PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1293}

Cały ten zgiełk

All That Jazz
7,8 9 391
ocen
7,8 10 1 9391
8,8 16
ocen krytyków
Cały ten zgiełk
powrót do forum filmu Cały ten zgiełk

Przyjemny

ocenił(a) film na 8

A mi się podobał. Mimo, że średnio lubię musicale, ten naprawdę przypadł mi do gustu. W sam raz na niedzielne popołudnie :)
A scena jak Kate i jego córka tańczą dla niego w domu - pięęęękna.

olik124

Mnie również film przypadł do gustu.
Najbardziej urzekło mnie to, że niemal natychmiast zostałam wciągnięta w fabułę, porwana w wir akcji, wszystko dzięki jego niesamowitemu tempu - tytułowemu zgiełkowi...
Temat filmu niewyczerpany - życie twórcy na scenie i poza sceną wraz z jego wzlotami i upadkami, jakoś od razu nasunęło mi się na myśl "8 i 1/2" Felliniego...
Duży plus za autentyczną, mocną i nieprzesłodzoną historię zmuszającą do refleksji.



ocenił(a) film na 10
madz20

"Przyjemny"? Tak bym tego nie nazwała. Raczej przygnębiający i kontrowersyjny. Poruszający do głębi. W żadnym wypadku przyjemny.

czarna_maggie

Coś mi się wydaje, że ta uwaga powinna być kierowana do postu powyżej, nie do mojego...

ocenił(a) film na 10
madz20

och, faktycznie, zły przycisk. wybacz...:)

czarna_maggie

Nic się nie stało :-) , film faktycznie poruszający i głęboki - gra na każdej strunie człowieczej wrażliwości.

ocenił(a) film na 10
madz20

Szczególnie końcówka filmu wstrząsa. To jak z własnej śmierci można zrobić "show"...

czarna_maggie

Twórcy filmu mieli wyjątkowo prorocze wizje... Świat faktycznie zmierza w opisanym przez nich kierunku.

ocenił(a) film na 10
madz20

Główny bohater przynajmniej próbował się zmienić(chociaż już było za późno). Nasze pokolenie(wybacz uogólnienie) nie widzi w swoim postępowaniu nic złego.

ocenił(a) film na 10
olik124

"Przyjemny"? Tak bym tego nie nazwała. Raczej przygnębiający i kontrowersyjny. Poruszający do głębi. W żadnym wypadku przyjemny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones