PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 318
ocen
6,1 10 1 235318
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Kiedyś założyłem podobny temat dla "Batman v Superman: Dawn of Justice" i "Justice League". Teraz przyszedł czas by "Suicide Squad" miał podobny temat. Każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu. No to zaczynamy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ZBIÓR PIERWSZYCH PLOTEK DOTYCZĄCYCH OBSADY

David Ayer, który przygotowuje film „Suicide Squad” zamierza zatrudnić czołowych aktorów Hollywood. Chociaż prace nad filmem są na wczesnym etapie, to już pojawiły się pierwsze plotki na temat potencjalnych kandydatów do głównych ról. Według źródeł THR pod uwagę brani są: Ryan Gosling, Will Smith, Tom Hardy oraz Margot Robbie.

Nie wiadomo do jakich ról przymierzani są wymienieni aktorzy, ale obecność w tym gronie znanej z roli w „Wilku z Wall Street” Margot Robbie sugeruje, że w filmie może pojawić się Harley Quinn.

Coś od siebie dorzuca również serwis Deadline, który twierdzi, że Will Smith, Tom Hardy i Margot Robbie są bliscy podpisania kontaktów na udział w filmie Davida Ayera. W przypadku Robbie, jej szanse na udział w „Suicide Squad” wzrosły, kiedy fiaskiem zakończyły się negocjacje w sprawie roli w filmowej adaptacji „Ghost In The Shell”. Cały czas jednak nie ujawniono do jakich ról są przymierzani.

Bohaterami „Suicide Squad” jest grupa superzłoczyńców, która na zlecenie rządu wykonuje bardzo niebezpieczne misje. W ostatnich latach w drużynie działali m.in.: Deadshot, Deathstroke, Harley Quinn, Captain Boomerang, Black Manta.

Premiera „Suicide Squad” zaplanowana jest na 5 sierpnia 2016 roku.

Źródła:
* [ http://www.batcave.com.pl/2014/10/plotki-na-temat-kandydatow-do-rol-w-suicide-sq uad/ ],
* [ http://www.batcave.com.pl/2014/10/will-smith-tom-hardy-i-margot-robbie-co-raz-bl izej-zagrania-w-suicide-squad/ ]

Komentarz własny: Ale że Will Smith? [ http://media.giphy.com/media/3NMlyn04AS7yo/giphy.gif ].

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Jared Leto już raczej na pewno wcieli się w Jokera.Źródło The Hollywood Reporter mówi samo za siebie.

Źródło: [ http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=111737 ]

ash_williams85

Kolejne info

"The Hollywood Reporter have a brief update about the current status of David Ayer's Suicide Squad, and reveal that the plan is to shoot the DC Comics adaptation in Toronto. With a working title of "Bravo 14", pre-production is set to begin in February at Pinewood Toronto Studios. Filming itself will apparently take place in and around Toronto from mid-April to September. Exciting times! The site also adds that Jai Courtney, Tom Hardy, Margot Robbie and Jared Leto are "in the final stages of talks for roles" and add that "Colin Wilson is producing." If IMDb is to be believed, Fury's Roman Vasyanov will serve as cinematographer and Kate Hawley (Edge of Tomorrow) is going to be the movie's costume designer. Are you guys looking forward to David Ayer's Suicide Squad? "

Źródło:
[http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=111797 ]

ocenił(a) film na 6
Adorianu

Świetna wiadomość.Jared Leto jako Joker?Fenomenalny wybór.Jednak jestem zażenowany tym , że Courtney wystąpi w tym filmie...Jeśli faktycznie zagra Deadshota to nie będę zadowolony.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Tym razem w naszym języku.

Zdjęcia do „Suicide Squad” w Toronto, obsada na ostatnim etapie negocjacji

Zdjęcia do „Suicide Squad” Davida Ayera realizowane będą w Pinewood Toronto Studios. Pre-produkcja rozpocznie się już w lutym przyszłego roku, a główne zdjęcie rozpoczną się w połowie kwietnia i potrwają do września. Poznaliśmy również roboczy tytuł filmu – „Bravo 14″.

Według doniesień The Hollywood Reporter, Jai Courtney, Tom Hardy, Margot Robbie i Jared Leto są na ostatnim etapie negocjacji ról w filmie. Za produkcję odpowiadać będzie Colin Wilson.

Bohaterami „Suicide Squad” jest grupa superzłoczyńców, która na zlecenie rządu wykonuje bardzo niebezpieczne misje. W ostatnich latach w drużynie działali m.in.: Deadshot, Deathstroke, Harley Quinn, Captain Boomerang, Black Manta.


Źródło: [ http://www.batcave.com.pl/2014/12/zdjecia-do-suicide-squad-w-toronto-obsada-na-o statnim-etapie-negocjacji/ ]

ocenił(a) film na 1
Tomas505

Ile bym dał żeby wymienili Courtney'a na Goslinga.... No cóż, jest jeszcze nadzieja, że jego postać zginie w pierwszych 5 minutach filmu :))) Eh.. a tak na poważnie, jeśli już go zatrudnią, to gość jako Australijczyk powinien grać Harknessa.

Pozostaje inna kwestia. Na podstawie czego będzie ten film? Scenariusza Marksa przepisanego przez Ayera? Czy może Ayer napisał nowiutki tekst sam? Przy pierwszej opcji mogła by wyjść lipa, bo scenariusz Marksa podobno był dość cienki.

Jeśli mam być szczery, dla mnie jak na razie jedynymi plusami tej produkcji (o ile plotki okażą się prawdziwe) są Hardy i Leto. Osoba kostiumografa - Kate Hawley - też cieszy. Reszta albo nie wzbudza szczególnych pozytywnych emocji (Ayer) albo budzi totalne zażenowanie (Courtney)..

ocenił(a) film na 5
zombie001

Mam podobne odczucie. Wystarczy, że Courtney wpierw sрiеrdоlił "Szklaną pułapka 5", a teraz z tą swoją krzywą gębą maszeruje by zniszczyć "Terminator: Genisys" i "Suicide Squad". Ja na prawdę nie chcę widzieć tego aktora w tym filmie. Wszystko czego dotknie, zamienia się w mieszaninę odchodów i wymiocin dworcowego kloszarda.

ocenił(a) film na 6
zombie001

Jest jeszcze Robbie , która zagra zapewne Harley Quinn.Ogólnie jeśli to wszystko wypali to obsada moim zdaniem bardzo dobra.Leto , Robbie , Hardy...Tylko ten Courtney... Jestem pewny , że Leto wykreuje świetnego Jokera.

Tomas505

Ciekawe kiedy oficjalnie coś ogłoszą.

ocenił(a) film na 6
Adorianu

Pre-Produkcja zaczyna się w lutym więc możliwe , że oficjalnie ogłoszą obsadę już w tym miesiącu.

Tomas505

Oby :D

Tomas505

Haha sie doczekałem szybciej niż myślałem :D

ocenił(a) film na 6
Adorianu

Dokładnie.

Tomas505

To forum wygląda badziewnie, wygląda jak robione pod telefony. :/

ocenił(a) film na 6
Szejku

Okropnie to wygląda.Przez chwilę myślałem , że mam jakiś błąd czy coś.Co to kurva jest?Sorry - ale gorzej tego zrobić nie mogli.Po co robią zmiany skoro wszystko było w miarę dobrze?Teraz zrobili jeszcze gorzej. GOOD JOB FILMWEB!!!

Tomas505

Też myślałem że to tylko mi się coś popsuło,że jakiś błąd,teraz te wypowiedzi się w prawą strone u mnie przesuneły lol.

ocenił(a) film na 5
Szejku

Cholera wie czy im właśnie o to chodziło. Psubraty jedne.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Przecież w takim układzie strony nic nie widać...Kompletnie.Paranoja jakaś.Zastanawiam się kto robi takie strony - pewnie jakiś amator.

Tomas505

Powinna być opcja pozostania przy starym wyglądzie forum, to nowe jest zupełnie nieprzejrzyste i skrojone pod małe ekraniki telefonów. :/

Szejku

"to nowe jest zupełnie nieprzejrzyste i skrojone pod małe ekraniki telefonów. :/"
Haha, dopiero pod innym tematem napisałem, że czuję się jakbym przeglądał forum na smatfonie aniżeli kompie - takie rzeczy tylko na FW :/

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Ciekawe co z wille Smith

Tomas505

Napisałem pod njusem, napiszę to jeszcze raz (nie miałem tematu w obserwowanych xp): ogólnie obsada mi się podoba, nawet nie będę narzekał na Courtney'a.. natomiast nie jestem w stanie zaakceptować Willa Smitha - bardzo go swego czasu ceniłem a teraz nie wiem, czy nie odejdzie z projektu kiedy tylko tego zachce. Jeszcze brakuje, aby wkręcił syna do produkcji i będzie kicha. Przy Benie Afflecku, gdy został obsadzony jako Batman, miałem podobnie ALE w przeciwieństwie do Smitha Affleck liczy się z fanami więc z pewnością nie odejdzie po jednym filmie a zagra w paru produkcjach. W tym przypadku casting dal ciała (i nawet nie rozchodzi się o to, że Deadshot będzie czarny..). Chciałbym się mylić xd

matiiii

Nawet jakby odszedł po jednym filmie, to to tylko Deadshot, żaden dramat. :D

Szejku

W sumie racja :D

matiiii

Will może być dobrze pokierowany.Oglądałeś Fury?(ten sam reżyser zabiera się za SS) tam postacie oraz taki irytujący Shia LaBeouf wypadli dobrze

Adorianu

Fury jeszcze nie widziałem, jakoś nie ciągnie mnie do tego filmu, natomiast widziałem Dzień próby, Bogowie ulicy (nawet pierwsze Szybcy i wściekli :D) i zaraz jak ogłoszono kto będzie reżyserował pisałem, że podoba mi się ten wybór (zwłaszcza podobał mi się film 'Bogowie ulicy', kapitalny warsztat - niech Ayer kręci w połowie z taką samą pasją jak ten film, a SS będzie świetnym filmem (w ogóle jego koncepcja 'parszywej dwunastki' brzmi super xP)).
Pewnie masz rację, że wyciśnie z każdego to, co będzie chciał wycisnąć nie mniej i tak nie przepadam obecnie za Smithem i pewnie stąd moja opinia.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Oficjalnie
Smith deadshot, hardy flagg, leto, Robbie wiadomo, courtnei boomerang, cara delavinge coś na e

ocenił(a) film na 6
michal055

What?

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Ok mam.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/official-suicide-squad-star-will-75 3470

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Oficjalnie:

Will Smith - Deadshot
Tom Hardy - Rick Flagg
Jared Leto - Joker
Margot Robbie - Harley Quinn
Jai Courtney - Boomerang
Cara Delevingne - Enchantress

WTF? KURVA WILL SMITH DEADSHOTEM? Poyebalo ich chyba?

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Jeśli chodzi o to ze jest czarny to i tak pewnie będzie w masce, ciekawe kto będzie ich przeciwnikiem

ocenił(a) film na 1
michal055

Jeśli Smith go gra to nie ma szans na maskę zakrywającą całą twarz... On nie jest typem aktora, który godzi się na takie rzeczy. Dostaniemy ten design maski który był w animacji :/ Czyli, jak dla mnie, totalny paździerz.

ocenił(a) film na 6
zombie001

Jak możesz to podaj linka do tej możliwej maski...

ocenił(a) film na 1
Tomas505

http://www.gothamwdeszczu.com.pl/wp-content/uploads/2014/09/Assault-on-Arkham.jp g

ocenił(a) film na 6
zombie001

Nom...Szału nie ma.

ocenił(a) film na 9
zombie001

Pewnie się jeszcze zdziwimy. Ja tam nic z góry nie zakładam. W sumie Smitha lubię więc zależy wszystko od scenariusza.

ocenił(a) film na 1
Ringoo

No ja tam do Smitha nic nie mam. Deadshot w jego wykonaniu może być nawet bardzo spoko. Po prostu szkoda mi tego, że nie zobaczymy standardowego wyglądu tej postaci. Bo ja jakoś nie wierzę, że Smith (ze swoim trochę wybujałym ego) zgodzi się paradować w tego typu masce przez chociażby 1/4 filmu http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20100919185414/smallville/images/8/8b/902593- deadshot.jpg

ocenił(a) film na 6
zombie001

A tam Smith...Najważniejsze jest to , że wreszcie mamy nowego Jokera i to jakiego :D Margot Robbie jako Harley też idealnie pasuje.Jeszcze Bryan Cranston na Gordona i można robić Batman Movie :D tak btw: Nadal się dziwię , że WB nie zatrudniło Cranstona do roli Gordona...

ocenił(a) film na 9
zombie001

Ja liczę na fajny, komiksowy, mroczny klimat. Jak tak będzie to już będę zadowolona.

ocenił(a) film na 6
michal055

Napiszę tak:Ogólnie obsada bardzo dobra.Bardzo się cieszę , że Leto zagra Jokera a Robbie Harley Quinn.Cieszy też Hardy , mniej już Courtney a niewiadomą jest Delevingne.Jeśli chodzi o Smitha - lubię go ale czy WB nie mogło znaleźć innego aktora do roli Deadshota?Po co te kontrowersje...Może i tak przez większość czasu będzie w masce ale po jaką cholerę robią takie rzeczy...

ocenił(a) film na 1
Tomas505

TO było trochę do przewidzenia :P
Już w tej tegorocznej (albo zeszłorocznej?) animacji Deadshot miał ciemniejsze rysy twarzy. W sumie to dziwne, bo na zagranicznych forach FANI jeszcze przed ogłoszeniem kogo może grać, typowali go do tej roli. Powiedział bym, że to było dość zaskakujące. Może Smith jest bardziej lubiany niż myślałem i niektórym ludziom łatwiej jest przeżyć czarnoskórego Deadshota niż czarnego Stormtroopera xD

użytkownik usunięty
Tomas505

Taki team to ja rozumiem!

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Według dodatkowych informacji od źródeł portalu, rozmowy na temat występu Jessego Eisenberga w roli Lexa Luthora w filmie nadal trwają.

ash_williams85

Jared Leto – The Joker

Will Smith – Deadshot

Tom Hardy – Rick Flagg

Margot Robbie – Harley Quinn

Jai Courtney – Boomerang

Cara Delevingne – Enchantress


MIAZGA

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Pozwólcie , że jeszcze wrócę do Deadshota... Nadal nie rozumiem po jaką cholerę brali Smitha skoro pod ręką był Jon Bernthal tym bardziej , że ten aktor ostatnio współpracował przy Furii z Ayerem.Jon byłby idealny do tej roli...Paranoja jakaś.

ocenił(a) film na 1
Tomas505

Casting jeszcze trwa :P Wiadomo, że szukają aktorki do roli Waller, czarnoskórego mężczyzny i Hiszpana (albo jakiegoś Latynosa)
Może dostanie coś innego. Dobrze by było, bo też go lubię.


zombie001

Jon Bernthal to żałosny aktor, mam do niego obrzydzenie po Walking Dead.

ocenił(a) film na 6
Szejku

Bez przesady...Z pewnością lepiej pasuje do roli Deadshota niż Smith... Nie oszukujmy się - ostatnie filmy Smitha nie powalały.

Tomas505

Mi Smith jako Deadshot też się średnio widzi, ale dużo bardziej wolę go niż tego Jona, naprawdę.

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Will Smith jako Deadshot... że co? [ http://media.giphy.com/media/3NMlyn04AS7yo/giphy.gif ]

Z dwojga złego lepiej, że Deadshota gra Smith niż ten Jai Courtney. On sobie niech gra Kapitana Kangura.

ash_williams85

No tez kurde nie wiem co o tym myśleć.Deadshota znam czy to z komiksów,czy to z gier czy ostatnio z serialu Arrow.A tu przemienili go w murzyna?
poprawność polityczna strikes back again.Ale lepsze to niż gdyby Courtney nim był.
A co do właśnie Courtneya to mam nadzieje że zginie w filmie,może posłuży jako przykład i Amanda wysadzi mu głowę,to by było piękne xD.

Ogólnie to jestem zadowolony z obsady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones