PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428122}
6,9 241
ocen
6,9 10 1 241
Donggabnaegi gwawoehagi Two
powrót do forum filmu Donggabnaegi gwawoehagi Two

1/10

ocenił(a) film na 1

Niestety film okazał się być wg mnie całkowitą porażką. Dlaczego kretyni mają być śmieszni? Koledzy głównego bohatera to po prostu debile. Dziecięce skandowanie przez tego białego nastolatka "jestem Dżordżi, jestem dżordżi.." było już szczytem tej beznadziei.
Film jest zrobiony na siłę, aktorzy mają brak emocji wypisany na czole, a fabuła jest płytka jak cholera.

Stanowczo odradzam.

ocenił(a) film na 7
hctomash

Znasz koreanski czy na podstawie ang. tlumaczenia tylko oceniasz?

ocenił(a) film na 1
MakoR

na podstawie angielskiego tłumaczenia oceniam

hctomash

moim zdaniem przesadzasz. Możesz po prostu napisać film nie dla każdego. Moim zdaniem nie była wcale taka zła, prosta i miła komedia.

ocenił(a) film na 1
Carrie_

Owszem mogę, ale po obejrzeniu filmu byłem zbyt zły na to że zmarnowałem kilkadziesiąt minut swojego życia na tak nieśmieszną w mojej opinii komedię. A nuż są podobni do mnie, którym oszczędzę życia tym komentarzem :)

hctomash

troszeczkę przesadzasz, ale film web jest po to by się dzielić opinią.

Carrie_

i tak jak pisałam film nie jest w cale aż tak zły, były momenty całkiem zabawne i nie żałuję że go obejrzałam :)

hctomash

Ja też odradzam, zmarnowany czas. Chyba że ktoś lubi oglądać głupoli.

ocenił(a) film na 6
lolo126

gdzie obejrzeć?

Ruby_in_Gold

ale to naprawdę jest nieciekawe, chociaż okładka tak wyglądada. Na pytanie gdzie obejrzeć to powiem " na komuterze" hah Trzeba kupić , albo poszukaj na znanej stronie .

ocenił(a) film na 6
lolo126

pozwolisz że sama ocenie czy jest nieciekawe. na znanej stronie czyli jakiej?

Ruby_in_Gold

no niewiem, może na jakieś gdzie się wrzuca i ściąga....

ocenił(a) film na 6
lolo126

no i dobrze że Cię nei posłuchałam lolo, drug aczesc przesmieszna, no nie mów że Cię nie rozmieszyło jak główne bohaterka obudziła się rano koło tego chłopaka i zaczyna panikować, a ten zasłanie sie jej sukienką :D

Ruby_in_Gold

może, już nie pamiętam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones