PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124084}

Dwadzieścia dziewięć palm

Twentynine Palms
6,1 1 075
ocen
6,1 10 1 1075
6,1 12
ocen krytyków
Dwadzieścia dziewięć palm
powrót do forum filmu Dwadzieścia dziewięć palm

Jedyne, co mogli z tym filmem zrobić, to wyciąć jakieś ostatnie pół godziny filmu, a resztę olać, bo nawet mimo pięknych widoków pustyni Mojave oraz Hummera H2 to jest jakieś filmowe faux pas! Dawno się tak nie wynudziłem, ale o dziwo oglądnąłem do końca...może dlatego, że liczyłem iż w tym pseudo kinie drogi (określenie wielce naciągane) coś się jeszcze wydarzy i zdarzyło...na końcu, ale przy takiej nudzie od początku to i to mnie nawet nie ruszyło, a właściwie cieszę się nawet, że tak, a nie inaczej się zaskoczył, bo tego majaczenia to człowiek o zdrowych zmysłach długo by nie wytrzymał! 2/10 (za auto+krajobrazy)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
T3RR0R1STS

De gustibus non disputandum est... Komentarz z (_!_), więc nie będę się do niego ustosunkowywał, kropka i koniec.

psiqtas

Święte słowa! Wtórny realizm dla smieci, powtarzam to od lat! Nagość pod festiwalowego widza, czyli ni to brutalne ni subtelne, kompletnie nijakie.

110 minut oczekiwania na bardzo przecięną końcówkę - wiadomo, że Francuzi lubią homosiów, mimo że akcja działa się w USA to rzecz reżyserował Dupont, więc oranie zadka było do przewidzenia od samego początku.

BIEDA 2/10

Moondog

biedaku, nie potrafisz nawet poprawnie przepisać nazwiska reżysera. jak to się w ogóle dzieje, że takie filmy trafiają w ręce takich prostaków jak wy powyżej

gaicki

Zrobiłem to celowo, zbyt głupiś by to pojąć. Nie dziwi mnie to - tobie ten film się pewnie podobał.

psiqtas

chciałem tylko przypomnieć że nikogo nie obchodzi Twoja opinia. Dosłownie jeszcze się taki nie urodził.
Przypominam bo chyba się rozpędziłeś.

ocenił(a) film na 5
psiqtas

Dla poprawnosci politycznej to Mojave Desert lezy na polnoc od Joshua Tree Desert... ale nie o tym mialem. Co mnie od razu odzrucilo w filmie to fakt, ze dla potrzeb operatora usunieto podglowki z przednich siedzen w samochodzie... I w tym momencie jakiekolwiek silenie sie na realizm dalo d... przynajmniej dla mojego odbioru. A tak nawiasem miejsce te (JTD) rzeczywiscie wyzwala w czlowieku zwierzece zadze i namietnosci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones