PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 599
ocen
7,5 10 1 55599
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Czego się obawiacie w trzeciej części ? Bo ja tego:
1. Że Czkawka i Astrid będą mieć dziecko/dzieci (pewno potem wszystko będzie się kręcić wokół
bachora, a zresztą trudno będzie myśleć o Czkawce i Astrid jako ojcu i matce. Chociaż wydaję mi
się, że Czkawka w drugiej części spoczął na laurach i teraz to Astrid się bardziej do niego klei, niż
on do niej, więc może ten związek się nie rozwinie, na tyle, by, że tak powiem, doszło do dziecka.
Mogą się do siebie miziać, byle nic z tego nie było :P)
2. Boję się, iż Czkawka będzie mieć brodę. Bo wtedy już nie będzie się wyróżniać, będzie
wyglądać jak każdy inny wiking, a przecież Czkawka jest pewnym wyjątkiem wśród wikingów.
3. Widziałam, że dużo osób pisze, że w trzeciej części smoki mają odejść/zginąć/zniknąć. Tak
było w książce ? Skąd ten pomysł ? Bo się strasznie martwię. Kurcze, w końcu to film dla dzieci
(poniekąd). A zresztą, nawet jeśli nie, to i tak i duzi i mali będą płakać :( więc to będzie chyba
drugi najbardziej wzruszający film (po Titanicu).
A Wy czego się obawiacie w trzeciej części ?

Chantoria

TYLKO NIE BRODA! !! JEŚLI CZKAWKA BĘDZIE MIAŁ BRODĘ TO USIADE W KĄCIE I ZACZNĘ PŁAKAĆ

Natasha7146

W sumie to już w dwójce miał zarost XD Ale fakt, z taką brodą jak choćby ta u ojca Sączysmarka to go sobie nie wyobrażam. Najlepiej niech wygląda jak w JWS 2.

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Nom :D

Ivelise

NO JASNE

ocenił(a) film na 8
Natasha7146

Ja też :P. Po prostu mu nie pasuje i koniec !

Chantoria

Ja się boję że Astrid będzie w ciąży I że Czkawka już nie będzie przystojny.

ocenił(a) film na 8
AmberPL

Czyli tego co ja ;)

Chantoria

i jeszcze że to prawda że znowu przesunęli premierę filmu

Chantoria

Moim zdaniem będzie chodziło o drugą nocną furie bo filmy są tak zaprojektowane że w drugiej czensici jest zapowjeci następnej trzeba tylko wyczuci moment tu akurat jest on gdy czkawka mówi do szczerbatka że uda jm się namieżyci drugą nocną furie przynajmniej ja tak uważam.

ocenił(a) film na 8
Nina_58

No tak, tam jest taka ,,zapowiedź", fakt. Ale mam nadzieję, że to nie będzie wątkiem przewodnim filmu.

Chantoria

A dlaczego nie w takin razie co ma byc wątkiem przewodnim filmu to bendzie nawet ciekawe od zawsze od dnia gdy ludzie i smoki są w zgodzi Czkawka szyka drugiej furj fajnie by było gdyby wreszcie ją znalezili mzm racie ?

ocenił(a) film na 8
Nina_58

Nie mówię, że nie było by fajnie.Tylko że po prostu sądzę, że było by trochę nudno, gdyby skupili się tylko na tym. Mogliby wymyślić jeszcze jakiś inny wątek, bo jeśli będzie tylko ten o którym mówisz, to film byłby przewidywalny, bo wszyscy już wiedzą, że w trójce jest możliwość szukania drugiej furii.

Chantoria

No ale wiesz każdy film każda części ma swój jeden wątek przewodni i gdyby było ich tyle na ras to wiekszośc by nie zrozumiała tego filmu np. moja siostra oglądała drugą części jak wytresowac smoka pierwszej nie a nawet gdy obejżała to i tak nie zrozymiała. Hodzi mi o to że wątek przewodni powinien byc jeden albo jeden przewodni i kilka prawie niemal nie widocznych takich żeby nie skupiac się na tych mniej ważnych bo można się pogubic bo nie każdy ma na to ochote by skupjaci się na nich wszystkich i nie każdy potrafił by to zrozymiec
Ale masz racie było by ciekawiej gdyby było wjencej.

Chantoria

NIE ! NIE ! I JESZCZE RAZ NIE ! Po pierwsze nie przeżyję tg jak Czkawka bd miał brodę. Bądźmy szczerzy Czkawka to Czkawka. Póki co najprzystojniejszy z postaci utworzonych przez Dream Works xD PO drugie będe na maksa ryczeć jak Szczerbuś i wszystkie inne smoki ,,znikną" To byłby na maksa zryty koniec ! Nie godzę sie na takie coś. Niech ten zły Alvin czy jak mu tam będzie miał drugą nocna furie ( samiczke) I niech wikingowie o tym nie wiedzą. Ona uwiedzie Szczerbka, kiedy uda jej sie go w sb rozkochać zwabi go w jakąś pułapke tego złego i BUM ! Wszyscy chą uwolnić szczerbka, co dalej ? Jakis najazd na tych złych. Ta nocna furiatka XDD zakochała się przez przypadek w szczerbku i pomaga go ratować. Wikingowie odzyskują szczerbka, on wybacza drugiej nocnej furi i happy end. Szczerbek ma dziewczyne. Czkawka ma Astrid. Oboje są przywódcami^^ A wikingowie mają smoki ! Co o tym myslicie , o tego typu fabule ? A jaj zauważylam na 1 stronie poruszono temat jakieś nowego złego chyba o imieniu Alvin. Mógłby mi ktoś wytłumaczyc kto to ?!?

ocenił(a) film na 8
Zuzia0403

,, Póki co najprzystojniejszy z postaci utworzonych przez Dream Works". A Jack Frost ze strażników marzeń? ;). On też jest całkiem całkiem :D.
Ja też będę ryczeć, gdyby smoki miały odejść. Wolałabym jakąś łagodniejszą fabułę i żeby nikt się za bardzo nie zmienił od poprzedniej części bo będę znowu w szoku. I żeby było nieprzewidywalne. I baśniowe.
A z tym Alvinem to nie wiem o cóż chodzi...?

Chantoria

A ja nawet chcę żeby czkawka i astrid mieli dzieci, bardziej ze względu na astrid.

Chantoria

Jeśli smoki mają umrzeć pod koniec filmu to to byłby beznadziejny a zarazem fajny pomysł.Pomyślcie już 2 częsci pod rząd było coś smutnego.W 3 części muszą zrobić coś żeby dobić ale też szkoda mi jakby Szczerbatek lub Czkawka umarł.

Chantoria

Jeszcze jedno ;9 Jeśli już szczerbatek by odszedł( co troche wg mnie mało prawdopodobne bo chyba Nocne Furie sie bardzo mocno przywiązują(przykład to np jak Czkawka wyzwolił Szczerbatka z władzy alfy drago)) To bardzo mocno wątpie żeby sie potrafili wogóle rozstać. Ale przecierz jeśli przez 1 dzień do mojego łba wpadają 10 lub setki pomysłów to co dopiero reżyserowi przez 2 lata.Raczej wymyślą coś bardziej prawopodobnego do bajki

Chantoria

Dopiero teraz znalazłam ten temat, więc nie miejcie mi tego za złe, że go odnowię :D.
1. Tak, to całkiem prawdopodobne. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam Astrid, ale obawiam się, że może umrzeć, np. przy porodzie (byłoby to nawiązanie do Czkawki i do tego, że wychowywał go tylko ojciec). Najbardziej jednak boję się tego, że 3 część stanie się kopią EL4, a mianowicie: niby coś tam będzie o przygodach Czkawki i jego ziomków, lecz akcja skupi się na jego dzieciach i dojrzewaniu (co i tak już było w HTTD1) ;-;.
2. A ja powiem: I don't blame xD. Uwielbiam ludzi (mężczyzn, oczywiście) z brodą i sądzę, że Czkawce z kilkudniowym zarostem będzie do twarzy. Muszę jednak przyznać Ci rację: wtedy straci trochę na swojej ''wyjątkowości''.
3. O tak, to musiałoby być okropne. Gdyby to się stało, to BĘDĘ RYCZEĆ. Jednak, jeśli to, co mówią jest prawdą i mają wyjść PONAD trzy części, to by nam tego nie zrobili, prawda?
Wow, trochę się rozpisałam xD.
A teraz pozwólcie, że odlecę.

ocenił(a) film na 8
BloodyShadow

1.Nie mam za bardzo nic przeciwko smierci Astrid, jesli byloby tak jak mowisz. I faktycznie, gdyby, tak jak juz pisalam wszystko krecilo sie wokol bachora to JWS 3 upodobniloby sie do epoki, a w takim wypadku: gdzie tu miejsce na Czkawke i Szczerbarka?
2. :D. Coz, nie chodzilo mi o taki kilkudniowy zarost, wydaje mi sie zreszta, ze juz w 2 czesci mial lekki. Chodzilo mi o taka bardziej typowa brode ;).
3. Serio, tak mowia?
P.S Sorry za brak polskich znakow.

Chantoria

Dokładnie :D
W drugim punkcie chodziło mi bardziej o coś takiego --> https://41.media.tumblr.com/48e646b94aed1d4982d02d29a99f79e2/tumblr_nd30moOzwR1t 0zo2mo1_500.jpg , ale w sumie to dobrze, że mi wypomniałaś (nie sprecyzowałam xD)
Co do trzeciego punktu, to czytałam na jakiejś stronce, że akcji starczy "na co najmniej trzy części" (nie pamiętam, jak to dokładnie było).
Spoko, jakoś nigdy mnie nie raził brak polskich znaków na forach ;).

Chantoria

A może ci z dream works chcą nas wpuścić w maliny i tak naprawdę smoki nie odejdą

Kuba_Slawinski

Raczej wiesz że film jest wzorowany na podstawie książki jak wytresować sobie smoka i tam pod koniec było że uznali szczerbatka za nierzywego ( tylko zemdlał ) i zaczęli pogrzeb. Wtedy Czkawka się obudził i po chwili dowiedział co się stało i zaczął pędzić w miejsce pogrzebu w tym samym momencie szczerbatek ocknął i pobiegł w kierunku Czkawki i dalej nie czytałem bo mi wychowawczyni zabrała telefon ( czytałem na godzinie wychowawczej ) Sory za ewentualne błędy mam autokorekte na telefonie i nie mogę znaleźć gdzie się ją wyłącza. Jeszcze jedno JWS 3 ma premierę 29 czerwca 2018. Film miał wyjść 9 czerwca tego roku potem przełożyli na 15 czerwca 2017 a ostatecznie na 2018 ( wszystko może ulec zmianie oby na lepsze ( wcześniejsza data ) ) Na pewnej stronie ( nie pamiętam jakiej ) był wywiad z twórcami JWS 3 i powiedzieli że premiera filmu została przełożona aż o 2 lata ponieważ rysowanie mimika szczerbatka jest skomplikowane i czasochłonne czyli możemy się spodziewać że będzie go durzo w JWS 3
Jak przeczytałeś całe to gratuluję i napisz co ty sądzisz na ten temat.

Wielka_Dupa1

Też mam nadzieję, że przesuną premierę na wcześniej ale to mało prawdopodobne

ocenił(a) film na 8
Wielka_Dupa1

Nieprawdopodobne rzeczy się dzieją w tej książce, widzę :P. A dlaczego Szczerbatek był omdlały?
A z tymi datami to wolałabym żeby się tak z nami nie bawili...raz szybciej, raz później, ja i tak się już nie mogę doczekać.

Chantoria

W sumie nie pamiętam. Wpisz na Google jak wytresować sobie smoka książka i na stronie wikia będzie streszczenie. Sory że tak długo zwlekalem z odpowiedzią nie mogłem znaleźć komantarza.

ocenił(a) film na 8
Wielka_Dupa1

Dobra, nie musisz tak ciągle za wszystko przepraszać :P.

Chantoria

Przepraszam za moje ciągle przepraszanie. Xd

ocenił(a) film na 8
Wielka_Dupa1

:P Dobra

Chantoria

Przesunęli premierę httyd 3 na



Pauza budująca napięcie.



19 maja 2018!!!!!

Chantoria

Taki plan, jak smoki mają zniknąć to znikną... ale ekipa jeźdźców zostanie razem ze smokami hahaha xD

ocenił(a) film na 8
Szczerbus2002

Taa, oni to mają specjalne przywileje :P

Chantoria

Kupili vipa u Gothi. Naćpała ich wyciągiem z buta i tada śmierdzi znaczy działa.

Chantoria

Uwaga mam pewną informacje o początku HTTYD 3. Więc tak na początku pojawi się logo dreamworks a potem będzie film.

ocenił(a) film na 8
Wielka_Dupa1

:P Dzięki

Chantoria

Ja czytałam że będzie tak
1.Że Czkawaka z Astrid będą mieć dziecko córkę
2. Szczerbatek znajdzie drugą nocną furie i będą mieć dzieci
3. Smoki zostaną tylko niestety szczerbatek odleci bo czkawaka mu zrobi ogon taki jak w filmie prezent nocnej furii i czkawka zostanie bez smoka nieee

ocenił(a) film na 8
Lala2345gdd_Koka

Skąd to wyczytałaś? Mogłabyś podać źródło? ;)
Cóż, te prognozy są dość niepokojące :/. Spotkały się wszystkie moje obawy (oprócz brody u Czkawki, chociaż tego też nie wiadomo).

Chantoria

Ja się boję że szczerbatek odleci z tą light fury i będzie taki finał a tak wgl to czy tylko mi nie przypadła do gustu ta light fury? :/ jakoś według mnie zepsuła fabułę

ocenił(a) film na 7
Chantoria

Ja się jedynie obawiam, że seria pójdzie w ślady Shreka. Pierwsza i druga część spoko a później już wymyślanie na siłę licząc, że będzie sukces tylko dlatego, że to kultowa postać. Czego się obawiam?
Będzie czwarta część - będą mieli dzieci, małe smoczątka, przybędzie jakiś złoczyńca, który będzie chciał je zabić.
Będzie piąta część - kiedy smoczątka urosną, obie furie umrą ze "starości?". Będzie smutek, żal.
Będzie szósta część - już nawet mi się pomysły kończą.

Ja generalnie nie obraziłbym się gdyby zakończyło się na dwóch filmach. Były genialne. Aczkolwiek ten trzeci jeszcze dopuszczam i wydaje mi się, że będzie tak samo udany. Ale to powinien być definitywny koniec.

ocenił(a) film na 8
mejki

Będzie, zapowiadali, że Jak wytresować smoka będzie trylogią. Też myślę, że nie ma sensu robić tasiemców w stylu...transformersów chociażby (żadnych nie oglądałam, po prostu mi się skojarzyło).
A ja tam wszystkie części shreka lubię :). Każda jest o czymś innym, więc nie ma sensu porównywać, no i żarty według mnie trzymają poziom, a na shreku to przede wszystkim się pośmiać chcę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones