PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 629
ocen
7,0 10 1 84629
8,1 43
oceny krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

Jestem prawie pewien że to najlepiej oceniany film w historii tej strony, co faktycznie daje spore
nadzieje że to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.
Nie mogę się doczekać polskiej premiery.

M0RiARTY

Jeszcze 9 innych filmów na metacritic ma ocenę 100 - w tym The Godfather. Z tym, że głosów mniej (bo to starsze filmy, więc wiadomo).

ocenił(a) film na 8
butryk_2

Właśnie teraz wracam z Meta i jestem zszokowany, choć w sumie cąły czas było 99 więc niby nic dziwnego w skoku o jeden punkt:). Nie wiem jak wy, ale ja szykuję sie na arcydzieło.

użytkownik usunięty
laxman

Na każdej możliwej stronie (nawet na Rate Your Music) ma oceny z kosmosu.
Tak więc coś jest na rzeczy

ocenił(a) film na 8

Arcydzieło i koniec tematu!

użytkownik usunięty
laxman

No ale się zobaczy jak obejrzymy ;)

ocenił(a) film na 8

Bez dyskusji! Metacritic i Muszyński mówią jasno!

użytkownik usunięty
laxman

Nie wiem czy mnie trollujesz czy jak xd

ocenił(a) film na 8

Nie. Sorencja, jeśli pomyślałeś inaczej. Jestem najarany na ten film i nie zauważam, czy piszę racjonalnie czy nie:)

użytkownik usunięty
laxman

Ja też jestem mega zajarany, ale to najbardziej z powodu Rate Your Music, tam serio mega ciężko o dobrą ocenę.
Na metacritic już od dawna nie patrzę, bo te aktualne oceny krytyków trochę mnie załamują. Zacząłem bardziej patrzeć na user score.
No ale biorąc pod uwagę to, że dosłownie na każdej stronie ten film ma takie oceny, to tak, pewnie mamy arcydzieło :D

Super dawno czegoś takiego nie było, lecę do kina pewnie najszybciej jak się da

ocenił(a) film na 8

Właśnie o tym Rate słyszałem ostatnio sporo, staje się to popularne. niestety jakoś nie odnajduję się tam, no i to jednak portal o muzyce, nie? Pozostanę przy Mecie i Pomidorach:)

Co do ocen krytyków -często jest tak, że dana gazeta/portal mają krótką skalę, np. 4 albo 5 ocen. W takiej skali nie zawsze pełna pula jest adekwatna - bo moze oznaczac film bardzo dobry, a nie od razu arcydzieło. A Meta wszystko skaluje do 100 i potem ocena ocenie nierówna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones