PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 993
oceny
6,7 10 1 77993
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

cóż jeżeli to dla ciebie NIE jest wytłumaczeniem to ok masz porostu pc lepszej generacji niż i tyle . Mój pc ma kilka lat

ocenił(a) film na 10
Rivaine

z tobą lepiej owile mi sie gada niż ze znanym nam hejterem filmu o solo .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

W końcu mam już głos w pc

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 10
Rivaine

Witaj . Mam powtórkę z sytuacji gdy narzucenie mi czyjejś woli i nie szanowanie zdania .

https://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/disc ussion/Nie+rozumiem+g%C5%82os%C3%B3w+krytyki,2719155?page=2&fbclid=IwAR2zg4ZS4xg 7kvUbq_k6W3PtuLWgqhFh_HT5mx-H9XTgwDhCShLV_Aj3VPI#post_16018492

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Po prostu radziłbym skończyć z pytaniami w stylu "ty tak na poważnie?" odnoszących się do tych osób, które dobrze ocenili serię. Bo to trochę brzmi, jakbyś nie dowierzał, dlaczego ktoś może lubić ten film, troszeczkę też prowokacyjnie. Stąd może lecą takie, a nie inne odpowiedzi. Podkreślam, "może".

Natomiast jeśli byś zapytał od razu, jakie pozytywy widzi w filmie, a odpowiedź byłaby dokładnie taka sama, jak w temacie, już bez argumentów, wtedy polecam ignorować. Ale weź pod uwagę też pierwszą część mojej wypowiedzi, bo podejrzewam, że właśnie dlatego tak ci odpowiadają ludzie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Po prostu radziłbym skończyć z pytaniami w stylu "ty tak na poważnie?" ''

I to według ciebie jest moja jedyna główna wina ?? .

''Natomiast jeśli byś zapytał od razu, jakie pozytywy widzi w filmie, a odpowiedź byłaby dokładnie taka sama, jak w temacie, już bez argumentów, wtedy polecam ignorować. ''

Racja ale podałem ci dowód dla którego spotkałem sie ponownie z tą sytuacją . I tu jest słuszność co do ignorowania

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"I to według ciebie jest moja jedyna główna wina ?? "

Napisałem ci, że MOŻE to być powód, dwa razy. Nie napisałem, że na pewno chodzi o to, ale moim zdaniem, lepiej by było przestać pisać tym podobne teksty, bo naprawdę brzmią trochę prowokacyjnie.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Napisałem ci, że MOŻE to być powód, dwa razy ''
Skoro tak uważasz to ok . Postaram sie z tym zaprzestać

''lepiej by było przestać pisać tym podobne teksty, bo naprawdę brzmią trochę prowokacyjnie. ''

Regulamin tego portalu nic o tym nie wspomina ale ok . Ale nie uważasz że stosowanie własnych zasad ,zamiast stosować sie do regulaminu portalu,to przesada ??

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Regulamin tego portalu nic o tym nie wspomina ale ok . Ale nie uważasz że stosowanie własnych zasad ,zamiast stosować sie do regulaminu portalu,to przesada ??"

?

Zasady zasadami, ale tu nawet nie chodzi o to, co jest w regulaminie. Tu chodzi o to, że skoro ty brzmisz lub ktokolwiek inny prowokacyjnie, to inni będą ci odpisywać właśnie w taki sposób, w jaki byś nie chciał.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Zasady zasadami, ale tu nawet nie chodzi o to, co jest w regulaminie ''
Ja kiedyś gdy byłem pierwszy raz na tym portalu , miałem regulamin tego portalu delikatnie mówiąc gdzieś . Dopiero po pewnym czasie do mnie dotarło że należy regulaminu tego portalu przestrzegać i będzie cacy .

''Tu chodzi o to, że skoro ty brzmisz lub ktokolwiek inny prowokacyjnie, to inni będą ci odpisywać właśnie w taki sposób, w jaki byś nie chciał. ''
Z tego wniosek że są tu ludzie którzy stosują własne zasady zamiast stosować sie do regulaminu portalu .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

"Z tego wniosek że są tu ludzie którzy stosują własne zasady zamiast stosować sie do regulaminu portalu ."

Z tego wniosek jest taki, że jak będziesz atakował innych bądź będziesz pisał teksty, które bywają lekko prowokujące, to również będziesz atakowany. Coś za coś. Prosta sprawa. Jednak jak stwierdziłeś, że masz zamiar przestać używać tego typu zwrotów, to tym lepiej.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Z tego wniosek jest taki, że jak będziesz atakował innych ''
Skoro widzisz tu ataki moje na innych , to ok . Miałem z synkiem rozmowę na pw na ten temat i ze wzgląd na niego postaram sie z tym wstrzymać .

Pamiętam słowa jednego z moderatorów , kiedy miałem z początku regulamin portalu gdzieś .

Mod mówił
- Jak nie interesuje cie regulamin portalu,i wolisz stosować własne zasady to na portalu NIE przebywaj .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

jeżeli chcesz wyjawię ci który z tutejszych moderatorów powiedział mi te słowa .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Mam kupione od wczoraj ten film na DVD i oglądałem, z wielkim zaciekawieniem jak na seansie w kinie .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

TY też nie lepszy koniecznie musiałeś wylać swe żale na długo przed premierą tego filmu , zamiast poczekać po premierze i wtedy wylać swe żale .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Płacze cały czas.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Serio płaczesz cały czas ? jak tak to na poprawę nastroju oglądaj najstarszą trylogie 4- 6 .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Dziękujemy administracji za szybką reakcję.może w końcu pacjent goku. Zakończy tą komedię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Pisze pisze, cały czas z różnych kont tylko administracja kasuje jego wypociny na bieżąco. teraz ma nową ofiarę i jego męczy głupotami. Prawie w dzień w dzień potem trzy dni spokoju i znów od nowa. Czyli po staremu nic się nie zmieniło, tylko tobie dał chwilowo spokój.

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Czuję się jak Smigol w scenie w której pozbył się Goluma, niestety ten potem wrócił :/ I ciekawe za co usunęli mi posta xd

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Za pajacyka.

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Czyli za nazywanie rzeczy po imieniu, smutno mi teraz :(

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Goku Cię rozweseli jak znajdzie twoje nowe komentarze hehe, on coś ostatnio wspominał o rozkazie 66 że by nas wszystkich kilim jak by miał taką moc decyzyjną, o tym że namierzył nasze adresy ip już nie wspomnę. Jest w kontakcie z Activision i Disney hehe administratorów ma gdzieś bo nie słusznie kasuja mu kąta, rozkręca się nasz chłopczyk

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Tak zostając przy temacie. Myślisz że to Trolling? Ja na początku myślałem że tak, że trolluje, ale kurde, to trwa zbyt długo. Dziesiątki nowych kont tylko po to żeby pisać "wypracowania" w każdej dyskusji? Zwykły troll by raczej sobie dał spokój albo by mu się znudziło, a on umie ciągnąć temat dłużej niż trwa dyskusja (chodzi mi o to że odpisuje sam sobie lub daje po 5 odpowiedzi do starych postów). Jak dla mnie to chory człowiek który dyskusje tutaj traktuje aż zbyt poważnie. Nie widziałem też nigdy żeby pisał "normalnie", czyli bez błędów i używania jakiejś dziwnej składni w wypowiedziach.

Powiedz mi, gdybyś trollował to chciało by Ci się ciągnąć jakieś dyskusje kilka lat? Mi zdecydowanie nie. To takie moje zdanie, mam nadzieję że można o nim już zapomnieć.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Ja cały czas twierdzę że on jest chory psychicznie. Po tym co wypisuje, tylko się w tym utwierdzam. Normalny człowiek nie wypisuję takich rzeczy nawet jak był zwykłym trollem. On ewidentnie potrzebuje cały czas podtrzymywać tą rozmowę, tak jakby był uzależniony, piszę by pisać, jego wypowiedzi są bez sensu czasami ma takie rzuty jak by urwał się z kosmosu. Po samym formułowaniu zdań można stwierdzić że coś jest nie tak, w kółko to samo nie wiem ile to już trwa, z dwa lata na pewno ,a on w kółko jak zacięta płyta, tyle osób mu już próbowało przemówić do rozsądku. A on dalej swoje dla tego twierdzę ze on jest chory na schizofrenie. Mam kolegę który cierpi na tą chorobę i widzę podobieństwo w zachowaniu. Nigdy go nie przekonasz nawet pokazując mu czarny kolor on powie że to biały bo tak mają osoby cierpiący na ta chorobę, wbił sobie do głowy że ma rację i nikt go nie przekona że jej nie ma każdy ma prawo do swoich przekonań,ale nie można piętnować tych którzy mają odmienną opinię. Na tym polega to forum, żeby każdy mógł się wypowiedzieć na temat swoich odczuć względem filmu, a on atakuje osoby którzy się z nim nie zgadzają. I nie potrafi odpuścić

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Chyba dłużej niż dwa lata, wcześniej latał na koncie AZ coś tam jak się nie mylę i spora z nim drama była.

WTTW_FILM

Chyba jednak film nie był tak tragiczny, skoro oceniłeś go na szóstkę ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Tak, aczkolwiek był klapą finansową więc trafnie przewidziałem, sprawdź mój profil, inne sw są ocenione wyżej. Solo miał swoje momenty np. Darth Maul, czegoś jednak brakowało, film był wtórny, zmęczenie materiału tobie swoje, nie wiem ile da się jeszcze z okresu imperium wycisnąć, mam nadzieję że po Ep 9 zostawią ten temat na jakiś czas. Nie mógłbym też wystawić 1/10 albo 2/10 bo po prostu technicznie ten film nadal jest świetny.

Nie pasowali mi aktorzy, Lando dobrany fajnie ale reszta... Emilia drewno (ale czego się po niej spodziewać po roli w Gocie), han też jakiś nijaki, do Forda startu nie było. Fiml też nie porywał, nie bł ciekawy, wiadomo było jak się skończy i co w nim będzie pokazane. Recenzji nie robiłem, potraktujmy ten post jako moją opinię bo nie miałem szansy jej w tym szitstormie napisać.

6/10, tragedii rzeczywiście nie było lecz dalej uważam że ten film był niepotrzebny i nieprzemyślany, co odbiło się na wynikach box office.

WTTW_FILM

Co prawda filmu jeszcze nie widziałem, jednak czuje po zwiastunach że będę miał podobne wnioski ;) - Też liczę że po Ep9 pozwolą temu imperium odpocząć, zresztą można tak wywnioskować skoro Disney nie zapowiedział dalszych filmów ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Gdy Kapitan wojsk Imperium powiedział"mamy zaprowadzić pokój w Galaktyce,ustalic rząd wierny Imperatowi oraz zlikwidować wrogie siły" to pomyślalem o Polsce, fajne było gdyby Polska zdominowała ten śwat, stworzylismy nowy porządek który byłby wierny Polsce .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones