PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 628
ocen
7,0 10 1 84628
8,1 43
oceny krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

Czy mnie oczy nie mylą? Czy może jednak jest to słaby film skoro ma już średnią 7,2? Wiecie, mam wrażenie że wiele ludzi jest podatnych na media itp. I jeżeli gdzieś jakaś gazetka, strona czy reklama mówi o jakimś filmie w samych superlatywach to od razu dla takiej osoby film wydaje się wybitny.

ocenił(a) film na 9
aplauz

Jest zupełnie na odwrót. Im bardziej film jest chwalony tym bardziej zostanie zjedzony. Dlatego tak niska ocena.
Zresztą od kiedy ocena wyznacza poziom filmu ? Na IMDb ma średnią 8,2. "Mój przyjaciel Hachiko" ma tu ocenę 8,1. Czy to oznacza że film jest wybitny ?
PS. Według skali filmwebu 7 to ocena dobra, a 3 to ocena słaba. Film ma średnią 7,2 więc nie wiem czy to jest słaba ocena.

Lukasz_Broda

Wiesz to znaczy, że jak jakiś film ma średnią 2, to znaczy że ze wszystkich głosów średnia ocena to 2.

OK ocena nie może powiedzieć ci czy film jest dobry, ale może powiedzieć ci czy dla większości się podobał i jak go ludzie ogólnie oceniają.

ocenił(a) film na 1
aplauz

Ten film to wycięte 3 godziny z życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones