PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735452}

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings
7,5 30 192
oceny
7,5 10 1 30192
6,9 21
ocen krytyków
Kubo i dwie struny
powrót do forum filmu Kubo i dwie struny

Cóż, po owej bajce spodziewałam się zdecydowanie więcej, zważywszy na słynne studio Laika, które stworzyło już doskonałą pod każdym względem animację nie tylko cieszącą oczy, ale również uwieńczoną błyskotliwą puentą (mam na myśli naturalnie przygody słynnej Koraliny). Tymczasem otrzymałam, co prawda piękną, kunsztownie wykonaną, równie cieszącą oczy animację, jednak... bez większego polotu, na wskroś przewidywalną i niekiedy nużącą. Sam pomysł odnośnie fabuły był intrygujący, ale niestety, być może w nawale nietuzinkowych pomysłów, reżyser się po prostu zagubił, przez co fabuła okazała się finalnie totalnym niewypałem. Praktycznie od początku przeciętny widz miał świadomość, jak zakończy się historia Kubo i jego familii. To jednak niejedyny powód do krytyki i niezadowolenia. Postacie same w sobie również były mdławe, bezbarwne, drętwe, nie wyróżniały się niczym szczególnym. Naprawdę wielka szkoda, bo niewątpliwie wątek fabularny był intrygujący, miał potencjał, nie mniej, po obejrzeniu zostaje jedynie nieusatysfakcjonowanie, a nawet zirytowanie straconym czasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones