PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1293}

Cały ten zgiełk

All That Jazz
7,8 9 391
ocen
7,8 10 1 9391
8,8 16
ocen krytyków
Cały ten zgiełk
powrót do forum filmu Cały ten zgiełk

Genialna! Znakomity film, uważam, że lepszy od "Kabaretu". Bob Fosse to geniusz, ale zbyt mało ludzi to zauważa. Wielka szkoda! "Tańcząc w ciemnościach" von Triera zapamiętałem najbardziej dzięki scenie finałowej i scenie z udziałem Boba Fossa w sądzie. Wielka osobowość, wielkie filmy!

ocenił(a) film na 9
polliter

zdecydowanie lepszy niż Kabaret, zgadzam się!

polliter

Uwielbiam "Kabaret", pokochałem "All that Jazz". To jeden z tych filmów, które ogląda się przez godzinę z pełnym pęcherzem, byle nie przerwać oglądania, nawet mając możliwość włączenia pauzy. Patrząc na rolę Scheidera człowiek zastanawia się, dlaczego tak utalentowany aktor skończył w produkcjach klasy B.

Stanley_Hartman

ja traktuję "kabaret" i "cały ten zgiełk" na równi. było dla mnie zaszczytem móc je obejrzeć. chylę czoła przed Bobem Fosse, był po prostu wielkim, wielkim reżyserem. a Scheiderowi po tej roli współcześni aktorzy mogliby mu najwyżej buty czyścić.

ocenił(a) film na 10
Flowerpower

To fakt. Czasami aktor ma "życiową rolę" i Schreider ją miał; właśnie w "All that jazz"

ocenił(a) film na 9
polliter

Dla mnie "All that Jazz" to niezmiennie absolutny hit od lat, choć miałabym kłopot z przyznaniem miejsca w rankingu z "Kabaretem". Genialny Roy Scheider (nie Schreider ) i zjawiskowa Jessica Lang (każdy chciałby odejść z TAKĄ Śmiercią w niebyt), świetna muzyka i choreografia, wszystko na celujący! A jeśli się do tego doda, że Bob Fosse "wymyślił" własny koniec życia (zmarł na serce w czasie przygotowań do przedstawienia "Sweet Charity") już prawie transcendencja!

ocenił(a) film na 10
owca_beata

Sorki za literówkę, oczywiście że Scheider

polliter

jej... jak ja lubię ten film... towarzyszy mi przez całe życie...jest naprawde super!!! ale jak mówisz-nie doceniany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones