PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 775
ocen
7,2 10 1 245775
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Rozszerzenie już jest i dodaje wiele dobrego dla tego kina, myślałem, że będzie im ciężko to uratować, ale według mnie udało się i warto!

ocenił(a) film na 4

A mnie zawsze dziwili ci nieznani i nowi użytkownicy nagle odkopujący tematy sprzed pół roku. Ja widzę że tu nie ma przypadku.

Belief

Inteligentna Belief jak zwykle wszystko łyka, hahaha

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Inteligentny Bartosz jak zwykle trwa w błogiej niewiedzy, hahaha

Udowodnij mi ową niewiedzę.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Udowodnij mi "połykanie".

To metafora. Znasz takie pojęcie?

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Nie prosiłem cię o objaśnianie metafor tylko argumenty za twoją tezą.

Wydaje mi się, że poprosiłem cię o coś pierwszy. Kultura wymaga, żebyś wcześniej odpowiedział na moją prośbę.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Twoja teza pojawiła się pierwsza.

Tamta wypowiedź nie była skierowana do ciebie.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

To jest forum, tu każdy może się wypowiedzieć.

Widzę, że kultura jest ci obca.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Widzę że jest mi nieobca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belief

Ja już przestałem zgłaszać bo to zbędny trud. Wolę się podroczyć i marnować ich nadmiar wolnego czasu.

ocenił(a) film na 4

I masz rację. Tu nie ma sensu zgłaszać. Na tym portalu liczy się tylko mamona, a mamona to odsłony, te zapewniają trollki, więc logiczne, że ich nie banują. Zwykłych użytkowników to mają w głębokim poważaniu o czym przypominają przy każdej niechcianej aktualizacji portalu.

użytkownik usunięty

gdyby znaleźliśwmy Oro na początku 2014 roku kiedy kamilek szalał, ty byś ocalił swoje konto, Straigh swoje, nawet Lonier by tu był, polecieliby Thranduile09 saurony8 i smalczyki, czosnek. I normalny portal by tu był.

Belief

Tak się składa, że robisz dużo więcej syfu ode mnie. Poza tym kiedy ostatnio coś do ciebie napisałem oprócz dzisiaj? Może ruszysz wreszcie tą główką? A jeśli nie podoba ci się portal, to nikt nie będzie za tobą płakał jak nie będziesz tu wchodziła.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Ona robi dużo więcej syfu od ciebie??? Humor cię nie opuszcza, przypomnieć ci twoje chodzenie za sentią? Szkoda że Sentia nie zgłosiła cię wtedy do Oro bo wiedz że na bloku na 30 dni by się nie skończyło a na permamentnym banem.

Nie pisz do mnie, bo nie jesteś godzien ze mną dyskutować i lepiej pilnuj swoich KONT.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

haha nie! Mylisz się, ty nie jesteś godzien dyskutować z nami za wysokie progi na twoje rogi. Mam jedno konto Sauronie8

Trolle powinny słuchać Saurona. Chyba trzeba będzie zrobić porządek, bo jest problem z dyscypliną.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

hihihihi ale z ciebie żartowniś i co nam zrobisz? Zablokujesz konta i z kamisem będziecie tu rządy sprawować.

użytkownik usunięty

Cycaty Sauron to słaby autorytet. Komiczny.

użytkownik usunięty

hehe zgasiłeś go :)

Może gdybyśmy byli w podstawówce to byś mnie tym zgasił.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Przejmujesz się moimi postami bardziej niż ja sam. Doceniam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JBridges

Takie teksty nie wystarczą żeby mnie obrazić. Nie wiem, może Belief i reszcie bandy czymś takim zaimponujesz, ale normalnym ludziom nie.

ocenił(a) film na 4

Zgłosiła. Zgłaszała go do GodFelli i miała go też zgłosić do Oro co pewnie uczyniła. Ile można znosić takiego stalkera? Zbierała na niego dowody długo. Jeden moderator kazał jej się chrzanić a drugi jak widać też nic nie zrobił. Ja też go zgłaszałam i wielkie G. Trolle są tu pod ochroną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bartoszcyc8

No ale ty jesteś największym... poza tym prosił cię ktoś o komentarz? i odczep się od Belief bo to już podpada pod obsesję...

Belief

Belief nie przejmuj się cha.... nie warto.. tylko tyle trollowi zostało w życiu nic nie umie poza prowokacją.

użytkownik usunięty
Belief

czyli tak jak mówiłem admini zwyczajnie mają w czterech literkach, jedyne co potrafią wprowadzać to wiosenne nowości... nie zdziwię się jak przed końcem listopada/początek grudnia zmienią nasze profile... już mieli dawno zmienić i pewnie zmienią... bo na wiosnę kolejne zmiany... żenua

użytkownik usunięty
Belief

oczywiście że nie poniosą odpowiedzialności i to jest smutne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
bartoszcyc8

łańcuch zerwany, krew się poleje, Cycu spierdziela i się śmieje

LukeuszLFC

Suche jak szkolna gąbka na pierwszej lekcji.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

myślałem że cię zablokowali tak długo cię nie było

Prędzej ciebie zablokują niż mnie. :P

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

a to dobre :)

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

10 punktów dla Gryfonów hehe fajnie się zrymowało.

ocenił(a) film na 3

Wyluzuj z tym Harrym Potterem, bo jakbyś był w Londynie na stacji, to byś wziął rozbieg i dyńką w ścianę zapierdzielił. Bo byś myślał, że do Hogwartu się przedostaniesz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
JBridges

nic więcej nie umie :D

użytkownik usunięty
Belief

no właśnie, i to na pewno nie jest przypadek że akurat jest to na forum Hobbita. Widzę że pan Sauron8 znowu zaczepia ciebie eh te przypadki. Może to forum jest jakieś magiczne :D

ocenił(a) film na 6
monika_makowa

"kamil napisał na dole w tym temacie, wiec to chyba prawda." - przepraszam kamil to wyrocznia tego forum? ;/

monika_makowa

Przepraszamy Monisiu, że Cię oskarżyliśmy! Wybaczysz nam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones