PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 315
ocen
7,6 10 1 322315
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

http://www.filmweb.pl/news/%22Pustkowie+Smauga%22+wype%C5%82nia+si%C4%99+chi%C5% 84skimi+widzami-102929

pemmil

Jeju człowieku tu mu inni na faktach tłumaczą że Hobbit jest gorszy to raz a dwa to prawda że piersze części Harry Potter zarobiły więcej niż Hobbit . Ok masz swoje zdanie ale Harry Potter zarobił więcej niż Hobbit więc co się mnie tak czepiasz to że pierwsze części Harry Potter zarobiły więcej niż Hobbit to jest prawda.

ocenił(a) film na 8
Denisstradowski45

To że hobbit jest gorszy to opinia. Kamil też lubi mówić o faktach i zbytniej popularności mu to nie przynosi. Chyba że chodzi o zarobki ale jeśli tak to źle to ująłeś

pemmil

No o zarobki a niby o co I to jest szczera prawda że pierwsze części Harry Potter zarobiły więcej niż Hobbit

Denisstradowski45

idź oglądac lepiej Chorego Pottera.

kamilxxx09

No ciebie chyba uderzył piorun jeśli ty myślisz że Harry Potter miał mniejsze zarobki i tu się mylisz bo pierwsze części Harry Potter zarobiły więcej niż Hobbit to raz a dwa W Polsce nie ma tak dużego zainteresowania Hobbitem jak Harrym Potterem i tu cię boli.
Ps. Kończe z tobą gadać bo i tak nie zrozumiesz tego psychofanie Hobbita

Denisstradowski45

Misiaczku, 1 miliard a 800 mln $ to różnica. A co do widzów to tylko Kamień filozoficzny miał większa w Polsce. Reszta filmów o HP to przepaści w porównaniu z liczbą widzów Hobbita.

kamilxxx09

Po pierwsze nie nazywaj mnie misiaczkiem bo nie jestem żadnym twoim misiem do przytulania a jak ja cie nazwe misiem to ci się odechce wszystkiego
Po drugie mylisz sie przykro mi ale ty nie umiesz za akceptować że Hobbit jest gorszy a cała trylogia lotr depcze Hobbita
Po trzecie wszyscy na tym forum mają cie dość

Denisstradowski45

Jesli fakty o zarobkach Hobbita tak cię wkurzają, to na nie nie patrz, misiu.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

przecież pierwsze części HP zarobiły więcej niż Hobbit. I one nie były w technologii 3D.

cichy89

No dokładnie zgadzam się i one nie były w technologi 3D a zarobiły więcej niż Hobbit . Ale lepiej olać kamila bo mu i tak tego nie wytłumaczysz

cichy89

Chyba masz złe dane.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

sprawdź na boxoffice i na dowolnym kalkulatorze inflacji.

cichy89

Nie interesuje mnie zadna inflacja.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

a jak kiedyś inflacja skoczy do takiego poziomu, że bilety będą kosztowały miliard dolarów, zrobisz sobie film i na ten film wybiorą się tylko dwie osoby, to powiesz, że zarobiłeś więcej niż Hobbit?

cichy89

Ale tak nie będzie

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

oczywiście, że będzie. Inflacja to ciągły, nieustanny proces.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Nie jest wyższy, już Ci to cichy rozpisał dokładnie. Wartośc dolara zmalała, więc ogólny zarobek jest zdecydowanie niższy.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Nie ma lepszych zarobków. Inflacja i droższe bilety na pokazy 3d.

returner

Czyli ma. Droższe bilety, więcej kasy $$$$$$$$$$$

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Tyle, że trzeba doliczyć inflację do starszej trylogii ponad 100mln,
a Hobbitowi odjąć różnicę z droższych biletów 3d. Różnica więc jest spora na korzyść Władcy.

returner

Ale liczy się kasa. Dolary.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Przecież mówiłeś, że wiesz, co to inflacja. Jak kiedyś inflacja skoczy do takiego poziomu, że bilety będą kosztowały miliard dolarów, zrobisz sobie film i na ten film wybiorą się tylko dwie osoby, to powiesz, że zarobiłeś więcej niż Hobbit?

cichy89

On tak powie...

kamilxxx09

Nie licz się kasa tylko jakość filmu a jakość jest przeciętna

sentia

Jakoś jest na najwyższym poziomie. Pogódź się z tym.

kamilxxx09

Nie nie jest.... To co uważasz że Hobbit to wielki sukces i wspaniały film bo zarobił dużo pieniędzy? tak?

sentia

Właśnie nie. Tylko ze inni zaczynają coś gadac o zarobkach, wiec nie pozostaje mi nic innego, jak równiez mówic o zarobkach.

kamilxxx09

sam założyłeś temat o zarobkach

WielkiBob

Nie o zarobkach, tylko o rekordowym wyniku w Chinach. A to różnica.

kamilxxx09

o rekordowych zarobkach w Chinach . No czyli o zarobkach. Więcej osób chodziło na Lotr pogódź się z tym.

kamilxxx09

Ale to nie jest rekordowe....

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Do miliarda nie dobije :) - Jack$on będzie zasmucony ;//

kamilxxx09

kamilxxx09 ty fanatyku jeden ile jeszcze głupot napiszesz na forum ???? mało ci jeszcze naprawdę chcesz bana ??? dają ci argumenty a tobie nadal mało ???

ocenił(a) film na 7
wort801

Powiedzenie "głupi jak but" zostało spersonifikowane :D

straightlines

no :) racją głupota ma na imię ............ od dzisiejszego dnia :)

ocenił(a) film na 8
wort801

A to imie to pippin ;)

ocenił(a) film na 7
pemmil

fool of a took:D:D:D:

pemmil

Nie jednak nie to imię :) :) :)

ocenił(a) film na 8
wort801

"run, you fools"
Zostało jeszcze siedmiu.

ocenił(a) film na 7
pemmil

hahahahha

ocenił(a) film na 7
wort801

hahahahah

ocenił(a) film na 7
wort801

zostałeś zgłoszony przez trola hahahah:)

wort801

Zgłoszone.

kamilxxx09

Ciekawe za co ????

kamilxxx09

I co Kamil teraz każdego będziesz zgłaszał, kto napisze, że Hobbit ma gorsze zarobki niż Lotr. Z tymi co się nie zgadzają zawsze się kłócisz. Naprawdę nie możesz uszanować czyjego zdania ?

ocenił(a) film na 5
Agaaa_4

Szkoda czasu i tak nie zrozumie. Już próbowałem mu to wyjaśnić.

matysek150

Ja nie rozumiem jednego, po co w ogóle wchodzi na to forum skoro wie, że zawsze ktoś będzie przeciw. Nie potrzebnie się denerwuje. Mógłby sobie znaleźć kogoś, kto będzie z nim się zgadzał w 100% i z nim sobie pogadać, a nie ciągle się kłócić.

ocenił(a) film na 5
Agaaa_4

Zgadzam się, ale jest jeszcze jedna opcja może wrzucić na luz i nie traktować każdego komentarza na temat "Hobbita" zbyt poważnie :)

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

A , skoro mowa o Chińskiej premierze - „Desolation of Smog” ;D

https://www.facebook.com/TheOneRingnet/photos/a.396801514820.175074.6425769820/1 0152048258899821/?type=1&theater

ocenił(a) film na 8
calays

A tam, już nie ma ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones