PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 115
ocen
6,7 10 1 78115
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 10
buterfly

całe forum za spamował ten typ swym płaczem

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Otrzyj łzy wysmarkaj nos i pogodz się z tym że tu jestem

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

nie wiem co ty bierzesz ale lepiej to ostaw bo ci szkodzi . Zgłaszamy twe posty do usunięcia . Całe forum już spamowałeś swym płaczem .. Jeszcze ci mało ?? Zamiast sobie W KOŃCU odpuścić nadal zaczynasz .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Skończ wspominać o mnie w swoich postach to zakończę tą rozmowę

ocenił(a) film na 8
Machu_filmweb

Ludzie dość już tego !!! Ile można się kłócić o film który nie widzieliście . Swoją kłótnia uniemożliwiacie poważną dyskusje na tym Forum . Czy wy nie widzicie ze wasz spór prowadzi do niczego , jest jedynie źródłem konfliktu . Powiem tak , jeśli tak bardzo chcecie się ze sobą szarpać to proponuje wam żebyście pojechali do Niemiec , zabrali ze sobą broń palną lub białą , sekundantów i tam rozstrzygnęli swój spór pojedynkiem , pro publico bono .

ocenił(a) film na 1
Pallando

Kończę rozmowę z nim bo masz rację nie ma to sensu !!! Solo sobie odpuszczę ale film o obi wan kenobi z chęcią bym obejrzał !! do goku dragon ball to nie bajka to anime !!!! oglądałem za dzieciaka i mi się podobało i tym zakończę rozmowę z Tobą!! czekam na bana hehe!!! ale nie myśl że mnie przekonałeś!! I na tym zakończymy !!! Kłótnie!!!

ocenił(a) film na 1
buterfly

I tak będzie kiepska jak odtwórca roli

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

jesteś chory umysłowo . Snujesz swe czarnowidztwo mając nadzieje że każdy ten film , znienawidzi . I to z braku forda i pomysł na fabułe ... Z tobą nie ma co gadać bywaj ....

Machu_filmweb

I tak go przecież w tej roli nie zobaczysz ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

wygląda na to że kolo cicho siedzi

ocenił(a) film na 10
buterfly

ubzdurał sobie tym razem że ja dając linki pcham sie gdzie mnie nie chcą i mam iść oglądać parodie hana solo .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Zgłosiłem tego typka do jednego z moderatorów tego portalu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gokussb

Też go już zgłosiłem .

ocenił(a) film na 10
buterfly

i fajnie . Oby szefostwo portalu coś z nim zrobiło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Machu_filmweb

Na razie to ty opanowujesz forum swoimi pretensjami do filmu które nawet nie widziałeś - A przez nazywanie kogokolwiek głupim, uwadniasz tylko że zasługujesz na ten ban .

ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz co wymyślił nowego

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz ten gościu upiera sie w swym czarnowidztwie ze film będzie kiepski , jak i odtwórca roli .

ocenił(a) film na 10
buterfly

znowu ten kolo zaczyna zobacz jego posty

ocenił(a) film na 10
buterfly

ten gościu podobno wypisuje co mu leży na wątrobie

ocenił(a) film na 10
buterfly

czekasz na ten film ? ja tak i mam nadzieje że bedzie lepszy niż tlj

Gokussb

Osobiście wielkim fanem SW nigdy nie byłem, ale jak będzie okazja to obejrzę :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

ok . Ja kiedyś byłem zagorzałym fanem sw do dnia kiedy Disney wszedł w posiadanie tej marki

Gokussb

A ja dopiero zaczął się nią interesować ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

ok . I która z części sw ci sie podoba najbardziej ??

Gokussb

Nie widziałem jeszcze wszystkich ;) - Ale obecnie stawiam na Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi (1983)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
buterfly

gościu znowu warjuje tym razem tu


http://www.filmweb.pl/film/Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie-2018-714149/dis cussion/Zwiastun+mi+wystarczy.,2975090#post_15698977 .

Jest na niego jakiś sposób ??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gokussb

zgłosiłem cie do najbliższego moderatora któremu ufają użytkownicy portalu . I tylko czekać jak administracja ci konto zablokuje bądź da bana per

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ja Cię też zgłoszę brrrry już się bój!!!!

ocenił(a) film na 10
Gokussb

każdy zna twój lament na na ten film . I bardzo wiele wiele osób ma cie dość ,prawdopodobieństwo że moderator spełni twoją prośbę jest znikoma , on spełnia użytkowników których długo zna np mnie . Ciebie oleje koncertowo

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No tak ty twój współ lokator motylek i wasz najbliższy moderator !!!!!

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Aha strach się bać czyli po znajomości chcesz mnie uciszyć całe szczęście że tego nie kryjesz i tak wylewnie to opisujesz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gokussb

ty sam sie gasisz uważając że na ten film jest kiepska fabuła i źle dobrany aktor na główną role . Nie pracujesz w Hollywood i nie masz w tym głosu decydującego , i niech to dobrze do ciebie . A jak sie upierasz że twa krytyka ma wiele do rzeczy to udowodnij to Hollywood . Nikt tam cie nie usłucha

ocenił(a) film na 10
Gokussb

po co wogóle tym filmem sie zamartwisz jak ciebie ponoć martwi z kiepskiego pomysłu na fabułe i uważanego przez ciebie źle dobranego aktora na główną role ?? To jest brak rozsądku z twej strony . Twój kłopot to taki że za bardzo do twarzy forda sie przyzwyczaiłeś . Masa ludzi z tego forum ma cie dość

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Po co oglądasz tfa tlj skoro go krytykujesz tak samo jak ja solo ?

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Bo to jest Polska i tu sie krytykuje . Udaj sie do Hollywood i tam spróbuj udowodnić twa logika ma choć cień prawdy . Twe powody na tym forum każdy zna

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No czyli ty możesz a ja juz nie hipokryto

ocenił(a) film na 1
Gokussb

HIPOKRYTA !!!!!!! I TYLE W TEMACIE dalej będę komentował twoje komentarze

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Aż zrozumiesz że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i to że nie liczy się tylko twoje

ocenił(a) film na 10
Gokussb

czy do twego łba dotrze w końcu że ; krytyka na pomysł na fabułe tego filmu i na młodego aktora nie ma racji bytu ?? . Nie przekonasz mnie do tego by twa krytyka miała jakie kolwiek znaczenie . I nie jesteś każdy tylko ty jesteś .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Czemu krytykujesz tfa tlj ?

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Czytanie ze zrozumieniem TO JEST TWÓJ PROBLEM

ocenił(a) film na 10
Gokussb

każdy na tym forum ma cie dość , tylko nie chcesz tego zauważyć . Myślisz że każdy cie popiera a tak WCALE nie jest . Wiemy o twym lamencie tylko nikt z tobą nie dzieli oburzenia na ten film .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No i co z tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones