PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 323
oceny
7,6 10 1 322323
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

http://www.filmweb.pl/news/%22Pustkowie+Smauga%22+wype%C5%82nia+si%C4%99+chi%C5% 84skimi+widzami-102929

cichy89

Nie interesuje mnie liczba widzów, tylko ogólne zarobki, kapewu?

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

To zadam ci zagadkę matematyczną. W 2000 roku chleb w Polsce kosztował 1 zł. Dzisiaj na skutek inflacji kosztuje 2 zł. Który sprzedawca więcej zarobił - ten, który w 2000 roku sprzedał trzy bochenki, czy ten, który dzisiaj sprzedał dwa bochenki ?

ocenił(a) film na 5
cichy89

Ciężko Ci będzie mu wytłumaczyć to, że jak ktoś zarabiał 10 lat temu 2tyś złotych i zarabia teraz 2 tyś zł to w ogólnym rozrachunku zarabia teraz dużo mniej niż 10 lat temu.

ocenił(a) film na 6
Solenopsis Fugax

przecież wyraźnie napisał : "Wiem co to inflacja"

;)

cichy89

Przecież on nie wie....;/ i upiera się jak osioł przy swoim i nie da sobie wytłumaczyć i brnie w zaparte

sentia

Najlepiej źle przeczytac, nie? Weź stara najpierw przeczytaj uwaznie, zanim zaczniesz pleść bzdury. Napisałem, ze bez inflacji Hobbit zarobił więcej. nawet box office mojo to podaje.

kamilxxx09

Ale co z tego że bez inflacji. Jak inflacja się wlicza do ogólnego kosztorysu. I dla producentów to co dla ciebie jest super wynikiem dla nich jest przeciętne.

sentia

Miliard to przeciętny wynik? Kończe z toba rozmowe.

kamilxxx09

Do ciebie nic nie dociera.... Po Hobbicie spodziewano się nie wiadomo czego.... że miliard będzie lekką ręką a tak naprawdę tego miliarda może wcale nie być....

ocenił(a) film na 9
cichy89

Z nim nie pogadasz, on się zatrzymał na podstawowym szczeblu edukacji.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Nie można miec porażki;/Można ją odnieść,to po pierwsze.Po drugie,to napisał Ci konkretnie,podał liczby,więc należy się odnieść do jego wypowiedzi w sposób merytoryczny,a nie bawić się w dyletanctwo.I nie, tak nie jest .

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Jak podano wyżej, w przeliczeniu na dzisiaj drużyna zarobiła o wiele więcej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

O ile wiem, dostałeś już 2 ostrzeżenia. jeszcze jedno i masz bana. A ja mogę bronić Hobbita nadal - słowa Pana GodFella.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

Dokładnie to napisał że bronisz "Hobbita jak Niepodległości" - gdzie trafił w dziesiątkę z tym stwierdzeniem! Za to nie przypominam sobie żeby dał Ci prawo do zgłaszania kogokolwiek Ci się żywnie podoba! Napisałeś: "Póki co Hobbit ma lepsze zarobki niż Lotr, wiec nie kracz" a Pan cichy89 wyjaśnił (z resztą bardzo trafnie) dlaczego zarobił więcej. Jego wyjaśnienie Ci się nie spodobało więc odpisałeś mu: "Zgłoszony za trollowanie i zaśmiecanie tematu" - tylko ja tu nie widzę żadnego trollowania ani zaśmiecania! Pan cichy89 przedstawił swoje argumenty w bardzo kulturalny sposób (nie obraził Cię, nie obraził również "Hobbita") więc nie masz żadnych podstaw żeby Go zgłosić! Na przyszłość jak założysz jakiś temat to napisz w nawiasie (tylko komentarze, które popierają moją tezę, opinię czy zdanie) np. temat: "Fenomenalne otwarcie w Chinach i nowy rekord !!!!" Proponowane komentarze: "Brawo! oby tak dalej" lub "Świetnie niech dobije do 10 miliardów!" albo "To było do przewidzenia przecież Hobbit to najlepszy film na świecie! Lovciam :)"

Widzę, że na tym forum trzeba mieć takie zdanie jak Ty, albo nie można go mieć w ogóle! Dosłownie jak w Korei Północnej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
straightlines

Moderatorzy coś powinni zrobić, bo dłużej już tak nie może być!

matysek150

Ale lepiej nie iść z tym do GF.. dam wam linki do kont innych moderatorów

sentia

http://www.filmweb.pl/user/selene_
http://www.filmweb.pl/user/Lucynica
http://www.filmweb.pl/user/emil
http://www.filmweb.pl/user/elima

straightlines

Dokładnie troll i tyle nawet Harry Potter więcej zarobił niż Hobbit . I Harry Potter ma swoje muzeum a Hobbit nie to dowodzi tylko tym że Hobbit jest słaby jęśli szczerze powiedziawszy Hobbit Pustkowie Smauga by mnie nie zaskoczył to Po prostu to by było wogóle dla mnie dno jednak Hobbit Pustkowie Smauga mnie zaskoczył więc dla tego mam 10/10 ale to nie zmienia faktu że Hobbit jest słaby i gdyby nie to że Hobbit Pustkowie Smauga mnie zaskoczył to było by
dla mnie totalne dno jednak na ten czas moge stwierdzić że według mnie cała trylogia będzie tylko oceniona na dobry . Wogóle dziwi mnie to i to też tak wygląda że kamil broni Hobbita jakby już wyszła ostatnia część on jest jakiś dziwny jak można bronić całej trylogi Hobbita jak jeszcze trylogią nie jest . Dopiero będzie w Grudniu ale to co kamilek mówi to i tak nie ma sensu . Ja na ten czas moge stwierdzić że Hobbit będzie Dobrą trylogią jeśli zaś liczyć oddzielnie to póki co toHobbit Pustkowie Smauga jest dla mnie Arcydziełem . Tak samo mam z wp całą trylogię uważam za Arcydzieło a ja oceniam filmy oddzielnie więc wp dwie wieże są dla mnie słabe powrót króla też ale cała trylogia oceniam 10/10 . Posłuchaj tego .. są zakłady na najlepsze filmy i startują do niego dwa filmy Hobbit i shrek . Kamil stawia na Hobbita i daje najwyższą kwotę jaką ma czyli podaje przykład 300 tysięcy a ja daje na Shreka i daje pół miliona . Przy ogłoszeniu wyników wychodzi nato że Shrek jest lepszy kamil zostaje bankrutem a ja się bogace biedny kamil przegrał .
Ps. Z Sherkiem to tylko przykład :-) :-) :-) ziom

matysek150

Może już tam mieszka :)

ocenił(a) film na 5
wort801

Może :)

matysek150

Powiedział tez, ze mam prawo bronić tych filmów, a wy bez przerwy prowokujecie. Wielu dostało ostrzeżenie.

ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

Masz prawo bronić filmu, tylko w tym wypadku nikt nie prowokował! Zgłosiłeś użytkownika cichy89 bo nie podobały Ci się jego argumenty, które zresztą w żaden sposób nie obrażały "Hobbita".

matysek150

Zgłosiłem go, bo mi zaśmiecał temat to raz. A dwa zobacz sobie jego pierwszy wpis - prowokacja że aż smierdzi.

ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

Dobra, jak tam sobie chcesz. Wiem tylko, że gdybyś go nie zgłosił to nie byłoby teraz tych hejtów pod Twoim tematem.

matysek150

Wielcy obrońcy się znaleźli. Robią smietnik przez jeden wpis.

ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

Tylko, że to nie jest jeden wpis, takich sytuacji było już tysiące na forum i nie chcę mi się wierzyć, że zawsze byłeś sprowokowany! Nie odmawiaj innym swobody myśli bo niedługo nikt nie będzie odpowiadał na założone przez Ciebie tematy. Ludzie będą się bali napisać cokolwiek nie wiedząc czy Cię to urazi i sprowokuje do zgłoszenia.

Pozdrawiam!

matysek150

Ale ja nikomu niczego nie odmawiam. Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

w jednym temacie praktycznie wszyscy maja Cię za trolla brawo Kamilku:)

ocenił(a) film na 7
matysek150

Można prosić o link do tematu, w którym to się działo.

ocenił(a) film na 7
matysek150

Błąd. Do usunięcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamilxxx09

Hahaahahaah taaa bo GodFella zawsze taki skwapliwy i troskliwy o system moderacji... Weź... się ogarnij... Tak się składa że nie tylko GF tu moderuje....

ocenił(a) film na 7
sentia

siemanko...żono!!!:D

straightlines

Cześć kozacze co tam ciekawego w domku? Po staremu? Kamilek psuje innym zabawę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

uwaga nasz ulubieniec jest już na forum :)

ocenił(a) film na 7
wort801

juz do mnie napisal...nie wiem po co....

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Cichy ma rację, poczytaj coś o obiegu pieniądza i inflacji bo głupoty pleciesz.

ocenił(a) film na 8
cichy89

nie ma co polemizować z tym oszołomem;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
maiev888

Podzielam opinię.

maiev888

i to jest odpowiedz na ten temat ::)
popieram :)

cichy89

Harry Potter też jest lepszy od Hobbita Hobbit zarobił milard dolarów a Harry Potter 7 miliardów dolarów i kolejny dowód który podtrzymuje słowa pozostałych forumowiczów że Hobbit jest słaby. A kamilek nie umie się z tym pogodzić

Denisstradowski45

Hahaha tylko że Potter miał 8 części, a Hobbit póki co 2. I jest w o wiele lepszej sytuacji finansowej, biorac pod uwagę fakt, że pierwsze części HP zarobiły mniej niż Hobbit.

kamilxxx09

Liczą się fakty Hobbit jest gorszy

ocenił(a) film na 8
Denisstradowski45

Lepiej nie mów o faktach. Robisz to i nie chcesz być porównywany do kamilxxxa

pemmil

A przepraszam kazał ci się ktoś wtrącić po zatym Harry Potter zarobił więcej niż Hobbit

ocenił(a) film na 8
Denisstradowski45

Mówię o tych "faktach". Piszesz jak on a nie chcesz by cię z nim porównywać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones