PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631979}
7,1 205 814
ocen
7,1 10 1 205814
6,8 35
ocen krytyków
Drogówka
powrót do forum filmu Drogówka
ocenił(a) film na 8
bibunio89

Ponieważ się wypowiedziałeś, a ja skończyłam oglądać film więc się podłączam pod Ciebie mówiąc nie, nie jest przerysowany jeśli chodzi o treść, forma jest świetnie ukształtowana, nie było to ewidentne, a jednak...Ogólnie myślę, że w takim świecie żyję, gdzie z chaosu obrazów, wyłaniają się skomplikowane struktury bezwzględnego organizowania świata. Środowisko zawodowe zarysowane jak najbardziej realnie.

ocenił(a) film na 9
bibunio89

tak, takie cos nazywamy hiperbola

Cililing

A co ty kapo obozowy czy gestapo że się hiperbolą zajmujesz?

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

bibunio89

Film nie jest przerysowany. Tak właśnie w naszym kraju się dzieje. No ale lepiej powiedzieć, że to tylko przerysowanie...

ocenił(a) film na 8
bibunio89

A co mówią lekarze??

ocenił(a) film na 7
bibunio89

A ja się zgodzę, że to jest jego najsłabszy film.

ocenił(a) film na 7
Magdalena_42

Czemu najsłabszy?

ocenił(a) film na 7
mejor910

Wydaje mi się... nie chcę użyć złego słowa..naiwny?Głupi? Przerysowany, to z pewnością. Inne filmy coś wnoszą, idzie z nich przesłanie, można (pomimo brutalności i ostrego języka) obejrzeć to z mamą, która też lubi dostrzec w filmie coś wartościowego, co film nam może dać. Ten nie daje nic. Obejrzałam raz, więcej nie zamierzam, cieszę się, że nie poszłam na to do kina. To film sensacyjny bardziej z chamstwem w tle, niż ukazanie prawdziwych ludzi. Przy takiej "Róży" czy "Weselu" ten film to szkarada. Taka moja opinia ;) Nie jest zły, o nie, ale jest najgorszym filmem Pana Smarzowskiego. Z niecierpliwością czekam na "Pod mocnym aniołem" oraz na rozpoczęcie zdjęć do historii opowiadającej o rzezi Wołyńskiej.

Magdalena_42

W filmie są dość oczywiste nawiązania do afery FOZZ, śmierć prokuratora w wyniku zderzenia czołowego z ciężarówką, śmierć trzech czy czterech policjantów z drogówki którzy pierwsi przyjechali na miejsce wypadku na rybach (trzech facetów utopiło się w wodzie po pas.) Poczytaj trochę o sprawie Optimusa, o FOZZ o tym jak była przeprowadzana prywatyzacja, kto zakładał Polsat i TVN czyli nasze wolne media itd.

ocenił(a) film na 7
CatSayNo

O, dzięki! Nie wiedziałam o tym. Może to zmieni moje postrzeganie filmu. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 2
Magdalena_42

Masz 100% racji, sam odniosłem podobne wrażenia po obejrzeniu filmu, ale nie wypowiadaj się na tym forum, bo fani mordobicia, wulgarności, chamstwa wszelakiego zaszczekają Cię na śmierć ;P

Ahmed_1

Chyba kolega ma bardzo złe doświadczenia za sobą. Czy ktoś obraził tutaj koleżankę za jej wypowiedź? Nie. Z tego co czytam każdy wypowiada sie tutaj kulturalnie i bez wulgarności.

bibunio89

Nie wiem, czy to jest najsłabszy film Smarzowskiego, ale po jego oglądnięciu nie ma już ochoty na więcej...

ocenił(a) film na 8
bibunio89

a Ty co? z drogówki jesteś? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones