PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112138}

Dom klownów

Clownhouse
5,1 1 021
ocen
5,1 10 1 1021
Dom klownów
powrót do forum filmu Dom klownów

Szukam ....

ocenił(a) film na 10

oglądałem dawno temu i cholera od tamtej pory troszQ boje się Klownów, Dla mnie te postacie zmieniły swój wizerunek na zawsze po tym filmie brRrRrRrRrRr....

Smr

Obejrzyj "TO", to dopiero się zaczniesz bać clownów:P Chociaż nie wiem ile masz lat i nie wiem jakbym teraz zareagowała na ten film, ale kiedy byłam mała to bałam się po nim strasznie... Może na trochę starszych ludzi też tak działa, ale nie mam okazji sprawdzić :(

ocenił(a) film na 10
Martine

TO również obejrzałem ! Jakeiś 2 - 3 miesiące temu ! ZAWAŁ SERCA ! Jak obejrzałem pierwszą scene, jak klown przemyka przez prześcieradła i ten jego OROPNY GŁOS ! to wyłączyłem film w cholere i poprosiłem dziewczyne żeby ze mną obejrzała. Buuuuuuu... Na filmie nieźle się wystraszyłem, później musiałem jeszcze wracać do domu nocą.........jeśli by puścić ten film jakiemuśdziecku w wieku 7 lat to albo wogóle się nie przejmie albo do końca życia będzie mieć uszczerbek na psychice i leczenie obowiązkowe !

Smr

Ja do cyrku chodze z zupełnie innego powodu :)

maciekb80

laski?

baron666

Nie . Chodze gdy mi się chce lać a nie ma niczego innego w pobliżu (wtedy olewam cyrk dosłownie i w przenośni) . A do cyrku nie chodze , bo nie mam zamiaru dofinansowywać firm które znęcają się nad zwierzętami .

maciekb80

e tam znęcają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones