PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 070
ocen
6,0 10 1 65070
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

zaskoczenie

ocenił(a) film na 10

Jestem strasznie zaskoczony tak słabą oceną. Świetny film, polecam.

perełka

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

a ki mty jestes idioto jak mozna oceniac takie horrory jak The ring tylko na 6 albo ktorokolwiek z czesci hallowen lub Piatku 13 na nizej niz 6 takich przykladow jest duzo wiecej

ocenił(a) film na 8
hercules38

ty nie wiesz jak oceniłem te filmy więc zamknij ryj

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

wiem bo widzilem cieciu wiec sam zamknij ryja bo mowisz do starszego i silniejszego od sb

ocenił(a) film na 8
hercules38

hahaha… skąd ty to niby wiesz? jełopie?

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

bo zapewne masz miedzy 20 a 25 26 lat czopie

ocenił(a) film na 8
hercules38

A ty masz gdzieś z 50, co nie?

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

staruchu

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

A mi się nie podobał. Był nudny i przewidywalny, nie zauważyłem w nim nic niezwykłego.

ocenił(a) film na 8
krigeranethoth

A czego od niego oczekiwałeś?

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Nie miałem żadnych oczekiwań, miałem go w zaległych filmach i postanowiłem obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
krigeranethoth

Ale na 2? Stanowczo za niska ocena

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Jest to kwestia gustu. Ty uważasz Babadooka za film bardzo dobry ja za bardzo słaby. każdy ma swoje powody.

ocenił(a) film na 8
krigeranethoth

tyle że na 2 zasługują takie gówna jak np. Baba jaga (2016) czy Ring 2 lub Rings

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Nie wiem, nie oglądałem tych filmów więc nie mogę się odnieść do tego stwierdzenia. Jak już pisałem jest to rzecz gustu i prywatnych preferencji każdej osoby. Ot jeden lubi lody śmietankowe a inny pistacjowe tak już po prostu jest :)

ocenił(a) film na 8
krigeranethoth

a że tak spytam; co ci się konkretnie nie podobało w tym filmie? może nie lubisz po prostu tego typu filmów (z podwójnym dnem)?

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Według mnie jest taki trochę nijaki nie jest ani dobrym horrorem ani dobrym dramatem. Rozumiem zamysł, ale realizacja mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 5
Himitsu69

Perełka sexmasti.

Himitsu69

Popieram! Jeden z lepszych, klimatycznych horrorów, jakie ostatnio oglądałam. Bez wrzeszczących nastolatków uciekających przed kolesiem z siekierą, czy piłą, bez hektolitrów przelewanej krwi, które tak nakręcają film na akcję, tworząc bezsennsy fabularne, aż robi się po prostu nudno i groteskowo. Nie wiem czemu film ma tak niską oceną i jakie horrory oglądają ludzie którzy ocenili go tak nisko, pewnie gnioty w stylu "szybcy i wściekli"część 28374

ocenił(a) film na 2
Brzozka1

Już spieszę z odpowiedzią, ludzie którzy ocenili go tak nisko to ci którym się on nie podobał. Tylko tyle i aż tyle i choćby ich ulubionym filmem był "The Room" to mają oni prawo do własnej opinii.

krigeranethoth

No właśnie, każdy ma prawo do własnej opinii. Ja również mam prawo do własnej opinii, a jest ona taka, że popieram autorkę tego posta i na pewno nie zmienię zdania na temat filmu.

ocenił(a) film na 2
Brzozka1

Ale ja nikogo nie nakłaniam do zmiany opinii tylko wyrażam swoją :)

Himitsu69

dokładnie! Rewelacyjny horror, którego większość ludzi oglądających horrory w stylu "Piła" zwyczajnie nie umie docenić.

Brzozka1

Jestem zszokowany jak ta słabizna klasy B może się tak podobać!!!!. Nuda, pomysły niczym po raz dziesiąty odgrzewany hamburger a pod koniec robi sie po prostu żenująco śmiesznie.

hellloo

To się szokuj dalej, bo i tak nic nie zrozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones