PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 541
ocen
7,6 10 1 170541
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Nienawidzę filmów które podrzucają mi mnóstwo smaczków, zagadek i pytań i nie odpowiadają na nie, zostawiając mnie na lodzie i zachodzącego w głowę "o co autorom chodziło/kim byli ci ludzie/co się stało". A "Logan" właśnie takim filmem jest: nie wiem, czy w ogóle którykolwiek film z serii X-Men sprawił, że mam więcej pytań. Może ktoś mi pomoże i rozwikła parę zagadek, przywołując nie wiem, dane z komiksów czy coś.
1. Czyli to Profesor X zabił wszystkich X-Menów? Te jego ataki, skąd one nagle się wzięły i czym są?
2. Skąd Transgen miało DNA Logana? Niby w Apocalypsie pobrali jego krew, ale to była jakaś firma Essex no i zrobili to w latach 80, a film ma miejsce w 2029.
3. Edenem w końcu było to miejsce w którym Laura miała spotkać się ze znajomymi, czy Kanadą?
4. Kim jest kobieta z którą rozmawiał przez radio ten Rickor (Rickon? Victor?). Dawała mu wskazówki i informacje, więc musiała być albo jakąś wysoką postawioną urzędniczką, albo parapsychiczną mutantką.
5. Jak do cholery, oni niby zrobili tego klona Wolverina? Wyglądał jak on, miał szkielet z adamantium, leczył się jak on. WTF.
6. Kim jest Hypno, który przewijał się na naklejkach przez cały film - w kiblu na stacji, w gazecie, w hotelu. Wszędzie była naklejka z Hypno.
7. Te dzieciaki z tego ośrodka, przewijały się w komiksach? Mają jakieś pseudonimy i charakterystyki, tak, że mogę o nich poczytać?
8. Kim jest ten Pierce i Rice? Ten pierwszy wygląda na najemnika, ale jakby znał skądś Wolverina? A Zander Rice, z tego co zrozumiałem, jest synem Strikera?
9. Czy Laura jest też telepatką? X wspominał, że potrafią się komunikować, no i jakby wiedział, że ona przybywa, więc co, rozmawiali ze sobą w myślach?

ocenił(a) film na 9
maximus_

przecież było to wyjaśnione w filmie
dzięki eksperymentowi z dziećmi X23, doszli jak stworzyli X24 czyli klon Logana, i kiedy im się udało, to chcieli te dzieci uśpić, ale wtedy pielęgniarki się zbuntowały i je uwolniły, i jak wspominał doktorek X24 jest jeszcze jak noworodek

maximus_

Przecież od razu nie umieli tworzyć klonów więc tworzyli dzieci. Nie od razu Rzym zbudowano.

ocenił(a) film na 10
Shockmonster

Ad. 8. Zander Rice to syn Dake'a Rice'a, naukowca, który brał udział przy oryginalnym programie Weapon X, nie jest spokrewniony z Strykerem.

ocenił(a) film na 9
Shockmonster

A ja właśnie lubię jak jest dużo niewiadomych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones