PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 599
ocen
7,5 10 1 55599
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Czego się obawiacie w trzeciej części ? Bo ja tego:
1. Że Czkawka i Astrid będą mieć dziecko/dzieci (pewno potem wszystko będzie się kręcić wokół
bachora, a zresztą trudno będzie myśleć o Czkawce i Astrid jako ojcu i matce. Chociaż wydaję mi
się, że Czkawka w drugiej części spoczął na laurach i teraz to Astrid się bardziej do niego klei, niż
on do niej, więc może ten związek się nie rozwinie, na tyle, by, że tak powiem, doszło do dziecka.
Mogą się do siebie miziać, byle nic z tego nie było :P)
2. Boję się, iż Czkawka będzie mieć brodę. Bo wtedy już nie będzie się wyróżniać, będzie
wyglądać jak każdy inny wiking, a przecież Czkawka jest pewnym wyjątkiem wśród wikingów.
3. Widziałam, że dużo osób pisze, że w trzeciej części smoki mają odejść/zginąć/zniknąć. Tak
było w książce ? Skąd ten pomysł ? Bo się strasznie martwię. Kurcze, w końcu to film dla dzieci
(poniekąd). A zresztą, nawet jeśli nie, to i tak i duzi i mali będą płakać :( więc to będzie chyba
drugi najbardziej wzruszający film (po Titanicu).
A Wy czego się obawiacie w trzeciej części ?

InMyDreamsIsToothless

Po za tym wydaje mi się, że reżyser jest świadom tego, iż Czkawka jest inny od innych wikingów i wątpię by zrobił z Czkawki drugiego Stoicka Ważkiego:P

ocenił(a) film na 8
InMyDreamsIsToothless

Super by było, gdyby wyglądał tak samo. A skąd to wiesz ?

Chantoria

FB;) Tylko nie wiem czy zdjęcie jest prawdziwe czy też nie. Ale najgorsze jest to, że na tym zdjęciu Czkawka ma smutny wzrok i jest odwrócony od Szczerbatka, który leci w przeciwną stronę. :x

ocenił(a) film na 8
InMyDreamsIsToothless

Aaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! Czy to znaczy że jednak smoki odejdą ?!!!!!!!!!! Nie !!!!!!!!!!!! :(

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Nie mogę tego nigdzie znaleźć :(.

Chantoria

Pomyłka: To był tylko fanart. Jeszcze wszystko jest możliwe :D

InMyDreamsIsToothless

Szczerbatek sam lata niemożliwe... chyba zrobił ogon z Gift Of The Night Fury

materek21

chyba że czegoś niewiem

materek21

ja sie obawiam ze czkawka umrze:-(

HERKULES3456

nie przesadzaj(wole by zginęła wichura) ale szczerbatek jak zginie to ja wyjde z sali kinowej

ocenił(a) film na 8
materek21

Tego też nie przeżyję, ale mam nadzieję, że w sali zostanę :P.

materek21

Wichura nie !!!!!! T_T

ocenił(a) film na 8
HERKULES3456

Nie przeżyję tego.

Chantoria

ktoś musi zginąć

materek21

To, co odkryła matka Czkawki w drugiej części trylogii, to co Szczerbatek ma na grzbiecie ma mu podobno pozwolić latać.

annalicja

To znaczy że odleci z tą light fury T_T nie błagaaam nieee

ocenił(a) film na 8
Eevee_girl

Jedyne, co mi się nie podoba w light fury to to, że boję się że przez to powstanie taki typowy wątek miłosny, co zresztą już zapowiada się w zwiastunie. Ona gra niedostępną, a on się stara jej przypodobać. Typowe lovestory, nie za bardzo w stylu tego epickiego filmu, który trochę łamał przecież utarte schematy.

Chantoria

A ja chce żeby Astrid i Czkawka mieli dziecko uwielbiam i ch związek XD

ocenił(a) film na 6
Chantoria

Najbardziej, to ja się boję Drojewskiego w roli Czkawki...

ocenił(a) film na 8
Atrament3

Że mu się jeszcze bardziej nie będzie chciało starać :P ?
Nie martw się, może znowu zmienią dubbing ;)

Chantoria

Ja sie obawiam, że ktoś dobry wykituje. Oto przykłady:
1.matka czkawki
2.jakiś z jego kolegów
3.jakies 10-15 smoków(albo więcej)
4.20-30ludzi(-II-)
I na koniec very sad:-(
5.Astrid
6.SZCZERBATEK
7.CZKAWKA

ocenił(a) film na 8
HERKULES3456

Trochę więcej optymizmu. Zresztą główny bohater nie może, zacytuje Juliana, ,,zdeść" :P. Szczerbatka wszyscy tak kochają, że on raczej też nie zginie. Może Astrid...ale to też mało prawdopodobne.
Ale to by się zrobiło trochę przewidywalne, gdyby znów ktoś zginął. A ten film, jak wiemy, przewidywalny nie jest ;).

HERKULES3456

Wątpie, żeby umarła matka Czkawki - Valka. Wprowadzili ją dopiero w 2 części, więc nie spodziewam się jej śmierci, ale czy ktoś przypuszczał, że Stoick umrze w 2 (na pewno nie ja xD)? Po Dreamworks nie można spodziewać się niczego. Pożyjemy zobaczymy...

PS. Nie przeżyje śmierci Szczerbusia ani Czkawki tak jak pewnie większość z was ;(

Szczerbatek1234

Czkawka niech se ginie.Szczerbatek ma żyć :-D

ocenił(a) film na 8
materek21

Czkawka nie może zdeść, bo jest głównym bohaterem :P. To by było za dużo jak na film animowany :(

Chantoria

Teoretycznie można każdego jeźdźca i smoka (sączysmark hakokieł itd) uznać za głównego bohatera.Więc nikt z nich nie może umrzeć.

HERKULES3456

Pocisnołeś T_T

Chantoria

Ja się boje że zginie czkawka lub szczerbatek albo astrid,
Albo że wszystkie smoki znikną. Lub że szczerbatek całkiem straci skrzydła a czkawka ręce i nogi (krążą takie plotki)
Moim zdaniem byłoby to fatalne a wręcz tragiczne.
Jeżeli tak by zrobili to jestem pewien że wiele osób wyszłoby z kina z płaczem.
Bo ja tak właśnie bym zrobił wyszedłbym z płaczem z kina i żądał zwrotu kasy za bilet

ocenił(a) film na 8
kain14

Nie zrobią przecież z Czkawki ludzkiej poduszki, on jest bohaterem :). Gdyby zrobili z niego poduszkę, to to były prawie horror.
Mi wystarczy że smoki znikną, już będę zabeczana.

kain14

To, że smoki znikną jest prawie pewne. Słyszałam, że DeBlois zapowiedział, w którymś wywiadzie (niestety nie mogę podać źródła, bo jest to zasłyszana plotka), że zakończenie ma być jak w książce, czyli słowa Czkawki: "Smoki były, kiedy byłem chłopcem"... ale to na razie prawdopodobny scenariusz...

ocenił(a) film na 8
Szczerbatek1234

Wiem, słyszałam o tym i właśnie stąd te obawy :(

Szczerbatek1234

Powiedz co ma jws do książki oprócz tematu i kilku bohaterów

Szczerbatek1234

Smoki nie odejdą napewno

kain14

Czy tylko moim ulubionym smokiem jest Wichura i nie chce żeby dedła?!

ocenił(a) film na 8
Asida200

Też ją lubię, chociaż najbardziej Szczerbatka. Ale wszystkie smoki są wspaniałe :D.

Chantoria

Moje obawy są w sumie podobne do Twoich ;)
Najbardziej jednak, obawiam się tego, że smoki odejdą! To byłby mój najgorszy koszmar. Nie umiem nawet sobie wyobrazić poruszającego rozstania Szczerbatka z Czkawką. No jak? Jeśli twórcy rzeczywiście mają zamiar iść w tym kierunku to czeka mnie załamanie nerwowe..;(
No i ciąża Astrid...Z jednej strony to byłoby ciekawe, ale z drugiej nie. Nie umiem się zdecydować. Trochę dziwnie byłoby mi widzieć Czkawkę jako ojca, choć dopiero sam był dzieckiem. A jak wezmą chwyt z Epoki 3, to to, będzie tragedia... ;/

Ivelise

+ Jeszcze taka jedna obawa mnie naszła, co do Toothlessa. Otóż, dużo mówi się, o nowej, lub kilku nowych Nocnych Furiach i tak pomyślałam, że być może na koniec filmu Szczerbatek odejdzie z nimi..A w 2, chyba został Alfą, więc smoki z Berk mogłyby podążyć za nim.

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Ciekawa teoria. Tak faktycznie może być. Ja nie jestem zdecydowana, czy chciałabym, żeby w 3 pojawiły się inne Nocne Furie. Z jednej strony byłoby wspaniale, Szczerbatek byłby szczęśliwy i okazałoby się, że jednak nie jest ostatni z gatunku (podobnie jak we wspomnianej przez Ciebie Epoce Lodowcowej 3), ale z drugiej strony wtedy smok Czkawki stałby się po prostu jednym z wielu. Jak już mają dawać nowe Nocne Furie, to może tylko parę, a nie od razu całe stado albo całą wyspę.

Chantoria

Przez pewien czas myślałam, że fajnie byłoby gdyby rzeczywiście te nowe Nocne Furie się pojawiły, ale tak po namyślę, stwierdzam, że jednak nie i uważam jak Ty. W sensie, że Szczerbatek stracił by tę swoją wyjątkowość i unikatowość. Jest tylko jedną Furią i tylko Czkawka może go posiadać i tak jest chyba najlepiej ;)

Ivelise

Masz racje ale pomyśl jak Szczerbatek musi się czuci sam jeden najlepjej gdyby znalezili jedną Furje partnerke dla niego. Co wy na to?

Chantoria

Może dodadzą jedną nocną furię, a czkawka (jeśli smoki mają odejść) i szczerbatek stworzą dom dla smoków w jakimś odległym miejscu i odejdzie razem ze smokami . Astrid może być z tym kolesiem (łowca z 2) bo Czkawka zbyd dużo jej zdaniem podróżuje a po latach spotyka ich syna i opowiada jak było ,, za jego czsów"XD i każdy będzie zadowolony .

majka_k

Ech, nie! Ja szipuje Hiccstrid :D

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Ja mam własne wyobrażenie całej 3 części :D
Wykorzystując podane od was źródła udało mi się wymyślić taką właśnie historię, która moim zdaniem jest prawdopodobna.

Mogłoby zaczynać się od tego, że normalnie Drago szuka zemsty i przez większość filmu ( można by powiedzieć, że nawet cały film) z nim walczą. Nie wiem, może zrobić nową armię tym razem znajdując Furie. Po całej bitwie moment szlochów i rozpaczy- Szczerbatek żegna się z Czkawką i odlatuje z Furiami, a razem z nim jako, że jest Alfą wszystkie inne smoki. Wtedy Czkawka mógł by nawet rzucić jakieś kluczowe zdanie typu "odwiedźcie nas kiedyś" choć to wgl nie prawdopodobne jak cała ta moja historia, ale wracając. Po chwili okazuje że to wszystko co do tej pory było, ta cała walka, pożegnanie to była jedna wielka retrospekcja Czkawki jako historia którą opowiada swojemu synkowi- Taki nagły zwrot akcji. Skoro są głosy że jako już starszy Czkawka mówi że były smoki jak był chłopcem to jest szansa że mogli by to zrobić w ten sposób. Synek oczywiście podobny do Czkawki ale to szczegół. Potem już nie przedłużając- ktoś ich woła na dwór żeby coś zobaczył - z oddali widać nadlatujące smoki. Z momentem gdy tak lecą leci "Dragons Again" kontakt wzrokowy Szczerbatek-Czkawka, uśmiech Czkawki i przyciemnienie, koniec filmu. To jest oczywiście tylko moje wyobrażenie jak mogłaby wyglądać 3 część JWS. Sądzę że jest dobra, ponieważ jest chwila grozy w walce z Drago ( przepraszam ale nwm czy dobrze pisze jak się nazywał :P ), jest smutek jak odchodzą i wgl happy end, nikt nie umarł, wychodzimy z kina szczęśliwi :D

Wiolczur

W sumie to ciekawa koncepcja, jednak nie chciałabym rozdzielenia Toothlessa z Hiccupem :(

ocenił(a) film na 8
Ivelise

mam nadzieję tylko, że tego nie zepsują. Zrobili naprawdę świetną bajkę. Oby takich dobrych pomysłów im nie brakowało :D

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Skoro są plotki, że "będzie tak jak w książce" to niech przynajmniej obrócą sprawy jak w mojej historii :D Powrót Szczerbatka-happy end. Nie chcę wychodzić z sali kinowej z płaczem oznaczającym smutek ( bo płakać z radości jego powrotu też można :D )

ocenił(a) film na 8
Wiolczur

Tylko niech to nie będzie jego syn, ale jakieś tam małe dzieciaczki i on opowiada to następnym pokoleniom :P. Po za tym bardzo fajny pomysł, ale myślę, że trochę by mi się zaczęło nudzić, gdyby przez 2/3 filmu się bili z Drago, bez czasu na refleksje i odpoczynek.

Wiolczur

Dośc ciekawe ale mam kilka uwag :
PO pierwsze Szczerbatek nie lata bez Czkawki nie może, PO drugie zabardzo jest zżyty z Czkawką żeby go zostawic, PO trzecie szczerbatek zranił by go a tego by nigdy niechciał, PO czwarte od kiedy dorosili słuchają nas dzieci oni uważają lepjej mam tylko nadziwje że nie zepsują bajki tylko mile nas zaszkocą tak jak w pierwszej i drugiej jak mysilicie ?

ocenił(a) film na 8
Nina_58

i co, obejrzane? niespodzianka co XD

ocenił(a) film na 8
Wiolczur

Wow, Wiolczur, naprawdę jest z Ciebie jasnowidz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones