PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=355268}
7,0 89
ocen
7,0 10 1 89
7,2 6
ocen krytyków
Hamaca paraguaya
powrót do forum filmu Hamaca paraguaya

Fakt, że niedawno na ekrany wszedł "Półksiężyc", a wkrótce swoją premierę mieć będzie "Daratt" pozwala mi wierzyć, że także inne filmy z New Crowned Hope wejdą do polskich kin... Niestety nie udało mi się zobaczyć "Hamaca Paraguaya" na Nowych Horyzontach we Wrocławiu w ubiegłym roku. :( Szczęśliwie jednak obejrzałem "Światłość stulecia", "Operę Jawa", "Nie chcę spać sam" i "Półksiężyc". Za tydzień idę na "Daratt". "Hamaca paraguaya" będzie więc jedynym filmem z tych sześciu pełnometrażówek, które powstały w ramach obchodów 250 rocznicy urodzin Mozarta, którego nie dane mi było jeszcze zobaczyć. Może się jakiś dystrybutor nade mną zlituje? :P Miło by było. :)

Davus

Haha. Zaglądam tutaj 8 lat później - i dopiero przed chwilą (!) obejrzałem "Suszę" ("Daratt"). Ciekawe, co mnie powstrzymało w maju 2008 roku. :P
Ale "Hamaca paraguaya" wciąż przede mną. :)

"Nie chcę spać sam" > "Półksiężyc" > "Światłość stulecia" > "Susza" >>>>>> "Opera Jawa"

Davus

Mi również nie udało się zobaczyć tego filmu. Ale za to nowy film Paza Enciny "Ejercicios de memoria" można zobaczyć w ramach "Cinéma du réel" na stronie Festival Scope do 16 kwietnia za darmo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones