PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735452}

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings
7,5 30 190
ocen
7,5 10 1 30190
6,9 21
ocen krytyków
Kubo i dwie struny
powrót do forum filmu Kubo i dwie struny

Pominę plusy :) Córka mojego ziomka po seansie powiedziała swojemu tacie ,,Czemu Kubo nie płakał kiedy stracił po raz pierwszy swoją mamę, po raz drugi swoją mamę i na dodatek swojego tatę?Czemu robił sobie dowcipy po jej stracie? I czemu taki głupi i niegrzeczny chłopak ma takiego farta?"
Otóż od siebie dodam, że jest coś w tym. Promocja nieudacznictwa moim zdaniem ogarnęła już chyba cały rynek. Promuje się kretynów itd. Ja osobiście mam dystans do tego bo jestem już ukształtowany. Nie polecam tego dzieciom. Gł. bohater spowodował przez nieposłuszeństwo i swoją głupotę prawdziwy dramat dla swoich bliskich i swojego otoczenia. Przecież jest opisany jako grzeczny dobry itd. Temat otwarty.

ocenił(a) film na 8
adhdi

Płakał po tym jak stracił oboje rodziców, nawet było zbliżenie na łzę, spływającą po twarzy. Głupi i niegrzeczny? Taaak, bo córka znajomego na pewno zawsze jest grzeczna i słucha rodziców co do joty :) Kubo był sfrustrowany brakiem odpowiedzi od ojca, dlatego nie zauważył, że się ściemnia i nie zdążył wrócic do jaskini. Robił sobie żarty z małpy, gdyż nie wiedział, że to jego mama. Nie miał farta, tylko opiekę swoich rodziców.
Tak, Kubo swoim nieposłuszeństwem spowodował dramat, ale nie było to celowe.
Spójrzmy na to z drugiej strony - jest mocny morał. Chwila nieuwagi może spowodowac prawdziwą tragedię - czy tak samo nie jest w życiu?

ocenił(a) film na 8
Yashka

może by tak spoiler napisać, mam popsuty seans przez Ciebie!

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Najważniejsza zasada internetow, nie czytać forum filmwebu i wikipedii...
Ja tak sobie całą sage o wiedźminie zepsułem bo jakiś baran w pierwszym zdaniu o Ciri na wiedzminskiej wiki napisał kto jest jej ojcem ;d

ocenił(a) film na 8
smyro1

Aaaa i jeszcze komentarzy na youtube nie czytać.

ocenił(a) film na 8
smyro1

Nie no bez przesady, trzeba ostrożnie zerknąć czy warto coś zobaczyć czy nie. Jeśli coś ma mniej niż cztery gwiazdki To nie ma sensu tracić na to czas....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones