PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 115
ocen
6,7 10 1 78115
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 10
buterfly

ten kolo

Machu_filmweb .

Jego krytyczne niby argumenty wobec tego filmu są takie ; zły aktor do roli hana solo , i złe podejście twórców do filmu odnośnie fabuły .

Gokussb

Podobno nie obejrzy tego filmu - Wiec nie wie jak wypadał aktor w roli Hansa Solo, ani nie wie jak potoczy się fabuła ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

tak tylko według jego logiki jedyne przygody hana solo młodego to starsze części sw 4 - 6 . I nadal myśli że każdego ten film nie obchodzi

Gokussb

Wiec brak argumentów - Bo przecież i tak nie ma zamiaru oglądać filmu ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

napisz mu to to może to niego dotrze chociaż wątpię

Gokussb

On i tak ma swoje ''argumenty'' ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

zgadza sie . Podobno po zwiastunie już ocenił tego młodego aktora i już wie że sie nie nadaje . I za nic zrozumieć nie chce że nikt go nie popiera

Gokussb

Zwiastun jest tylko krótka zajawką, pokazująca bardziej klimat samej produkcji - Trudno oceniać na jej podstawię grę aktorską ;) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Zgadza sie . Ja bardzo na ten film czekam , po tym jak TFA i tlj mnie rozczarowały

ocenił(a) film na 10
buterfly

teraz on znowu próbuje w sensie ; Uwierz mi że to będzie jedyny film sw którego nie zamierzam oglądać w kinie ale to nie znaczy że nie mogę wyrazić swoich odczuć na temat .

Z nim naprawde jest coś nie tak

ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz na komentarz typa Machu filmweb u góry do mnie , i to u samej góry .

Gokussb

Najlepiej zgłaszać jego komentarze do usunięcia .

ocenił(a) film na 10
buterfly

tak tylko jeden z moderatorów filmweb , przyjmie te zgłoszenia jeśli nie ma odzewu na jego posty . Gdy zobaczy mod że jest odzew , to dla niego nie ma sensu interweniować .

Gokussb

Ale usuniecie konkretnego posta można zgłosić bez problemu .

ocenił(a) film na 10
buterfly

spróbuj sam to uczynić prywatnie ci dam linka do tego moderatora

Gokussb

Najlepiej zgłaszać jego posty do usunięcia bezpośrednio pod komentarzami :)

Machu_filmweb

Nawet nie wiadomo czy doczekasz do tego czasu ,a już wspomniałeś że za tyle ktoś by forda zastąpił .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Każe ci ktoś oglądać takie typu możliwości ?? Nawet świadomy nie jesteś że wśród fanów dubbingu głównie dzieci nie ma . W moim kinie gdy jest film z dubbingiem jest pełno ludzi a wśród nich starsi fani sw i mało dzieci . A kiedy jest film z napisami na sali jest tylko 2\3 widzów .

Gardzisz dubbingiem to twój problem i każdego z takim podejściem powinno sie leczyć .

Pełno jest takich kin gdzie na film z dubbingiem przychodzi więcej ludzi , niż na wersje z napisami .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jeżeli dla ciebie jest normalne by wylewać żal z braku forda i pomysłu na fabułe tego filmu , to ty masz źle z głową nie ja . Widzisz wogóle kogoś na tym forum by prócz ciebie ktoś wylewał żale ?? Jak nie to luknij na forum i zobaczysz że nikt prócz CIEBIE tak nie robi . Wylewaniu żali z braku forda i pomysłu na fabułe , jest nieracjonalne i głupie do potęgi .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nie jesteś głupi

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Twój żal na ten film z braku forda i pomysłu na fabułe jest nudny jak flaki z olejem . Daj sobie wogóle spokój z tym filmem i przestań płakać pisząc każdy swój post

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Mam takie same prawo jak ty wyrażać swoja opinię

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Czy kto inny prócz ciebie powtarza że pomysł na fabułe nie pasuje i aktor na hana solo nie pasuje ?? Pisałem ci ostatnio ; NIKT prócz ciebie tak nie robi . Każdy czeka na premiere tego filmu aby zobaczyć i po seansie powiedzieć pozytywne czy negatywne opinie . Tylko do ciebie to nie dociera , ubzdurałeś sobie że nikogo ten film nie obchodzi .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nie zamierzam iść do lekarza tylko dla tego że według ciebie w mych postach przekonany jesteś ,że to konieczne .

I niech to dotrze do ciebie . Ja przeciwieństwie do ciebie jestem zdrowy psychicznie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Bo pewnie twierdzisz że twoja logika w stylu ; zły aktor do roli hana solo i złe podejście twórców do filmu , to jedyne słuszne argumenty ?? . Twoja głupota to twoja specjalność

Aby sie zorientować czy ten młody nadaje sie do roli hana solo trzeba go zobaczyć w kinie , a nie jak ty wylewająć żale .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

A twoje zdanie dobry aktor do roli solo i super konwencja filmu jest jedene słuszne

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

pogadaj troche z z mym kolegą , to sie przekonasz że ani troche sie z tobą nie zgadza .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nie nadaje się !!!!!! Już zwiastun mówi wszystko !!!!! Parodia hana solo !!!!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Przestaniesz płakać ??? Twój płacz ani troche nic nie zmieni . Jedynie TY tylko tak uważasz i nie masz stawiennictwa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty głupi jesteś i to nie dajesz sobie ze sprawy jak bardzo . Wylewasz ZNOWU żale na tego młodego aktora że do hana solo sie nie nadaje , a nawet go w tej roli NIE zamierzasz oglądać . Jakbyś był normalny zrozumiałbyś jedno

Nie podoba sie nie oglądaj

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Uwierz mi że to będzie jedyny film sw którego nie zamierzam oglądać w kinie ale to nie znaczy że nie mogę wyrazić swoich odczuć na temat produkcji nie zamierzam łykac wszystkiego co mi myszka zaserwuje bo jest to w świecie sw jakiś poziom trzeba trzymać ale taki jak ty tego nie zrozumie

Machu_filmweb

Nie obejrzysz - Ale już wiesz że aktora zagra tragicznie i o czym opowiada fabuła ;)

Osobiste gdyby mnie kompletnie nie interesowała produkcja, to po prostu sobie odpuszczam jej komentowanie ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

nie ma sensu z nim gadać gdyż on jest nastawiony na kłótnie z użytkownikami , zamiast na spokojnie gadać . A w tym temacie gdzie obaj z nim rozmawialiśmy okazało sie że jest czysto prowokacyjny i agresywny . Wiem to od tego gościa http://www.filmweb.pl/user/Pallando .

zajrzyj w temat
Han Solo czyli zapowiada się kolejny słaby film .

I tam z tym gościem pogadaj o tym

ocenił(a) film na 1
buterfly

Ale dlaczego nie mam komentować? interesuje mnie kanon sw !!! I jako fan który jest zawiedziony tym czym uraczył nas Disney wyrażam swoją opinię która jest wam nie po drodze i kłóci się z waszą dla tego będę pisał dalej i mam gdzieś co tam piszecie

Machu_filmweb

Zauważ tylko że oceniasz konkretną produkcję ,której nawet nie masz zamiaru obejrzeć a już wiesz jak tragiczna ona będzie ;) - i zgodzę się z tobą że masz gdzieś to co do ciebie piszemy, a to dlatego bo do ciebie po prostu nic nie dociera .

ocenił(a) film na 1
buterfly

za to do was dociera

Machu_filmweb

Tak dociera brak argumentów - Gdyż nawet nie obejrzysz produkcji .

ocenił(a) film na 10
buterfly

z nim nie ma co gadać . Jego co interysuje to wstrzymanie burd i kłótnie z użytkownikami

Gokussb

I tak zapewne za chwilę wyjedzie ze znanym nam, wszystkim stwierdzeniem że Hansa Solo może grac tylko Ford :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Pewnie tak ale nie warto wogóle z nim zaczynać tej dyskusji .

ocenił(a) film na 10
buterfly

jemu sie wydaje że sympatyków nie potrzebuje a może pisać krytykę do filmu co sie jeszcze nie ukazał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones