyjedziesz? Nie uważałem, bo zamiast na lekcjach to bywałem na mieście z ziomkami.

Andrzejek324

No właśnie, zacznij to nadrabiać i nie będziesz musiał tak ciężko pracować. ;))

andrzej_weber

Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

To ty szukasz zaczepki a nie ja, więc to ty musisz przyjechać. Zobaczysz jak wygląda Praga zanim stracisz zęby.

Andrzejek324

Nie chłopcze to ty szukasz w necie zaczepki.
Masz jaja to dawaj, adres masz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andrzej_weber

Ten komentarz o sraniu nie był pisany do ciebie to raz. A to, że się sra na czyjąś opinię to nie jest żadne wyzwisko. Znaczy to po prostu tyle, że ma się tą opinię głęboko w poważaniu. Nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, kozaku ty wielki.

Andrzejek324

C*uj z tego do kogo, pi*do :))
Mozna to p*do inaczej ując ale taki samotny onanista tego nigdy nie pojmie.

andrzej_weber

Nie można tego podpiąć pod wyzwisko bo musiał bym napisać, że sram na tą osobe a nie na jej zdanie. Sranie na czyjąś opinię nie jest żadnym wyzwiskiem. Trochę przestudiowałem kodeks karny, więc wiem o czym mówię. Nie zabieraj zdania na temat o którym nie masz zadnego pojęcia.

Andrzejek324

hahahhaha co za pi*da
Ciężkie dziedzictwo miałeś?
Ojciec musiał cie nieźle molestować.

andrzej_weber

Ojciec zapisał mi swoją firmę a twój pewnie spuszczał ci się na włosy żebyś miał dużo żelu. Takie niemieckie pedałki to lubią najbardziej słyszałem.

Andrzejek324

hahahaha jeszcze lepiej
Firme ?? o samotnych onanistach ??

buhahahaha jestes zajebisty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones