PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735452}

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings
7,5 30 190
ocen
7,5 10 1 30190
6,9 21
ocen krytyków
Kubo i dwie struny
powrót do forum filmu Kubo i dwie struny

Ja zdecydowanie napisy. Dubbing nie jest zły, ale angielski jest dużo lepszy.

ocenił(a) film na 8
toyminator

Do czego to idzie że nawet już ludzie przestają wybierać dubbingu do bajek ... Polacy w bajkach mają dobre dubbingi, nie wstydźmy się tego. A poza tym pewnie będzie tylko dubbing :)

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Czemu przestaje? Ludzie oglądają w Polskim Dubbingiem . Ale akurat w Kubo lepszy jest Angielski :) Polski psuje cały klimat tej bajki.

toyminator

Dubbing bo nie chce mi się czytać.

toyminator

Czy ja wiem czy lepszy? W sieci pojawiła się już lista płac tego dubbingu:
http://www.polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5392

ocenił(a) film na 7
Replo

Osobom, które nie oglądały filmu radzę nie klikać w ten link, bo sama obsada dubbingu zawiera spoilery odnośnie fabuły.

ocenił(a) film na 4
toyminator

Obejrzałem w wersji z dubbingiem. I żałuję, bo sama historia nie przypadła mi do gustu, a dubbing wcale tu nie pomógł. Przeciwnie do reszty pogrzebał odbiór filmu. Polska ścieżka jest "bezpłciowa", słaba i taka jakby dla dzieci. To znaczy tylko dzieci (i to małe) nie zauważą różnicy w przekazie emocji, modulowanej odpowiednią barwą głosu, itp.
Oglądałem niedawno "Sekretne życie zwierząt domowych" i tam jest jeszcze gorzej. Jest wyraźna różnica między dobrym, oryginalnym przekazem, a schrzanioną polską wersją. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale tzw. bajki-kinówki w polskiej wersji wypadają beznadziejnie.

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Sekretne życie też obejrzałem bez Dubbingu . Dużo lepiej się oglądało. Kung Fu Pandę także. Może PL nie jest zły, bo zawsze jest dobry, ale jakoś w oryginale mi się ostatnio lepiej ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones