PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38502}
7,4 1 632
oceny
7,4 10 1 1632
Le Mans
powrót do forum filmu Le Mans

Film jest po prostu świetny. Jedyny mankament w tym że aby się spodobał to trzeba na prawdę lubić samochody i wyścigi. Świetnie nakręcony, prawie jak relacja z wyścigów z przed prawie 40 lat. Film pięknie pokazuje realia jeszcze prymitywnych w tamtych czasach wyścigów Le Mans. Można go zakwalifikować jako ciekawostka historyczna. Dużo ponad połowę filmu oglądamy ścigające się samochody między innymi Porsche 917 które było w tamtych latach niezwyciężone. Na prawdę zachęcam do obejrzenia. Jeżeli nie podoba Ci się oglądanie przez półtorej godziny pędzących samochodów i ryku silników to nie oglądaj tego filmu.

kasztaneg

chciałabym obejrzeć - czy ten film jest gdzieś do kupienia?

kasztaneg

Witam,

Czy orientujesz się może gdzie mogłabym kupić ten film? Bardzo mi zależy. Nie chcę pirackiej wersji.

Będę wdzięczna za wskazówki.

Pozdrawiam,
Honi

hzakrzewska

niestety nie wiem:( sama go poszukuję...

edyta_olczak

Film nie występuje w Polsce z lektorem ani napisami

ocenił(a) film na 9
kasztaneg

"...nakręcony, prawie jak relacja..." - z tego co mi wiadomo, w roku 1970 była tylko jedna kamera na prostej start/meta, gdzie w nocy nie było widać nic :D Ale film jest bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones