PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 070
ocen
6,0 10 1 65070
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

zaskoczenie

ocenił(a) film na 10

Jestem strasznie zaskoczony tak słabą oceną. Świetny film, polecam.

perełka

Andrzejek324

kurna to musi być firma w zbieraniu butelek :)))

andrzej_weber

cieplutki Andrzejek buhahahaha

andrzej_weber

Nie. Usługi kamieniarskie. Mogę ci nagrobek ładny ogarnąć. A jak tam żelik z fiuta twojego starego? Ładne włoski ci urosły? Załóż zakład fryzjerski- Andrew Weber cumshot on hair S.A.

Andrzejek324

hahahaha grabarz :)))))

andrzej_weber

Jaki ty jesteś głupi to szkoda słów. Nawet nie wiesz czym zajmuje się grabarz a czym kamieniarz.

Andrzejek324

Na cmentarzu cie stary zrobil? :)))

andrzej_weber

Nie w domu. Ciebie starzy wygrali ze zdrapki w chrupkach, bo żeby być tak głupim to trzeba się wykluć z pudełka od czipsów. Dobrze, że w dzieciństwie ci się stary na włoski spuszczał to ci mogły urosnąć, szkoda, że ci lepiej nasienia nie rozsmarował to może by ci komórki mózgowe zakwitły.

Andrzejek324

napisz jeszcze cos śmiesznego :)))

Ku*wa jeset najlepszy w necie jakiego spotkałem
Ubaw na maksa :))

andrzej_weber

Śmieszy cię, że lubisz sperme we włosach? Pewnie masz swoją wersję piosenki Czerwonych gitar co? Sperme we włosach potargał wiaaatr, siala la la.

Andrzejek324

grabarz zmień płytę bo przynudzasz. :))

andrzej_weber

Jesteś tak głupi , że nawet nie wiesz czym zajmuje się grabarz a co to są usługi kamieniarskie. Więcej nasienia we włosy musisz wcierać to może ci się myślenie poprawi.

Andrzejek324

masz wiele wspólnego z grabarzem. :)))

andrzej_weber

Usługi kamieniarskie to zupełnie inna profesja niż grabarz. Ja kontaktu ze zmarłymi nie mam tłuku.

Andrzejek324

jak to nie?
co ty gadasz, stoisz nad nimi:)))

andrzej_weber

Chyba musisz mieć coś z głową. Poczytaj sobie czym zajmuje się zakład kamieniarski, bo najwidoczniej nie masz o tym zielonego pojęcia.

Andrzejek324

no czym sie zajmuje, ale tak dokładnie napisz, będzie zabawniej. :))

andrzej_weber

Poczytaj sobie tłuku niedouczony. Chyba tylko ciebie to bawi. Jeszcze takiego gamonia to nie spotkałem na Filmwebie.

Andrzejek324

No nie kuzwa grabarz sie w ku*wil buahaha
No pi*duniek Andrzejek zajmuje sie tak naprawdę obci*ganiem na dworcu

andrzej_weber

Kłócicie się jak stare dobre małżeństwo.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Idź się leczyć

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

za to dwa 'Sinistery' to arcydzieła , lol xD

Rockman92

Oczywiście. Jedne z lepszych horrorów ostatnich lat. Po obydwu mialem kłopoty z zaśnięciem ze strachu.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Dobrze ale ich scenariusze to klisze jakich wiele, tam nie ma nic oryginalnego, spoko filmy, zwłaszcza jedynka i tylko tyl a ty jedziesz po Babadooku który jest o wiele świeższy w tym aspekcie.

Rockman92

Ja horrory oglądam tylko po to żeby się przestraszyć a w Babadooku nie było ani jednej strasznej sceny. Dla mnie nie liczy się czy coś jest oryginalne czy świeże tylko ilość strasznych scen w horrorze.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

NO to było tak od razu, widocznie nie wiesz że horror horrorowi nie równy i nie zawsze ma straszyć. To gatunek grozy, nie oznacza to że ma polegać tylko i wyłącznie na straszeniu kolego.. Zresztą nazwy gatunków są czysto umowne. Ten film jak widać ma elementy dramatu psychologicznego.

Rockman92

Dla mnie horror zawsze ma zadanie straszyć, po to się go ogląda. Oglądanie horroru w innym celu mija się z celem. To tak samo jakby oglądać komedię i się na niej nie śmiać.

Andrzejek324

Twoje założenie co do gatunku horror jest błędne albo przynajmniej nie jest w 100% poprawne, gdyż budowanie napięcia w takich filmach jest najważniejsze a nie straszenie. Owszem horror powinien mieć elementy straszące ale powinny one być podbudowane napięciem. Polecam wypowiedź Chrisa Stuckmanna na temat problematyki dzisiejszych filmów grozy

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

?? że co?

arieljarosz

O który post ci chodzi bo nie wiem.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

To jest świetny film i przede wszystkim świeży a nie jak gówna pokroju: Annabelle czy Winchester. Dom jumpscarów

arieljarosz

Taki świetny, że nie było się czego wystraszyć.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

To że lubisz tanie straszaki to nie wina znacznie lepszych i ambitniejszych produkcji

arieljarosz

Gdyby były znacznie lepsze to było by można się wystraszyć.

ocenił(a) film na 8
Himitsu69

A jakie, cholera, to ma znaczenie w sumie te gwiazdki czy oceny? Ktoś się tym faktycznie sugeruje? Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
Himitsu69

Piszę na świeżo po seansie . Zgadzam się. Zaskoczenie przeogromne. Tak oryginalnego obrazu z tak niesamowitą fabuła, tak niewymownego na pewno się nie spodziewałam. Kilka razy omal nie zmoczyłam się ze strachu (piszę poważnie :)), a oglądałam przy zapalonym świetle. Mocny i ciekawy, ale jednocześnie trudny i nie dla każdego. Perła na pełnym wypasie.

ocenił(a) film na 10
Sylwiaczek666

"tak wymownego" miało być oczywiście.... niewymowna to być ja, tak postbabadookowo chyba cały czas jestem pod wrażeniem, tego co zobaczyłam usłyszałam i wpuściłam do swojej głowy. brrr

ocenił(a) film na 5
Himitsu69

co slaba za wysoka nawet troche niezly klimat i czasem groza ale stworek pojawil sie raz widzialny raz jakos inaczej najpierw synkowi odwalilo potem matce zanim go zobaczyla zabila pieska zachowwyala sie jak wariatka albo opentana to 2 odpada bo to nie horror o demonach ani opetaniach

ocenił(a) film na 8
hercules38

i tak lepszy od wielu współczesnych gówien

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

wcale nie i ja na gowna wspolczesne nie trafiam

ocenił(a) film na 8
hercules38

np. Smakosz 3 lub Droga bez powrotu 5 i 6

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

ahahahah zaden z nich nie jest ponizej 6tki

ocenił(a) film na 8
hercules38

WTF? Smakosz 3 i Wrong turn 6 nie dało się oglądać, a część 5 to taka amatorszczyzna, ale jak lubisz postacie z dupy wzięte, fatalna charakteryzacja, koszmarna sceneria czy tragiczne zdjęcia, to gratuluję złego gustu

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

charakteryzcja byla dobra filmy tez amatorze twoj huuujopwy system ocenainia kazdego wkurzy

ocenił(a) film na 8
hercules38

Widać że lubisz ch**owe filmy. To masz fajny gust, skoro lubisz gówna

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

to nie sa gowna ani h..ujowe ty sie poprostu nie znasz dobrze

ocenił(a) film na 8
hercules38

Hahaha. Mogę ci podać milion rzeczy dla których te filmy są gownami. I spora część osób się ze mną zgodzi

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

tylko tacy amatorzy malo znajacy sie i zle oceniajacy jak ty

ocenił(a) film na 8
hercules38

pieprzysz głupoty

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

sam pieprzysz ja sie znam nie to co ty

ocenił(a) film na 8
hercules38

Hahaha... Jaki debil. Kończę rozmowę bo nie ma sensu gadać z trollami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones